Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) ModliH


ModliH
tag

Most láttam csak a cikkedet, de nagyon tetszett, sok sikert kívánok, iszonyú jó project! :))
Informatikustanoncként én is már szemezgettem ezzel a világgal, de a retek sok információ amit fel kellett dolgozzak amikor először beleolvasgattam a komolyabb játékkészítés rejtelmeibe kicsit elbátortalanított.
De engem is merhára lekötnek ezek a dolgok, elég sokat "hülyéskedtem" C4D-vel, egy esetleges jövőbeli játék reményében, de sajnos rá kellett jöjjek hogy a grafikus képességeim erősen korlátozottak :D (persze tudom, aki kódol, nem az tervezi a pályákat, de nyilván első projecteket kevés emberrel szokás csinálni, hogy egy átfogó képet alkothass a folyamatról).
Mindenesetre, ha már eljuttok odáig hogy alfa/béta tesztelés fog zajlani, akkor szívesen becsatlakoznék a dologba, valamennyi Sony Vegas, AE, ismeretem is van, ha kell promóvideó abban is tudok segíteni tudásomhoz mérten, ha szükéségetek van rá :DD Meg persze ha lesz valami ötletem majd bedobom a közösbe, de egyenlőre úgy látom hogy én nem tudok nagyon mit hozzátenni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.