Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Nagyon korrekt lett! Amúgy az arc az elején nem a Szökésből a Fibonacci?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) Nunder válasza davidsone (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Pontosan :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#3) davidsone válasza Nunder (#2) üzenetére


davidsone
addikt

:C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#4) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem tetszett. :K

Már majdnem eléri a 2011-es szintet a grafika és az arcmimika. :K
Azt ne felejtsük el, hogy elég sok a QTE, ahol tökmind1 mit nyomsz, nem befolyásol semmit, te lehetsz Evel Knievel, mindent túlélsz.

Arról ne is beszéljünk, hogy van 1-2 ember, aki a legvégső jelenetig meg sem halhat, mert miért is.

A végéről ne is beszéljünk, picit bullshit szagú.

Cinematic experience.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) RangerFox


RangerFox
veterán

Első exkluzív játék, amit végig játszanék Ps4-en.

(#6) Sirandrish válasza vegitossj7 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó lett volna abban a 2011ben élni amelyikbe te. Már lehet hogy Jetpack-el járnánk munkába. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) vegitossj7 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


vegitossj7
addikt

Lehet ez is egy párhuzamos univerzumban létezik. :K
A grafika meg csak 7 évvel van akkor elmaradva, mert a Crysis 1 óta nem nagyon csináltak jobbat. :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8) janos68


janos68
aktív tag

Az eleje borzasztóan vontatott, és majdnem abbahagytam az egészet. Szerencsére túltettem magam rajta, és most kezdtem el harmadjára a játékot. A BB mellett az év legjobb cucca számonra, pedig ez nem az én stílusom. Ja, és a Rapture is veszett jól sikerült cucc. Még több ilyet kérek a Sony-tól, a Gow, Inamous, Uncharted-ek helyett. Vagy mellett. :)

(#9) janos68 válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


janos68
aktív tag

Így van! A banán is sokkal szebb a dinnyénél. Hát még a ribizlinél.

(#10) Sirandrish válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a játék másról sem szól csak az arcmimikáról. Mellesleg grafikailag sehol sincs az UD-hoz képest :N
A Crysis meg szép volt..szép ma is. Szebbet nem csináltak? Lehet! De jobbat ezret. Egy unalmas tucatlövölde ami adott egy Nanosuitot a világnak és ennyi. Volt benne vagy 3 féle ellenfél...gondolom a milliárdnyi poligon mellett már nem maradt idejük 2 féle arcra :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) vegitossj7 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


vegitossj7
addikt

:R Glorious 15 fps a hóban. :K

(#12) Sirandrish: De a játék része. Ennyit a jó grafikáról. Inkább lett volna rondább, csak stabil HARMINCAT hozza.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12) Sirandrish válasza vegitossj7 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arról nem a játék tehet :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) snecy20


snecy20
veterán

Kevés olyan konzolos cím van, amire azt mondanám hogy kipróbálnám PC is, ez ilyennek tűnik.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) CriticalHit válasza snecy20 (#13) üzenetére


CriticalHit
őstag

és a Heavy Rain, de még mennyire vágyom rá PC-n!

[ Szerkesztve ]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#15) davidsone válasza CriticalHit (#14) üzenetére


davidsone
addikt

uncharted, last of us, killzone....

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Néztem egy pár gameplay videót a játékról.
Nagyon tetszetős, ugyan nincs konzolom (nem is lesz), de ezt a játékot szívesen kipróbálnám! Ha épp konzol vásárlásra hajtanám a fejem, ezért a játékért ugyan nem rohannék a boltba venni egy PS4-et...! Inkább már akkor egy ONE-t vennék a Quantum Break miatt. ;]

