Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) kátú

kátú
(senior tag)

OM-D E-M' nem inkább E-M1 akart lenni?

Jelenleg én korlátozom a technikám nem ő engem.

(#2) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek rá, bár papír 4k ide vagy oda, tartok tőle az extrém bitráta miatt se éri majd be pl a gx80 szintjét videóban. Ahogy a pana bevezette az 5-tengelyes vázstabit, számomra elfogyott az oly előnye: a hi-res mód megoldható photoshopban is, ahogy a jpg-ket is rendbe lehet tenni postban. Azaz fotóra kb holtverseny, videóban pedig a pana 3 kört ver az olyra.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#3) pilóta válasza t72killer (#2) üzenetére

pilóta
(veterán)

Követő fókusz smafu? ;]

Azért nem egy liga ez a gx80-al. Videóra biztos jobb a Pana, de azért na...

A 25 Mp jpg-t viszont nem értem, minek? 20,4 van natív, amiatt a 4,6 miatt vállalni a bemozdulást meg a plusz időt? :F Ha már Hi-Res módozok, akkor nyilván csak a Raw játszik.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Sefter válasza t72killer (#4) üzenetére

Sefter
(addikt)

Várjuk ki...papíron mindkét váz fincsi, élőben meg majd kiderül, mit sikerült kihozni..

Psn ID: sefter_hun

(#6) hibavissza

hibavissza
(addikt)

Most az egyszer látatlanban elhiszem, hogy ez a váz tényleg át lett gondolva. A fityegős nyakpánttartót eltették az ujjak közül a váz tetejére. Remélem a mark III-on rájönnek, hogy fityegő nélkül is van élet és besüllyesztik a vázba.

[ Szerkesztve ]

(#7) Muerte68 válasza t72killer (#2) üzenetére

Muerte68
(addikt)

Azért az se hátrány hogy az oly-t nem kell rendbetenni :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#8) arn

arn
(nagyúr)

a milc vazak is kiforrtak magukat... par eve nagy ugrasok voltak, mostanaban meg nem sok.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#9) t72killer válasza Muerte68 (#7) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

Fotóban tleg nem kell, videóban viszont nem is lehet.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#10) .mf

.mf
(veterán)

Kíváncsi leszek a tesztekre, de mivel árban az EM1 nyitóára fölé várható, nem érint a téma.

Pár pontosítás még:
- mechanikus zárral 18 FPS a burst, a 60 az elektronikussal, a puffer erejéig
- kézből Hi-Res Mode továbbra sincs, de még dolgoznak rajta (szvsz elég lenne 8 helyett 4 kép is, már a Bayer kiiktatásával rengeteget javulna az élesség, részletesség, moiré)
- új akkut kap: 37%-kal nagyobb kapacitás, de a mérete is nőt, nem kompatibilis más modellekkel.

(#11) dstern válasza t72killer (#9) üzenetére

dstern
(tag)

Miért is ne lehetne? :O

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.