Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) htc07


htc07
addikt

A robot ennyiért simán jó, egy okostelefont nem kapni már ennyiért :C

(#2) F34R


F34R
nagyúr

Jones :R :R

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

A mod láttán megjött a kedvem a Crysis-ezésre :))
Le a kalappal Jones965 előtt, nagyon ütős lett a mod. :R

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Jones965.. :C :R

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nagyon szép a ház.Rengetek munka és kreativitás kell egy ilyenhez.Gratula!

06-3o/9759I39

(#6) bbrain válasza htc07 (#1) üzenetére


bbrain
tag

Nem 345 000USD a robot?

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez brutális ez a mod! Már a blogban néztem a készületeket és már akkor is levoltam hidalva tőle... De most látni készen... Elképesztő.
Úgy kompletten az eddigi legdurvább, legkomolyabb mod amit láttam. :R

(#8) jones965


jones965
Modder

Ups, most látom, megint hírbe kerültem. :B
Köszönöm a hírszerkesztőnek. :R

Kiegészítésként, a Bit-tech.net oldalon a hónap modjai közt a 6 kiválasztott gép közül sikerült a dobogó alsó fokára felkapaszkodni, köszönet érte a szavazóknak. :)

(#9) htc07 válasza bbrain (#6) üzenetére


htc07
addikt

:U

(#10) speed471


speed471
aktív tag

Up a cikknek! És az a csoda sz.gép! Nagyon kreatív, és jól néz ki. :K

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#11) Dhampir válasza htc07 (#1) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont egy okostelefon, ha ráesik a lábadra, akkor nem zúzza péppé, ez meg ha rágurul a 150 kilójával... :D

(#12) erkxt


erkxt
tag

Kerestem a like gombot a módnál XD PlayIt-en körbevideózom! :C

[ Szerkesztve ]

(#13) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ha valóban ennyiért lehet ilyen robotot venni, akkor hamar el fog terjedni az it vagy egyéb kocka rendezvényeken, kiállításokon.

Jones, gratulálok tényleg ötletes. Mivel nem vagyok otthon Crysis témában, ezért nekem az eleje olyan űrkalózos, csontvázra emlékeztet. Nagyon jó :)

(#14) .mf válasza ng0ofy (#13) üzenetére


.mf
veterán

Nézd meg a linket, lemaradt 3 db 0 -- és nem a tizedesvessző után...
84 milkáért egy egész sor gyönyörű hostesst is fel lehet bérelni. Hajlongásra is ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) elefant válasza .mf (#14) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

bakker ezt jól elbalfaszkodtam. elnézést, simán benéztem. javítva.

így már azért nem olyan jó a dolog.

(#16) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jones munkája ismét hibátlan.
Grat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#17) TRIvidore


TRIvidore
tag

Jones munkàja ismèt kifogàstalan, jövô7vègèn meg is lesem majd èlôben.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#18) TK36


TK36
aktív tag

"NVDIA G-Sync technológiáját helyettesítő" - melyik volt előbb ez vagy a másik?
A robotnak az utolsó oldalon miért nyújtott formájú a feje?

(#20) jones965 válasza #32839680 (#19) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm az elismeréseket! :)

Konkrétan mi nem tetszik a házon? :)
Lévén nekem sem tetszett az eleje, így ma átépítettem az egész front panelt.

Holnap készítek videót, abban már látható lesz a végleges formátum.

(#21) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az a Crysis mod nagyon ütős, minden elismerésem Jones965 :C :K :R

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#22) zed1983


zed1983
őstag

Nagyon szép lett a mod, igényes munka! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#23) bolvar válasza erkxt (#12) üzenetére


bolvar
senior tag

Nem rossz bár nem ide akartam hozzászólni :D

[ Szerkesztve ]

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#24) priti válasza jones965 (#20) üzenetére


priti
addikt

Az a fehér, ami a csövet tartja az mi az? Ilyet még nem láttam :B

Hardverlesen

(#25) jones965 válasza priti (#24) üzenetére


jones965
Modder

Amennyiben a szivattyúkhoz csatlakozó csövekre gondolsz, azokon alumínium 4mm-es rúd van ívhez hajlítva. Azok nem tartják, csupán dekoráció.

