Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nlq


nlq
aktív tag

király!
örülök hogy leirtad!

(#2) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hőmérséklet adatok még érdekesek lehetnek, mondjuk 2 órás filmnézés után, vagy játék után, stb.
:R

⭐ Stella

(#3) creation válasza radi8tor (#2) üzenetére


creation
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert készülök leváltani a kazánomat (HD4870)... És szeretném elérni, hogy csendben maradjon a gépem...

Az a 80W-os fogyasztás nagyon baráti lenne, főleg ha fel tudnám rá applikálni az AC S1-et, gyakorlatilag passzívban mehetne a VGA :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) urban racer válasza radi8tor (#2) üzenetére


urban racer
senior tag

Kellően maxra tolt Team Fortress 2 alatt:

GPU Core Clock [MHz] 1188.9
GPU Memory Clock [MHz] 1350.0
GPU Temperature [°C] 64.0 ,
Fan Speed (%) [%] 34 ,
Memory Used [MB] 1097 ,
GPU Load [%] 95 ,
Memory Controller Load [%] 61 ,
Video Engine Load [%] 0 ,
Power Consumption [% TDP] 65.6 ,
PerfCap Reason [] 8 ,
VDDC [V] 1.1500

NFS Rivals alatt valamiért 30 FPS limiter volt, cserébe a házhűtő nem volt hangos :C

GPU Core Clock [MHz] 1188.9 ,
GPU Memory Clock [MHz] 1350.0 ,
GPU Temperature [°C] 60.0 ,
Fan Speed (%) [%] 32 ,
Memory Used [MB] 1201 ,
GPU Load [%] 53 ,
Memory Controller Load [%] 23 ,
Video Engine Load [%] 0 ,
Power Consumption [% TDP] 48.6 ,
PerfCap Reason [] 8 ,
VDDC [V] 1.1500 ,

Mivel ezek pillanatnyi értékek, és az én egyéni ízlésemnek megfelelő videobeállítások, ezért a terhelés függvényében aki gondolja nézegetheti a logfilet:[link] Tegnap este 10 után nem sokkal fejeztem be a TF2-t, ma reggel meg NFS.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#5) radi8tor válasza urban racer (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Teljesen korrekt értékek. :K

⭐ Stella

(#6) urban racer válasza radi8tor (#5) üzenetére


urban racer
senior tag

lehet hogy a gpu-z baromságot mért NFS alatt, de kíváncsi lennék, hogy lehet 94.5 watt TDP :Y Lehet csak egy pillanatnyi fellángolás, mert előtte-utána 20-40 watt :DDD

A vicc az, hogy a kedves gen8 66%ig felhúzta a házhűtő sebességét TF2 alatt :D Valamit azzal is kéne kezdeni, mert ennyi erővel le is húzhatnám a procihűtőt meg a VGA hűtőt is :Y

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#7) urban racer válasza urban racer (#6) üzenetére


urban racer
senior tag

Rájöttem a turpisságra, a saját hibám, elénzést, írtam is, hogy %TDP-ben van a fogyasztási érték, nem wattban :K

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#8) kiskakas


kiskakas
senior tag

a hátsó gyári hp venti mennyire pörög fel, ha terheled a gépet? melyik proci van a gépben?

(#9) nlq válasza kiskakas (#8) üzenetére


nlq
aktív tag

xeon e3-1220 v2 van neki rezes hutovel extra ventivel...

(#10) urban racer válasza kiskakas (#8) üzenetére


urban racer
senior tag

nlq jól mondja :R
66%nál jobban nem megy fel, de valamit módosítanom kell, mert feleslegesen pörög ennyire... :B

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#11) nlq válasza urban racer (#10) üzenetére


nlq
aktív tag

kar hogy a gyari venti csati egyedi kulonben a 12V-os ágat lehetne egy kis előtet ellenálással halkabbra konfigolni a kábel szétvágása nelkul

(#12) urban racer válasza nlq (#11) üzenetére


urban racer
senior tag

meglátom mit szól hozzá lehúzott ventivel... Mert akkor a most készülődő vezérlőre csapnám azt is, a LOM meg még pár másik melegedő holmira csapnék réz bordát, aztán belső hőmérséklet vagy akár vga hőmérséklet alapján lehetne vezérleni...
Amúgy gyanítom, hogy van egy szenzor a pci csati környékén, az érzi hogy ott van valami melegedő holmi és amiatt emeli a fordulatot... Persze a kiáramló levegő éppcsak langyos... Vicces, hogy a proci stabil 40 fokon áll full terhelésen is :DD Az a leghidegebb pont a mapon :DDD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#13) nlq válasza urban racer (#12) üzenetére


nlq
aktív tag

sztem nem fog elindulni...

(#14) kiskakas válasza urban racer (#12) üzenetére


kiskakas
senior tag

a LOM-ra én ragasztottam egy öntapadós zalman bordát,de kb ha 1-2 fokot hült.. :(

(#15) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Húzna ilyesmi felé a szívem, de nem drága? Nekem egy lp-s 2gb@128bit-es 6570-em van, és jó lenne a fenti okok maitt lecserélni.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#16) kiskakas válasza Sanchez638 (#15) üzenetére


kiskakas
senior tag

off, nekem is 6570-em van.. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.