Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nagyon tetszett, tuti nagyon jó volt. Egyszer én is szívesen ellátogatnák ilyen helyekre. :)

Ja,hát az az aluljáró, hát tényleg nem semmi volt.... :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

musthave! :)

sheratan kínai blogja óta vonz a távol-kelet :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Örömmel olvastam a sorozatot, köszönöm az élményt. :R

Amúgy a felvonóban tuti rosszul lennék, ugyanis tériszonyom van. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot. Tetszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#5) Findzs


Findzs
addikt

tajvan vagy hong-kong ?

egyébként mikor én is voltam Görögországban a meteorákat is megnéztük amik szintén kolostorok és elzárt hegyes vidéken vannak különleges hegytetőkre építve
én is elcsodálkoztam azon mennyire modern mindenki mindenhová bemehetett és fényképezhetett
még az elhunyt emberek (gondolom ott lakott szerzetesek) koponyáit is közszemlére bocsájtották
kiábrándító volt az is

a fa nagyon tetszik, nem hoztál magot vagy hajtást róla ?

tűzcsap rulez :))

köszi a beszámolót

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

[link] és [link]

Ugye mindenki tudja mire gondolok.. :DDD
Köszönjük szépen a sorozatot, Vasegér szavaival élve élmény volt! Imádtam! Azok az esti képek nagyon jók lettek, sok mindent megadnék, hogy egyszer én is láthassam. Egész nap a nőket, a kaját, az épületeket meg mindent fényképeznék.. Remélem imádod a munkád! :)

(#5) Findzs: Ott én is voltam.. Le is fényképeztem a csontvázakat meg a koponyákat.. Nem hiszem, hogy látni akarjátok.. :D Durva volt nagyon. Nektek is elmondták, hogy kerülnek ilyen állapotba?

[ Szerkesztve ]

(#7) Jarod1


Jarod1
addikt

well done! Remek leírás!!!

(#8) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"Így néz ki az aluljáró, nem túl bizalomgerjesztő:"
zöld csöves kép...

azt hittem, hogy egy feketén működő, underground rés(z)ecskegyorsító.... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"Egy félreesőbb helyen előszedte a portékáit és megpróbált rám tukmálni valamit."

végül is jól jártál. akár el is adhatott volna egy thai-jellegű műintézménybe....
(na jó, ez nem volt vicces...) :(
(de. mégis az volt...) :K :DDD

a tűzcsap meg kicsit olyan, mint keny, (vagy hogy írják), a south parkból: oldalról, pirosban...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10) Arena87


Arena87
aktív tag

Remélem, hogy 1x japánba is kijutsz. :)

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#11) eszterencs válasza Arena87 (#10) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Arra gondoltam, hogy ha mondjuk van 200 olvasója a blogomnak, és mindenki rászánna egy ezrest, hogy újabb beszámolót olvashasson, az pont elég lenne a repjegyre. A többit állom én. ;] No, adjam meg a bankszámlaszámom és csinálhatok "utaztassuk eszterencset" alapítványt? ;]

(#12) Findzs válasza eszterencs (#11) üzenetére


Findzs
addikt

a kis huncut, hogy kiagyalta :))
akkor miért nem inkább Findzs utaztató alapítvány ? :DD

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13) zazahoho


zazahoho
őstag

Tetszett ,jó volt olvasni :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) #24889344


#24889344
törölt tag

Az összes részt elolvastam, és nagyon érdekes volt számomra. Szivesen olvasnék máskor is ilyen írásokat.
Köszönöm.

(#15) sasa134


sasa134
addikt

Klassz írás - én is voltam Hongkongban, de sajna a Buddhára nem volt időm.. Most márciusban repülök ki munka miatt Shanghai-ba, lehet kerekítek egy írást róla (Lihu tó, Wuxi, ősi kertek stb)

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#16) eszterencs válasza sasa134 (#15) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hajrá! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.