Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eclipse006


eclipse006
őstag

Brutál tápok. Tetszik a hűtődizájn. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nem tűnik rossznak, de olcsónak sem. :N

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

" A hűtést egy 135 mm-es, hőmérséklet-vezérelt ventilátor oldja meg, mely a gyártó szerint alacsony zajszint mellett üzemel."

Van olyan, amikor agyártó azt mondja, hogy nem üzemel alacsony zajszint mellett? :D

(#4) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Kár, hogy a matricázó cég nem teszi közzé, hogy ki a gyártó partnere...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Rypejakten válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Rypejakten
addikt

A V-széria Seasonic bélre épül.

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez az a teljesítményszint, ami nem érint, de tetszetősek és a Seasonic belső is biztató.

<< Heimdal >>

(#7) Gave


Gave
addikt

Miért a 135mm ventikkel trükköznek a gyártók? Látszólag a 140mm is még éppen elférne.

Nem szeretnék ha cserélgetnék? :D

[ Szerkesztve ]

(#8) sing1ep1ayer válasza Gave (#7) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Az is lehet hogy a csavarok ugyanoda esnek mindkét méretnél, de ha mégsem, akkor gumibakokkal biztosan fel tudsz erősíteni a 135mm-es helyére egy 140mm-est. Azokkal simán lehet annyit játszani, ráadásul így a rezgést sem adja majd át. (Jajj de kellene most egy emotikon kis villanykörtével a feje fölött! :DDD )

(#9) DemonDani


DemonDani
addikt

Van olyan ütős, hogy támogatja a Haswellt?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10) SQX_Barto válasza Angel1981 (#3) üzenetére


SQX_Barto
addikt

" A hűtést egy 135 mm-es, hőmérséklet-vezérelt ventilátor oldja meg, mely a gyártó szerint alacsony zajszint mellett üzemel."

Van olyan, amikor agyártó azt mondja, hogy nem üzemel alacsony zajszint mellett? :D

Pontosan ez volt az első gondolatom nekem is.

Ár biztos nem lesz olcsó, full moduláris 80+ Gold-os tápok na meg nem is kis teljesítményűek, gondolom (látatlanban) valahol a Corsair Ax szériához hasonló árakon lesznek. (Ez csak egy laikus elgondolás, sose értettem a tápokhoz, nem megkövezni tévedés esetén :B )

#DemonDani: Mit kell támogatni a Haswell-en? (Nem kötekedés, komolyan kérdezem)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#11) Chrys_


Chrys_
addikt

Csak a saját kábelei csatlakoztathatók hozzá, vagy léteznek hosszabbító kábelek, amelyek direkt a tápegységhez köthetőek?

(#12) sing1ep1ayer válasza SQX_Barto (#10) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Itt megleled a választ.

(#13) Rypejakten válasza DemonDani (#9) üzenetére


Rypejakten
addikt

A mai tápok 90%-a "kompatibilis" a Haswellel, ez csak marketing-csel, hogy rákényszerítsenek arra, hogy új tápot is vegyél.

(#14) Zimmy88


Zimmy88
tag

Szép, szép, de feleekkora teljesítménnyel még szimpatikusabbak lennének :)

FZR2000 ®

(#15) SQX_Barto válasza Chrys_ (#11) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Full moduláris tápokhoz szoktak lenni más kábelszettek (Corsair AX szériából kiindulva, bár ott csak az erenkénti kábelezésben meg színekben van eltérés)
Márkán belül valószínűleg lesz rá megoldás

Köszi a Haswell választ sing1ep1ayer! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#16) M107


M107
addikt

:R

A 700W adnék max 25000 Ft és akkor lecserélném az Fsp Aurum 550W-om erre, bár a régi tápomat sem használom ki, csupán már 2 éves és hát ki tudja meddig bírja, + eladom és csak hozzá rakom ami kell s megvan a új táp megint 2 évre.

Kivi vagyok mennyi rájuk a gari ?

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#17) [CsuCsu] válasza SQX_Barto (#10) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azért az AX ennél egy kategóriával feljebb van. Ez inkább HX és 35-45k-ra tippelem. AX 50k+.

Másrészt azok zseniális tápok, 7 év garit adnak rá. Csak hát az áruk... Elgondolkoztam rajta, hogy beruházzak egyre és majd a következő gépemet is eteti, de inkább letettem róla pénzügyi okok miatt.