(#17) Raysen623 válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Most úgy reklámozod itt ezt a fajta mozgás animálást ezekkel a testekre pakolt fehér pöttyökkel mintha nem készítenének más játékot is ezzel a technológiával. Mozifilmek, játékszoftverek tömkelege készül hasonló eljárással már manapság. A technológia pedig folyamatosan fejlődik, mi pedig nagyon örülünk neki. :D A Crysis első része óta sok jó játék készült, ami lehet grafikailag nem volt annyira tuti, de játékélményben, történetben messze előtte volt. Az pedig már a crysis széria szégyene, hogy egy undorító csőjáték lett a többi részéből.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nagyon jó leírás, köszönjük. :C Szívesen kipróbálnám, de sajnos nincs ps-em. :O

[ Szerkesztve ]

(#19) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Amint lesz elfogadható áron használtan kötelező beszereznem. :DDD Nem sajnálom rá a pénzt, csak most a Mad Max nálam a favorit ebben a hónapban és első napos vétel.

(#20) vegitossj7 válasza Raysen623 (#17) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Crysis 1 nem annyira, a Warhead kiemelkedett, de nem ez a lényeg.

Mint ahogy írtam, nekem tetszett a játék. :)
De attól még nem szabad elfejelteni a negatív tényezőit sem, amit a cikk egyáltalán nem emelt ki.

És azt nem a pöttyös megoldással csinálták, mivel az elavult technológia, azt spéci 3d-s kamerákkal csinálták.
Lásd. majd MGSV. :C (Úgy emlékszem Kojima direkt ragaszkodott ehhez, de lehet azóta megváltozott a helyzet.)
A Technológia nem fejlődik, épphogy visszafelé haladunk, ez az egyetlen bajom a játékkal igazából. Az embereknek az jön le ebből, hogy csúcsgrafika, micsoda arcmimika, miközben 4 éve jobbat csináltak, kevesebb pénzből. :(
Próbálják az igényeket lejjebb csúsztatni, és ahogy látom egy-két embernek nincs baja ezzel. :((
Sztori szempontjából a vége felé van egy kisebb bullshit, de akkor is felháborító, hogy egy majd 90%-ban fix játék képtelen 20 fps-el futni nyilt területen, és úgy gondolták hogy ez így jó lesz.

(#21) Kakaduku: Havernál kitoltam a játékot, de igen, nekem PC-m van, ha megnézed az adatlapom. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#21) Kakaduku válasza vegitossj7 (#20) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Egy kérdésem lenne, minden támadás nélkül. Nektek PC-tek van, akik a grafikáról társalogtok?

(#22) Raysen623 válasza vegitossj7 (#20) üzenetére


Raysen623
addikt

"És azt nem a pöttyös megoldással csinálták, mivel az elavult technológia, azt spéci 3d-s kamerákkal csinálták."

OK, nincs több kérdésem ezek után. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) vegitossj7 válasza Raysen623 (#22) üzenetére


vegitossj7
addikt

:R Minden nap tanul valamit az ember, nem? :U De erre magadtól is rájöhettél, hisz amit linkeltem vidiben is ez a téma, hogy nem pöttyös módszerrel csinálták az L.A. Noire-t, hanem az újabb módszerrel.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#24) Raysen623 válasza vegitossj7 (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Félreérted: ott is megvolt a pöttyös módszer a testmozgás és mimika pontos animálása miatt, az arcot scannelték be egy arra használatos speciális 3D-ben rögzítő kamerával. Tehát az van, amiről én beszéltem... :K

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) vegitossj7 válasza Raysen623 (#24) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor elbeszéltünk egymás mellett. :R

