Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gerisz


Gerisz
addikt

Nem kell félteni a víztől és leeséstől sem, nekem 3 Flash Voyager ment tönkre fél év alatt.
Mondjuk szívesen cserélték csak a gyártóhoz való szállítást kellett fizetnem és az vizet se kapott és nem is dobáltam.

(#2) TESCO-Zsömle válasza Gerisz (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A víznek is ellenálló gumiburkolatos Voyager GT

Nincs vessző, tehát a gumiburkolat áll ellen a víznek, nem a pendrive. :P

Am lehet pont az volt a baj, hogy nem öntözted meg. Biztos vízzel megy... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) Entryy


Entryy
aktív tag

Ha a kisebb példányok is hozzák az említett sebességeket, akkor a 16gb os Voyager ~6500huf ért nagyon jó vételnek tűnik.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Ebből már nekem megvan a "sima kék", 32GB-os verzióban.
Megérte az tuti! ;)

(#5) Milka 78 válasza Gerisz (#1) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam egy 8gb-s halt el,de az élettartam garinak köszönhetően nem izgat :)

(#6) Móci válasza Gerisz (#1) üzenetére


Móci
addikt

Nekem még egy sem döglött meg. Van egy 2Gb-os GT-m, amit anno a cégnél 'leléptek' a kollégák a gépház elejéről. Forrasztás, s jó (az usb csatlakozó leszakadt a nyákról). Burkolat nélkül sajna. Ez olyan 3-4 éves.
Most egy kék 8 gigás Voyagert nyúzok, s ezzel sincs gond.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Prof


Prof
addikt

de jól néznek ki mindig a dolláros árak, duplája lesz mire ideér

(#8) wwhy


wwhy
veterán

Nekem is a 2GB-os sima Voyager van, a jó Isten tudja, mennyi adat lett rá írva/olvasva a kb. 3 év alatt :) és kutya baja

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9) IDM válasza Gerisz (#1) üzenetére


IDM
tag

Nekem 2 db Survivor és 3 db GT egy hónap alatt... :Y :W
meguntam és Kingstont DTR500 kértem helyette...
Mondjuk a régi 4 GB-os sima Voyager (SLC-vel), és a 8 GB-os a mai napig megy pedig ki is lett mosva előbbi... :K

(#10) Angel1981 válasza IDM (#9) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez durva!
Nekem 1,5 éve van meg a 8GB-os, kék, és semmi gond vele.

(#11) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Nekem is volt egy tavaly, de pár hónap után csak olvasható lett így ment vissza és lett helyette egy hasonló Patriot, azzal azóta nincs baj

(#12) King Unique


King Unique
titán

Jók a Voyagerek,az egyik leggyorsabb usb2-esbe is,az új usb3-asnál a 135MB/s olvasás,83 MB/s írás igen jól hangzik :K ,lehet majd beszerzek egyet,bár minek végülis 32-64 GB :F ,ennyiért 1 TB usb3 2,5" külső hdd kijön,ami azért... :U Majd azért meggondolom még,a design,főleg a hengeres eléggé bejön. :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Eduscho


Eduscho
csendes tag

nálam is szálltak a Voyagerek
két 16 GBs GT (USB2) döglött rám fél év alatt, súlyos behatások nélkül.
Fasorban sincs -plánes írásban- az antik, de SLC-s A-DATA PD7-hez képest.
Az a mai napig hasít, csak kicsi lett a 2GB.

[ Szerkesztve ]

(#14) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jófélék,bár nekem még 1szer sem sikerült megsemmísíteni 1 pendrive-ot sem:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#15) FireKeeper válasza Eduscho (#13) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem sajna pont egy olyan régi, 2GB-os SLC-s PD7-em halt meg pedig az olyan villámgyors volt amit azóta sem láttam (read: 33MB/s, write 24MB/s).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16) TOM-202


TOM-202
senior tag

Én örülök neki hogy terjed a 3.0 mindenhol, mert már a 16 GB-ot is eléggé idegtépő várakozás volt a régebbi szabvánnyal átmásolni. Ha veszek legközelebb és ekkora kapacitással számolok akkor nálam már biztosan az újabb szabvány lesz a befutó.

Ha egy lakatlan trópusi szigetre megyek esetleg az Antarktiszra egyszer majd valamikor akkor tuti a 3.0-s Survivor-t viszem majd magammal. :DDD

(#17) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nekem 4 éve hibátlanul bírja az iramot. Azt hiszem, hogy ha eljön az ideje, akkor a 2.0 8G-t egy 3.0 32G fogja váltani :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) Prison85


Prison85
senior tag

A hengeres kialakítású Survivor tetszik. Ha reális ára lesz idehaza, akkor beruházok egyre.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#19) Jhonny06 válasza Gerisz (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

A vicc az, hogy a Survivort is iszonyatosan sokan szidják amiatt, hogy szar minőségű, szétesik, stb., pedig pont az az a modell, aminek bírnia kéne, ha már a Voyager-ek nem.

