Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trailblazer


Trailblazer
addikt

És control panel van-e benne megint? Mert most kénytelen vagyok az i7 6700-ba integrált 530-ast használni, és a kettővel ezelőtti, még "old style" drivert voltam kénytelen megkeresni és felrakni ennek hiánya miatt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#2) DanD88


DanD88
tag

Bezzeg a régi jó dolgokból... *hányós emoji*

(#3) John_Doe válasza Trailblazer (#1) üzenetére


John_Doe
senior tag

Lehet nem értem a kérdésed de ez mint láthatod van a 6448hoz. Igaz én is kerestem hogy hol van de a start menüben megtaláltam.

Shal'kek nem'ron!

(#4) Trailblazer válasza John_Doe (#3) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nálam nem volt, az eggyel ezelőtti, már "modern környezetű" intel drivert raktam fel.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5) #73029888


#73029888
törölt tag

Az aláírásomban lévő konfighoz nem megy fel a modern driverek,WU nem talál frissebbet s a gyártó weboldalán sincs még a legújabb kint.

Jelenleg az agusztusi driver van fent. (Elvileg Modern alapú mert a Control Panel a start menüben van,de jó lenne ha tudnám frissiteni)

(#6) John_Doe válasza Trailblazer (#4) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ok az a 6444 nálam a 6448 beta volt fent de az eredeti kérdésre válaszolva most felraktam ezt a 6471est és ott a control panel.

De ha esetleg nincs akkor itt keresd.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#7) Trailblazer válasza John_Doe (#6) üzenetére


Trailblazer
addikt

Rendben, megnézem a 6471-est, köszi.

Startmenüben van csak, de ennek a desktopos jobbgombos menüben és a system trayben is látszódnia kellene, ahogy a réginek, és én ezt hiányolom.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#8) John_Doe válasza Trailblazer (#7) üzenetére


John_Doe
senior tag

Kéne de szerintem meg kell szoknunk hogy az megszűnt.

Esetleg ott a Ctrl+Alt+F12 illetve amit akarsz gyorsbillentyűt beállíthatsz.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#9) Trailblazer válasza John_Doe (#8) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez egy vicc. Szerencsére már csak ma kell elviselni, vga kerül a gépbe megint.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#10) Dragon3000 válasza Trailblazer (#9) üzenetére


Dragon3000
veterán

Minden nap piszkálod ott a beállítást, hogy ennyire nagy gond ez? Csak kérdezem, mert én általában egyszer beállítok mindent vga-nál is és utána kb meg se nyitom többet.

(#11) Trailblazer válasza Dragon3000 (#10) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szeretem, ha könnyen elérhető system trayből. De mindegy is, már vége a szükségmegoldásnak. Akkor lássam, amikor a hátam közepét...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#12) appel válasza Trailblazer (#7) üzenetére


appel
őstag

Elég furcsán működik az biztos. Két gépem is van UHD 630/620-al és mindkettőn ugyanaz a 6471-es driver van fent. Az egyiken start menüben és jobb klikkel is ott van a control panel, a másikban a start menüben nem is találni, viszont ott a system tray-en és asztal jobb klikkel is előjön.
Na mindegy végülis valahogy megtalálom.

(#13) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Annyira vicces ez a kép. Mindig ez van ha driverõl van szó, ceakhogy az egy HEDT processzor IGP nélkül.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#14) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Futtattam az "Intel® Driver & Support Assistant" szoftvert (elviteg felderíti az Intel komponenseket a gépben, és jelzi, ha frissítés van valamelyikhez).
A videovezérlő 530-as, de ehhez nem talált frissített drivert, holott az Intel által most kiadott arra is érvényes...
Most akkor ez hogy meg mint?
:F

[ Szerkesztve ]

(#15) b. válasza MiklosSaS (#13) üzenetére


b.
félisten

ahogy olvasom abban van a legjobb Intel IGP :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ez a driver a régi Ivy Bridge processzor HD 4000 igp-hez ugye nem jó?

(#17) lory256 válasza Dhampir (#16) üzenetére


lory256
csendes tag

Hat nincs a listaba, pedig nem lenne rossz ha kozbe arra is frissitenenek.

(#18) Lalikiraly válasza Ed_007 (#14) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nekem az UHD605 öshöz ugyanígy van. Intel frissítő nem találja, Lenovónál nincs, win update úgyszint. Az inteltől meg ha leszedem az exet azt meg nem engedi telepíteni, azt írja hogy kérjem a gyártótól. Pedig nem volt alapból winfosos a gép.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) PuMbA válasza Dhampir (#16) üzenetére


PuMbA
titán

Ha az Intel Driver and Support honlapján a HD4000-ret választod ki, akkor találsz rá frisset :)

(#20) Clorf válasza Lalikiraly (#18) üzenetére


Clorf
tag

Üdv! Ha Zip formátumban letölthető, akkor kézzel tudod telepíteni. Eszközkezelő-> Frissítésnél kézzel adod meg-> válsztás a számítógépen található illesztőprogramokból-> megadod neki azt a mappát ahové kicsomagoltad a driver-t.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#21) Lalikiraly válasza Clorf (#20) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Igen ezt tudom, csak elfelejtettem írni, hogy nincs ZIP. :( pedig régen mindíg ott volt az exe alatt. De mindjárt ránézek.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#22) PuMbA válasza Lalikiraly (#21) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, az új drivereknél nem biztos, hogy lesz zip már valaha is, hiszen átálltak az új Windows modern driverekre :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Dhampir válasza PuMbA (#19) üzenetére


Dhampir
félisten

Természetesen fent van a gépen az Intel® Driver & Support Assistant.

A program szerint "Your Intel® software is up to date", ami következésképpen nem támogatja az újabbat, mert nem jelez új letölthető drivert.

(#24) PuMbA válasza Dhampir (#23) üzenetére


PuMbA
titán

Manuálisan keresd meg: [link] :)

(#25) Dhampir válasza PuMbA (#24) üzenetére


Dhampir
félisten

Többnyire direktben szoktam letölteni. Az Intel honlapjára irányító gyári program a többi gyártói drivert is szépen lecsekkolja, nem olyan rossz az, szívesen ajánlom. :)

Természetesen a legutóbbi legfrissebb driver van használatban.

Az eredeti kérdésem az új Intel driver általi támogatásról szólt, hogy passzol-e a HD 4000-hez.

[ Szerkesztve ]

(#26) PuMbA válasza Dhampir (#25) üzenetére


PuMbA
titán

Nem, a HD510-nél régebbi kártyák Legacy állapotban vannak és ritkábban jön ki driver hozzájuk :)

(#27) Dhampir válasza PuMbA (#26) üzenetére


Dhampir
félisten

A hardvergyártó még simán kiadta rá 2018. október 29-én a 10.18.10.5059 Rev.W illesztőprogramot, habár az Intel oldaláról töltöttem le az aktuálisan legfrissebbet (megegyeznek), és eleddig még hibátlanul működik. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.