Én arcmimikára gondoltam, azt hittem te is erre gondolsz. És a scan és pötty nem ugyanaz. De nekem mind1, csak ne írj hülyeségeket. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#26) satz18


satz18
őstag

Annó a Heavy Rain miatt vettem PS3-at, most asszem e miatt fogok venni PS4-et. Remélem ki fogom bírni a Slim érkezéséig. Egyelőre csorgatom a nyálamat.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#27) Scholes9 válasza janos68 (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Inkább mellett :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) mettek válasza satz18 (#26) üzenetére


mettek
addikt

én végignéztem youtube-on a végigjátszását, mivel pc-n nyomom és mivel 2szer is volt ps4-em de eladtam így ógy döntöttem elég ha végignézem. Meg kell hagyni ez egy jó alkotás lett, szívesen játszottam volna vele de így se volt rossz végignézni. Maga a játék nekem inkább tűnik interaktív filmnek mint játéknak, mivel van egy kőbevésett sztori, ennek megfelelő mozgástérrel, azaz annak hiányával de minden perce izgalmas. Jöhetne több ilyen, bár pc-n ebből csak warez lenne... :(

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#29) Jhonny06 válasza mettek (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pont ezt akartam kérdezni, hogy vajon mennyi ebben a tényleges játékidő (tehát átvezetők nélkül)? Mert én egy 2 órás gameplay videót tekertem végig és elég "Order" benyomásom volt.

(#30) mettek válasza Jhonny06 (#29) üzenetére


mettek
addikt

mág annyit sem kell benne mozogni illetve tenni venni. amikor mozoghatsz akkor fix kameraszögből nézed a karaktered pont úgy mint a walking deadnél. A dolgod annyi pedig hogy tárgyakat keresel vagy beszélgetsz de mindemellett izgalmas csak ez szerintem minimálisan nevezhető játéknak.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31) Shing válasza mettek (#28) üzenetére


Shing
őstag

Dehogy lenne warez. Nincs is információnk platform eladásokról, az is max digitális eladás vagy fordítva. Minden más arra utal, hogy PC-n nagyon is jók az eladások. Több PS4, Xbox cím PC-re költöztetése, vagy pl. Payday 2, ahol csak a PC-s közösséget fejték 2 éven keresztül DLC-kel. Mert voltak olyan hülyék, hogy vegyék. Vagy ott van az X-com 2, Trine 3 ami PC-n indít valamiért. Vagy itt van egy új hír arról, hogy PC-n 1 milliót vettek a Rocket League-ből. Plusz ott van a rengeteg sikeresek crowdfunding cím, ami megint csak azt bizonyítja, hogy a PC-s tábor fizetőképes.

(#32) Jeanne d'Arc

Nagyon tetszik a game. Karácsonyra ps4 vétel.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#33) Jhonny06 válasza mettek (#30) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem értem akkor, hogy hogy kaphatott ennyire jó értékelést. Mert hiába a jó grafika/sztori/környezet/hangulat, ha nem lehet ténylegesen "játszani" benne.

(#34) RangerFox válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


RangerFox
veterán

Valakinek ez is játék. Én például nagyon szeretem az ilyen játékokat, sőt, jobban le tudnak kötni mint a "normális" játékok. :)

(#35) mettek válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


mettek
addikt

Mert aki szereti a filmeket és a játékokat is annak ez egy jó produktum. A grafika odaver, szuper arcmimika, slég jó színészi megmozdulások illetve benne van a para és a döntési lehetőség (általában kockázatvállalási, erkölcsi jelleggel). Ez egy film/játék, itt a para a lényeg és a beleélés nem pedig a skill vagy ügyesség mint egy shooterben.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#36) Csóró™


Csóró™
senior tag

Először is: Úgy látom lassan tényleg vennem kell egy PS4-et :K
Másodszor: Kit érdekel a grafika? Fentebb osszák egymást, hogy ilyen meg olyan szintű a grafika... ki nem xarja le, élvezzem a játékot, legyen benne izgalom, változatosság és kész.

