Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) koby11h


koby11h
aktív tag

1 TB mentése ha mindent mentek az utolsó bit-ig nálam nem 5 nap hanem 5-6 óra - kicsi és nagy fájlok is, bár mint írtam szinkronizáló programot használok és csak változásokat mentek, így töredéke.
Mint írtam, nem vagyok a fejlődés ellen!
Konkrétan számolva: ez a kütyü 13000 körül van forintban, 5000 az usb type-c vége, 5000 az RJ45 vége, 3000 az ASUS logo és egyebek - tudom paraszt számol így de próbáljuk meg.
Veszek otthonra egy lapot 22000-ért, ehhez ugye az 5000 Ft a 2.5 Gbit LAN miatt rájön, mert ennyi lesz a felára a sima gigabithez, tehát 20-25%-al drágítja meg az átlag lapot. Kábel ára nem számít otthon mert 1 darabon minimális. Az ingyen digi router helyett veszek egyet amin van 2.5 gigabit, és az 5-6 óra máris csak 1-2 óra.
De ez az emberek pár százalékát érdekli csak, a többi meg csak az elköltött pénzt látja.
Laptopon sem jobb, mert ott kell az AX vagy wifi6 mindenbe, ami az átlag laptopokban most kezd majd csak elterjedni, és ha nem cserélek mindet akkor semmire sem jó.
Szóval megint összefoglalva, igen kell a fejlődés, tényleg van akinek van rá igénye, mert lassú az 1 gigabit, de a legtöbb helyen nem sokat fognak belőle észrevenni. Ahhoz még kell pár év.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.