Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) MaCS_70 válasza yoli666 (#100) üzenetére


MaCS_70
félisten

Persze, felejtse el a UPC-t. Mintha legtöbb helyen lenne választási lehetőség...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#102) VoidXs válasza yoli666 (#100) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyedül annyi a baj a UPC TV-jével, hogy kicsit rosszabb a bitrárája. A váltási sebessége egyébként azonos, a kodek miatt kell várni, ha nem kímélnék ennyire az infrastruktúrát, raw-ban lehetne instant váltás is. A T hálózata alapból alkalmatlan ilyesmire. Egy ADSL hulladék (szerinted a UPC gáz 2015-ben, na ez gáz lenne 1995-ben is), ami a fizetett sebesség felét se tudja néha, ami mellesleg nem elég semmire. Még a UPC-é sem, én például Steamen veszem a játékaim, és nem párszáz mega egy olyan. T-s nettel egy éjszaka letölteni, így csak pár perc. A feltöltés problémás, mert bár gyorsabban töltök fel, mint a T-vel le, 30 megával így sem tolsz fel videókat YouTube-ra. A pingje a T-nek szintén szánalmas, a UPC ötöd annyi. A telefonról meg ne is beszéljünk, a legnagyobb szolgáltató képtelen bármilyen értékelhető csomagot összerakni mobilra. Nézd meg a UPC-t, a 3000-es csomagommal a T 20000 alatt nagyon versenyezni se tud.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#103) nextman válasza yoli666 (#100) üzenetére


nextman
aktív tag

En nem ertem ezt a 2-3 s valtast a csatornaknal, amit irtok.
Nekem konkretan max 1 s, de talan annyi sem.

(#104) Skyhigh válasza nextman (#103) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Cisco-s HD boxal, nálam is megvan a 2-3 sec, Mediacard-al is de ott a dekódolás miatt lehet a gap.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#105) VoidXs válasza Skyhigh (#104) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Kábé annyi az I-frame ideje.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#106) nextman


nextman
aktív tag

Na lemertem stopperrel, kb. Atlagosan 2 s a valtas, plusz minusz 1 tized masodperc. 3 sosem. Hat ez nekem meg nem zavaro, bar mint irtam korabban, mas szolgaltatonal lattam en sokkal rosszabbat is ettol.

(#107) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos száz szonak is 1 vége van.Az UPC halehet nem költ semmire,nincs szakembereük akik felé Igényeket lehetne belüldeni.Sajnos amijük,van az ELAVULT ocska maradi tömeg selejt.Tulaj:Liverty Global,sz-ik a Magyari vágyakra! Sajna az USB-re felvenni,rögziteni.lejátszást meglehetne oldani,Csak nem akarják!valamint réges-régen tán 5-6 évvel ezelött Nyugaton akkor voltak,Müsor jelek,a rögzitésekre.Ma nincs ujitás.Vannak biz ujabb,jobb médiaboxok,csak itt hazánkban nem adják ki használatra.Nos 1 Fö kérdés havi 1000-1500 HuFT-bérleti dijat fizetünk,akkor 1-2 év után már megvettük::Nem ez biz PISZOK haszon!Ocska avult médiaboxok használatára Felhasználonként havi Összegeket bezsebelni?,IGEN.Saját tulba NEM NYET.EPG SZ-RR!Nem pontos TV Müsorujságok,másik fele(KAKI)Hja amugy stabilak,müszakilag kevés a hiba.Csak más téren nincs fejlesztés! Sajna,ez a hazánkban gyakori! Se baj 10-20 év mulva ugyis avult lészen! Kellemes Ünnepeket mindenkinek! EU-HU-BU :C :DD j

föolvaso

(#108) Skyhigh válasza fojuzer (#107) üzenetére


Skyhigh
senior tag

A remény hal meg utoljára, tehát remélhetőleg észhez térnek, mert ugye a Telenor meg a Telekom is már tesztelgeti a HD műsorszórást mobilnet segítségével és akkor onnantól már nem számít kinek a kábele van behúzva a házba...