(#20) hoffman_ válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én tapiztam/használtam többet is, és nem tudom, hogy mit csinálnak vele az emberek, mert az egy atombunker. Voyagert se sikerült hidegre tenni, pedig azonkívül, hogy nem úszom vele a tengerben, és nem azzal fürdök este, mindent megkapott már.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) IDM válasza Angel1981 (#10) üzenetére


IDM
tag

Pedig így történt...nagy kedvencem volt a Corsair...
azért is próbáltam választani..megint tőlük...
Mindkét Survivorral az történt, hogy kicsomagolás után az első-második használat közben
bepusztultak írás vagy olvasás alatt...jó mondom ez gyári hiba...ezután a GT-ből
kértem a garis Survivor cserébe...na az aztán a csúcs volt...2 hét után "kék halál" vagyis csak villog a kék led a végtelenségig csatlakozás után...néztem a Corsair fórumát...kiderült,hogy a GT-k kék halála tömeg jelenség...még FIRMWARE-t is kiadtak
a fórumozók nyomásának engedve...egy pendrive-hoz firmware-t? Háát én ilyenről addig nem hallottam még... :Y
A 4-es és 8-as évek óta megy hibátlanul... :K

(#22) Prof


Prof
addikt

Nem lehet hogy egyszerűen hamisítják a kis kínaiak a Corsairt ? A kingstone-al nagyon csinálják, az úgymond leggyorsabb pendrive-al mér ne csinálnák?

(#23) Gerisz válasza Prof (#22) üzenetére


Gerisz
addikt

Azért, hogy azok hibásodnak?
Nekem nem is cserélték már az elsőt se itthon a boltban, mert csatlakoztattam a géphez, megdöglött írás közben, ahogy vettem volna ki a csatlakozóból lejött a burkolat és maradt a nyák.
Király. Bevittem, azt mondták fizikai sérülés dobjam ki, nem cserélik. Írtam a Supportnak mondták, hogy sajnos tudnak a dologról küldjem el nekik és cserélik. Kiküldtem Hollandiába 1000Huf és küldtek egy újat ingyen futárral. A második és harmadik csak meghalt, nem tudtam írni (mind a kettő a Corsair-től jött) A negyedik amit kaptam tőlük arra az volt ráírva, hogy 2év garancia van rá és kisebb volt a csomagolás is mint az előzőeké. Ezt odaadtam a barátomnak aki azóta is használja.

(#24) Jhonny06 válasza Prof (#22) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezek a cuccok amúgy is a legolcsóbb alkatrészekből tevődnek össze, nem nagyon van rajtuk mit hamisítani.. sokan azt hiszik, hogy a jobb márkák termékei más gyárakban készülnek és különbek, mint amit az eBay-en noname cuccként adnak el, egyesen Kínából. Pedig teljesen ugyanaz mind.

(#25) Tomcat válasza Gerisz (#23) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem is csak a régi Voyager-ek működnek rendesen a mai napig amik max. 2GB-osak. A 16GB-os nekem is meghalt és gariban kértem inkább egy eredeti Kingston-t.

Tomcat

(#26) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekem is 2 Voyagerem szállt el, ezek után már inkább nem vettem Corsair pendriveot.

(#27) rankesz


rankesz
veterán

Honnan lehet tudni, hogy a régi, kék voyager-em SLC-s-e?

(#28) Jhonny06 válasza rankesz (#27) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mennyire régi és hány GB-os?

[ Szerkesztve ]

(#29) Krix


Krix
őstag

Kellene már valami nagyobb nekem is, de az itteni visszajelzések alapján tuti nem ez lesz a befutó. :(

If it is not broken then don't fix it!

(#30) rankesz válasza Jhonny06 (#28) üzenetére


rankesz
veterán

kb 3-4 éves, és 4 gigás

(#31) bivalyos


bivalyos
tag

Sziasztok a minap vettem CORSAIR Flash Survivor USB3 16GB-os pendrivet 3.0 ra kapcsolva nem hozza a várvavárt nagy sebességet max 65mb/s olvasási ill. 25mb/s irási sebessége van,ez lehet pendriver hiba? esetleg valakinek van ilyenje tudna sebesség tesztről képet linkelni?

Üdvözlettel: bivaly

(#32) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sajnos gondom akadt a pendrive-al bővebben:[link]

Aki tud kérem segítsen.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.