(#26) Elmör válasza jones965 (#25) üzenetére


Elmör
senior tag

Azt néztem én is, nem vagyok annyira otthon az ilyen csövekben, de valahogy sejtettem, hogy annak ott nincs aktív szerepe, köszönöm az infót és gratulálok a géphez, brutális lett és talán én leszek itt az első aki helyen leírja, hogy rengeteg munka lehetett benne. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#28) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nagyon szép lett a mod, a rakétás ébresztõ ötletes, robot meg ku*va drága :) (mármint annyira nem, abból többet is lehet "rendelni" :) )

Üdv. Johnny

(#29) jones965 válasza jonnyjoker01 (#28) üzenetére


jones965
Modder

Köszönöm a vélemény nyilvánításokat! :)

Mint említettem, tegnap átépítettem a front panelt, lévén az előző verzió (rev1) nem a kívánt hatást hozta számomra. Nem egyszerű feladat elkészíteni, de valamelyest jobb hatást értem el. Az elkészített protector elemeket nem akartam kárba veszve hagyni, lévén több mint kettő napos munkám van benne, így azok is felkerültek.

(#30) zed1983 válasza jones965 (#29) üzenetére


zed1983
őstag

Szia!

Személyesen is szeretnék gratulálni!

Lenne egy kérdésem:
-a méhsejt ami alatt villog a led az milyen anyagból van? plexi?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#31) jones965 válasza zed1983 (#30) üzenetére


jones965
Modder

Igen az.

Elkészült a videó is.

(#32) priti válasza jones965 (#25) üzenetére


priti
addikt

Ezen a képen látszik, hogy tényleg alu. Azt láttam, hogy csak annyi a szerepe, hogy vezesse a csövet, egyértelmű volt, csak fehérnek tűnt. Az alu meg a festés miatt esett ki. Alu, ami ilyen vékony, könnyen hajlik és egy pillanat alatt megpattan rajta a fényezés... Ötletes. Gondolom a kis négyzeteket is képes voltál magad faragni hozzá és ez nem valami gyártó csomagja. Gondolom még így is százszor gyorsabb, mint fémből legyártani méretre a csöveket.

Hardverlesen

(#33) jones965 válasza priti (#32) üzenetére


jones965
Modder

A csövekre húzott plexi hatszöget is magam készítettem. Az volt a jó móka, mikor ezekbe kellett a plexicsőhöz hajlított alumíniumot bevezetni, majd rögzíteni, persze úgy hogy ne feszüljön meg, mert ugye annak végzetes következménye van.

(#34) priti válasza jones965 (#29) üzenetére


priti
addikt

Szerintem ez a ház olyan ocsmány gyárilag, hogy sz@arból várat tipikus esete az előlap. Ahhoz képest, hogy milyen munkás elég hálátlan, ha több nap után felhozod egy "elmegy" szintre. Százszor jobban jársz, ha egy gyárilag szép házhoz nyúlsz hozzá az tuti.

(#33) jones965

Lehet hamarabb pöttyözök oda CO-val egy-két fúrt lemezt amin átfűzöm,miután ráhúztam egy spirált. Lustaságból eredő élből vesztes hozzáállás. Ezt a típusú kitartást csak értékelni lehet :R Elképzelem, ahogy addig játszol vele amíg... Tombolt a türelem mi? :DDD Szerintem te szívsz, sarokban tuti ott egy pipa, az nem lehet, hogy ez csak így alapból megy.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#36) Joshi válasza priti (#34) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem meg jól néz ki. Annyi hogy nem szabad szétbarmolni és akkor akár még mutatós is lehet.

[ Módosította: jones965 ]

(#37) jones965 válasza Joshi (#36) üzenetére


jones965
Modder

Ezek szerint, ha jól fordítom a mondani valódat, akkor a munkám a barmolási szintet éri el.
Csak azért, mert a hírben az én gépemről volt szó, Te meg idejössz mutogatni a saját gyári házadat. Szerintem akik véleményt formáztunk a ház ezen részéről, anélkül is tudatában vagyunk ennek a gyári állapotával, minthogy bárki idelinkelné a sajátját.

- és én kérek elnézést! :)

Kritikát szívesen fogadok, de ez kissé túlmutat ezen.