(#18) Rypejakten válasza M107 (#16) üzenetére


Rypejakten
addikt

Biztosan több lesz, a Seasonic belet megfizetteti a CM, én olyan 35 körülire saccolnám.
Az Aurumot meg nem cserélném le erre...

[ Szerkesztve ]

(#19) Zotya84 válasza M107 (#16) üzenetére


Zotya84
őstag

Ugyan, én 2007.09.17. óta használom a jelenlegi tápom... Bár már vagy két éve le akarom cserélni, de még nem sikerült megtalálni az utódát. Ezek sem tűnnek rossznak, de több SATA csatit el tudnék rajtuk képzelni, ha már modulárisak, mert a kilenc nem valami sok...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#20) Rypejakten válasza Zotya84 (#19) üzenetére


Rypejakten
addikt

9 csati kevés? :Y Építs NAS-t.

(#21) Zotya84 válasza Rypejakten (#20) üzenetére


Zotya84
őstag

Most is épp 1+5+2 (SSD-HDD-ODD) van használatban... Meg egy molex elmegy az eSatakra (2)...

NASon gondolkodtam, de még nem találtam olyat, amit szívesen használnék, vagy ha igen akkor az ára :Y ...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#22) Rypejakten válasza Zotya84 (#21) üzenetére


Rypejakten
addikt

[link] - barkácsolj, és akkor elég a kevesebb csati is. :)

(#23) kromatika


kromatika
veterán

Jónak tünnek nagyon.Kérdés persze hogy mi lesz az áruk.Azért egy 550V-os is jó lett volna ebbe a sorozatba.

(#24) Zotya84 válasza Rypejakten (#22) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem rossz, csak néha kevés lenne a GLAN sebessége, néha nem mindegy, hogy 1*70-100MBps vagy 2-3*70-130MBps a tempó... Sokszor mindegy, de néha nem... :(

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#25) twine


twine
addikt

"ütős táp trió" ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) kpal


kpal
veterán

850 -est elviselnék :B ..de marad még a jól bevált Corsair TX650 5év gariból 2év hátra van .

[ Szerkesztve ]

(#27) M107 válasza twine (#25) üzenetére


M107
addikt

:R

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Jöhet egyből 3 ilyen adag és leadok hátsó ágon vagy 1-2 kg

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#28) nyunyu válasza Rypejakten (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

A mai tápok 90%-a "kompatibilis" a Haswellel, ez csak marketing-csel, hogy rákényszerítsenek arra, hogy új tápot is vegyél.

Azert a 0.05A-nal is stabil feszultseg nagyon nem trivialis.

Corsair HX520-am (~Seasonic S12-II) peldaul szemrebbenes nelkul lekapcsol, ha csak az 1A-t fogyaszto vizpumpa van radugva, se alaplap, se vinyo.
Ugyhogy vizhutes atepiteskor kenytelen vagyok egy ezereves Chieftec HPC340 taprol jaratni a pumpat, aminek nincs alulterheles vedelme.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) zenke válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


zenke
aktív tag

Remélem a Seventeam :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#30) nyunyu válasza nyunyu (#28) üzenetére


nyunyu
félisten

Jut eszembe, anno az FSP Zennek sem tetszett az alulfeszelt Athlon64+Gef 6600GT kombo, addig be se kapcsolt a gep, amig nem logott legalabb ket vinyo rajta.

Combosabb VGAra csere utan egy vinyoval is elindult. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) tornas


tornas
őstag

700 W-os full moduláris tápot is ritkán látni.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#32) Maszki válasza tornas (#31) üzenetére


Maszki
tag

Most készülök tápot cserélni, és egy cooler master silent pro 700w moduláris tára esett a választásom, valakinek van ezzel a táppal kapcsolatban valami tapasztalata? :)

◄ Maszki ►

(#33) jaszy91


jaszy91
aktív tag

MASZK1 parancsolj http://www.silentpcreview.com/article936-page1.html

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#34) Maszki válasza jaszy91 (#33) üzenetére


Maszki
tag

Köszi! :R

◄ Maszki ►

(#35) Codiac


Codiac
csendes tag

ez már prémium! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.