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#109) ripla


ripla
őstag

nekem az lenne a kérdésem, hogy a upc tévétáron belül, hogyan tudok megnézni régebbi tv adásokat?

(#110) ripla


ripla
őstag

előző kérdés törölve, viszont, arról van infó, hogy a upc mikor akar megválni a silverlighttól?
chrome-ban pl. nem megy a myprime, az említett plugin hiánya miatt, ahogy az egyik mobilon is azt írja ki, hogy pótoljam... ami nyilván hülyeség, mert mobilon, hogyan?
szóval, van erről valami belső infó?

[ Szerkesztve ]

(#111) Gubek-Einste válasza ripla (#110) üzenetére

Hivatalosan semmi hír sincsen az átállással kapcsolatban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#112) ripla válasza Gubek-Einste (#111) üzenetére


ripla
őstag

hát pedig lehetne, a microsoft ugyanis megválik a silverlighttól. :(((
szóval lassan ideje lenne váltaniuk valami másra, nem is tudom, mondjuk html5-re.

[ Szerkesztve ]

(#113) Gubek-Einste válasza ripla (#112) üzenetére

Nem lenne rossz a HTML5-re átállás mert akkor a mobil eszközök is simán vinnék.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#114) ripla válasza Gubek-Einste (#113) üzenetére


ripla
őstag

hát ez az, hát ez az!
mobilról kiírja nekem, hogy installáljak silverlight-ot, aha, köszi. :D próbából azért leszedtem, de értelemszerűen egy exe-t húzott le, ezzel meg sokra nem megyek egy mobilon, szóval ennyi. remek lenne ez a szolgáltatás, mert a gép előtt nézhetek tévét, filmeket, sorozatokat, csak gyakorlatilag használhatatlan, mert egyelőre erősen sántít. :D

[ Szerkesztve ]

(#115) ripla


ripla
őstag

a myprime szolgáltatás az ingyenes, ugye? úgy értem, benne van az ára az előfizetésben és nem számolnak fel érte külön pénzt, igaz?

(#116) Gubek-Einste válasza ripla (#115) üzenetére

Attól függ mire vagy előfizetve, Trio XL és Net/TV Max esetén igen, a többinél nem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#117) ripla válasza Gubek-Einste (#116) üzenetére


ripla
őstag

ha belépek a horizon go-ra, akkor tudom használni, meg tudom nézni a tartalmat.
most hirtelen lövésem sincs milyen csomag, de gondolom ha nem tudnám megnézni, akkor nem engedné, hogy nézzem.
(?)

[ Szerkesztve ]

(#118) nextman válasza ripla (#114) üzenetére


nextman
aktív tag

Mobilra nem kell a SL-ot telepiteni, mert van mobilos alkalmazas, amin tudod nezni.

(#119) ripla válasza nextman (#118) üzenetére


ripla
őstag

igen, meglett. minden indítás után, folyamatosan kilép. kommenteket olvasva, nem csak nálam. :(

(#120) nextman válasza ripla (#119) üzenetére


nextman
aktív tag

Nem tudtam, hogy ilyen problemas, szerencsere nalam fut.

(#121) ripla válasza nextman (#120) üzenetére


ripla
őstag

mondjuk a tabon megy. csak a mobilon csinálj azt, hogy elindul, bejön a menü, aztán kilép. -.-

(#122) nextman válasza ripla (#121) üzenetére


nextman
aktív tag

Uninstall-Reinstall szekvenciat probaltad mar?
Vagy venni kell masik telefont:)

(#123) ripla válasza nextman (#122) üzenetére


ripla
őstag

persze, leszedtem, feltelepítettem újra, ugyanaz... dehogy veszek másikat, blackberry az isten. :D

(#124) nextman válasza ripla (#123) üzenetére


nextman
aktív tag

Jelezd a UPC-nek, meg az is lehet, hogy javitjak a hibat a kov. verzioban.

(#125) ripla válasza nextman (#124) üzenetére


ripla
őstag

a google play-en belül sokan szidják, úgyhogy ez már megtörtént. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.