[ Szerkesztve ]

(#38) Joshi válasza jones965 (#37) üzenetére


Joshi
titán

Mindenki úgy látja a dolgokat ahogy, ez nem vita téma. ;) Egyébként abszolút nem tetszik a Crysis módod és nem azért nem mert...Nekem pl nem jön át a Crysis feeling, az előlap inkább Transformersesre sikeredett de a többi se üti meg nálam a mércét. Ez az én véleményem nem több. A hsz-em pedig nem a módodra irányult hanem annak akinek írtam, azaz szvsz ez a ház nyers állapotában is tud mutatós lenni. De mint a te módod is tükrözi a többségnek tetszik tehát teljesen rendben van. :R

(#39) jones965 válasza Joshi (#38) üzenetére


jones965
Modder

A véleményedet tiszteletben tartom, ettől függetlenül a belinkelt képedet kitörlöm innen, lévén nem idevaló.

Nem tudom nálad nálad mi lehet a mérce, lévén még semmi kimagaslót nem volt szerencsém látni tőled.

[ Szerkesztve ]

(#40) Joshi válasza jones965 (#39) üzenetére


Joshi
titán

Miért csak az mondhat negatív kritikát aki letett valamit az asztalra? :F Bocs ezt nem tudtam. :U

(#41) Joshi válasza Joshi (#40) üzenetére


Joshi
titán

Ami még furcsa benned az az, hogy egy szóval se kérdezted meg hogy ugyan már mégis min kellene változtatnom hogy neked tetszetős legyen a módom. Ez is téged minősít. :B

(#42) priti válasza Joshi (#36) üzenetére


priti
addikt

Gondolom szerinted ez szép. Igazából meddő vita. Nem értünk egyet. Szerintem tengernyit javított rajta.
Gyárilag ez egy lemezszekrény, nem számítógépház. Ez a véleményem. Praktikus lehet szervernek, de ha fizetnének sem tenném oda, ahol élek. Szerintem ocsmány. Tökmindegy, egyébként.

Hardverlesen

(#43) Joshi válasza priti (#42) üzenetére


Joshi
titán

Így van ez meddő vita ahogy jones965 is kérdőre vont hogy nekem miért nem tetszik az ő Crysis módja, holott én még nem tettem le az asztalra semmit. ;]

ui.: ha szerinted a CM 935 hasonlít a most linkelt megoldásra akkor lehet hogy benned van a hiba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) jones965 válasza Joshi (#41) üzenetére


jones965
Modder

Érdekes módját választottad a kritikád által kezdett támadásodból való kihátrálásnak. Én nem mondtam egy szóval sem, hogy a géped nem tetszik, ergo ebből a szempontból nincs vita tárgya.

A változtatás a véleményed tartalomba való öntésére irányuló, pláne úgy, hogy almát hasonlítasz körtéhez.

Te csak egy vízhűtést raktál össze, szerintem irreálisan túlméretezett formában, míg én egy átalakítást (modifikáció) végeztem el egy választott témában. Az hogy ez neked a transzformer stílust idézi, még nem biztos hogy bennem van a hiba. Ráadásul - és ez minősítsen engem-, azt sem tudod, milyen megfontolások és szempontok alapján készült a ház. :)

Végül is a szó pejoratív értelmében valóban transzformáció történt a házzal.

[ Szerkesztve ]

(#45) alldaybig


alldaybig
tag

nagyon fasza a crysis mod, viszont a gép ház eleje azzal a maszkos küllemmel nem pro modderhez való ://
nagyon bazári :D viszont belülről meg azt a rohadt

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#46) Joshi válasza jones965 (#44) üzenetére


Joshi
titán

Félreértetted a mondókámat, én úgy értettem hogy te nem kérdezted tőlem hogy nekem mi nem tetszik a te módodon. Egyszerűen csak besértődtél hogy őszinte véleményem volt. Vannak modjaid amik nagyon tetszenek szóval nem veled van a baj csak ez most nekem nem tetszik. Különben is priti-nek írtam hogy a ház elejével nincs semmi baj, szerintem és mások szerint is pont az eleje lett furi. Ne haragudj ha megbántottalak. :R

(#47) seniman válasza Joshi (#46) üzenetére


seniman
addikt

Jó ez,ízlésről meg úgyis fölösleges vitatkozni. :C

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.