Hogy a grafika mesterek értsék miről beszélek, anno [ez a grafika is elég volt a jó hangulathoz] :K

(#37) vegitossj7 válasza Csóró™ (#36) üzenetére


vegitossj7
addikt

Igazad van, nekem sem a grafikával van bajom, hanem a 20 fps-el. Az furcsa mód kimaradt a cikkből.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#38) Raysen623 válasza vegitossj7 (#37) üzenetére


Raysen623
addikt

Na végre megint előjött a 20fps-ezés....úgy látszik ha elfogynak az érvek, akkor mindig ez az utolsó adu-ász :D De honnan tudod hogy pont 20fps? Lemérted?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) vegitossj7 válasza Raysen623 (#38) üzenetére


vegitossj7
addikt

Láttam, de sok is az a 20 fps helyenként. [link]

Érveket meg írtam eleget.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#40) CriticalHit válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


CriticalHit
őstag

A Telltales sorozatai (The walking dead, The Wolf among us, Borderlands, Game of thrones) is inkább interaktív filmek, mégis izgalmasak és meglepően jó játékok. Ezért a magas pontszámok.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#41) Csóró™ válasza vegitossj7 (#39) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát ez biza leesik olykor :K

Azért remélem kiadják PC-re is, ha már [Resident Evil Remake] van. Ja tényleg, azért döbbenet mennyit változott a Resident Evil 1 grafika 15 év alatt ;]

(#42) Raysen623 válasza vegitossj7 (#39) üzenetére


Raysen623
addikt

Gondolom az nem esett le, hogy szándékosan lőtték be ebbe az fps tartományba a filmes jelleg miatt....Nem egy hasonló játéknál láttam már ugyanezt. Ráadásul pont egy átvezető résznél éri el a 20-at....istenem menyire irigylem a problémáitokat. :P

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#43) Sirandrish válasza vegitossj7 (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

2szer leesett 22FPS-re, amikor épp hátradőlve kell a a TV-t nézni...rettentően zavaró..komolyan :C
Kb olyan mintha azért húznád le a játékot mert a menüben hangos a zene.. :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) satz18 válasza Sirandrish (#43) üzenetére


satz18
őstag

Talán felállva kéne tapsolni, hogy egy next gen exlusive AAA cím nemhogy a 60, de még a 30 fpst sem tudja tartani?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#45) Raysen623 válasza satz18 (#44) üzenetére


Raysen623
addikt

Mintha az előző genen ez nem így lett volna....bilibe lóg a kezetek. A játékosok döntő többsége nem játszik 60fps-el, csak néhány fps huszár rímeli ezt a 60 fps szótagokból álló sort állandóan. De sebaj, mi addig is jót játszunk. :R

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#46) Sirandrish válasza satz18 (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Ilyet senki sem mondott.
2. Már rég nem next gen..kurrens gen :K

Felesleges rugózni az FPS témán ha a játékélményből nem vesz el..és itt NEM vesz el. Lehet hogy egy BF6nál elvenne, de itt nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Csóró™


Csóró™
senior tag

Egy dolgot kell csak megérteni, nem nehéz, próbálja meg mindenki, és nem lesz FPS háború :K

Az a lényeg, hogy játék hány százalékában van FPS drop...
Ha csak 1-2 alkalommal / rövid időre, kit érdekel.
Ha rendszeresen, és ami fontosabb, zavaróan nagy, akkor lehet fikázni. Mivel alapvetően egy PS4-es játékról beszélünk NEM MEGENGEDETT a túl nagy / folyamatos FPS csökkenés, hisz a PS4-be nem tudsz új videó kártyát tenni, ezért a gyártók FELADATA, hogy a célhardverre optimalizálják a játékot.

Ennyi a lényeg, ne marjátok egymást tovább ilyen hülyeség miatt ;]

(#48) Sirandrish válasza Csóró™ (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Parancs értettem, hazámat szolgálom! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) Csóró™ válasza Sirandrish (#48) üzenetére


Csóró™
senior tag

:R

(#50) Blizz válasza davidsone (#1) üzenetére


Blizz
őstag

Egy kis promózás mindkét oldalról megtörtént. :)

No mistakes, just happy little accidents

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.