Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát tényleg nem fogjuk siratni a felső-közép megszűnését.
Viszont jöhet egy csúcskompakt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Picit iparkodhatnának már Sailfish sonykkal is....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) KYZRR válasza Dr. 444Hertz (#1) üzenetére


KYZRR
őstag

+1
XZs Compact nem tenne rosszat a Sony zsebének... :K

You can only die once, make sure it is worth it...

(#4) Martzi


Martzi
csendes tag

Pedig jöhetne egy ígéretes utód a régi Z1 compact-nak. Még mindig nagyon szeretem ezt a telefont, szerintem sokaknak bejött a compact széria. Igen, ott voltak a későbbi, z3/z5 compactok, de egy frissebb sem ártana :D

[ Szerkesztve ]

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csak csúcs kell,egy kicsi és egy nagyobb.
Hátha sikerülne jól össze tákolni,ha csak kettőre kellene koncentrálni.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

XDA megoldotta az LDAC kérdést...

Abe due dembella

(#7) vicze válasza Polarstar (#2) üzenetére


vicze
félisten

Ami nincs és nem is lesz azzal nehezen tudnak iparkodni.

(#8) troviko


troviko
senior tag

Nagyon örülök, és tapsolok a hír hallatán.
:C :C

Már a megjelenés pillanatában mondtam, hogy ez förtelem, egy szemét húzás a Sonytól, és hogy bukás lesz.
Lám igazam lett. Igazából nem az volt a baj, hogy volt ilyen telefon, hanem az, hogy pl az X-e konkrétan visszalépésnek tekinthetőek a Z-hez képest. Főleg igaz ez az X Compact, és a Z5 Compact-ra.
Mindezt úgy, hogy a Z-ket, és azok kedvelőit magukra hagyták.
Undorító volt, de meg is fizették az árát, jómagam is elváltottam a franyóba Sony-ról Samsungra. Úgy fest volt még pár százezer hozzám hasonlóan gondolkodó ember.

Úgy fest a Sony megfizette a saját ostobaságának az árat. Meg is érdemelték. Most viszont akkor szívesen látnék egy új Z compactot, de az olyan legyen, hogy szívjam le magam tőle, és akkor talán visszatérek a márkához. Talán. Mert a bizalmamat nagyon eljátszották.

https://www.oldtech.hu/

(#9) Tomi_Ohl válasza vicze (#7) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Van, és ígérték, hogy lesz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) vicze válasza Tomi_Ohl (#9) üzenetére


vicze
félisten

Nagyon keverték valamit, az hogy a Sony Open Device programja miatt a Sailfish "könnyen" pótolható bizonyos Xperiakra, egyáltalán nem azt jelenti hogy Sony ezt támogatná bármilyen formában. Pusztán abból ered hogy Sony nagyon jó open source támogatás ad az eszközeihez.
Jelenleg ez annyit jelent, hogy az X-re lesz majd egyszer talán valamilyen Jolla FW és semmi többet, pont úgy ahogy van sok másik androidos telefonra, köztük sok Xperiara. Csak a Jolla már annyira nem tud min futtatni az OS-ét, hogy ilyen megoldásokhoz kell folyamodni.

(#11) jonnyjoker01 válasza vicze (#10) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon sajnalom ami a sailfish ossel tortenik manapsag, szerintem ido elott vagtak ebbe bele keves emberi es anyagi eroforrassal. Ha valami nagyot raktak le volna az asztalra az evek folyaman, tuti nepszerubb lenne. Felreertes ne essek, imadom a rendszert, sot a kedvencem az osszes kozul jelenleg, de mar evek utan is elegge gyerekcipoben jar sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#12) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Vállalati telefonként Xperia X-em van. Szerintem nagyon jó cucc, kár, hogy nem folytatják.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Az X compact nagyon jó kis gép. Kipróbáltam. Az üzem főmesterének én üzemeltem be az új céges x compactját.

(#14) papi77


papi77
addikt

Azért remélem csúcs compact lesz.

Az első: NOKIA 1611

(#15) nordo válasza papi77 (#14) üzenetére


nordo
tag

Veled vagyok, mert ha nem lesz a Z5c -m útán mobil nélkül maradok.

(#16) janeszgol válasza papi77 (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Ebből a cikkből feltételezhető, hogy nem lesz. Csak az XZ, XZ Premium és az XA és XA Ultra marad. Az eredeti, xperiablogon megjelent hírből is az jósolható meg, hogy dobva lesz a compact, mivel nem szerepelt jól eladásokban.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.