Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó bemutató, köszi!
A játék maga nem nyűgözött le...

(#2) Ferenczi Áko válasza f(x)=exp(x) (#1) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Köszönjük Áko! :K

Egyébként a motorban szerintem több van mint amit eddig kihoztak belőle, így a grafikában még várhatunk durva dolgokat (pl. zombik kidolgozottsága már most jobb mint a dt2-ben).

(#4) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ha fele annyit megél mint a Dead trigger 2 blogom, már örülök :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5) #13110016


#13110016
törölt tag

"picit butított grafika..."

ahogy már előttem is írták sok tekintetben meg kidolgozottabb... 3-4 frissítés és megeszi reggelire a dt2-őt. Ebbe kb semmi pénzt nem kell beleölni, és nem kell heteket se várni az upgrade-re.

(#6) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a PP2000-et barátilag nem ajánlom senkinek mint fegyót :U
és ugyanúgy a többi SMG-t se :B

(#7) Ferenczi Áko válasza #13110016 (#5) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, és amint így lesz, frissíteni is fogom a leírást az update-el :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#8) golyós


golyós
őstag

Üdv srácok!
Nekem csak egy szívfájdalmam van: a kapott kártyákat nem akkor használhatom fel amikor akarom, ráadásul sokszor akkor kapok 3 perces brutál gépágyút 4000-es sebzéssel amikor elfogyott az energiám. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9) golyós


golyós
őstag

Másik kedvenc: sniper küldetés, ölj meg 30 zombit, 15-t fejlövéssel.A fejlövés oké de nem is jön összesen 30, hogy lőjek le annyit??? :F

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#10) Dr.Anonymus válasza golyós (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"akkor kapok 3 perces brutál gépágyút 4000-es sebzéssel amikor elfogyott az energiám."
- na igen, felismerted játék üzleti modelljének alapját :DDD

"sniper küldetés, ölj meg 30 zombit, 15-t fejlövéssel.A fejlövés oké de nem is jön összesen 30, hogy lőjek le annyit???"
- ja ilyen nekem is volt, a titka annyi, hogy jó gyorsan kell aprítani a z-ket, ugyanis ahhoz igazítja hogy mennyi újat generál a pályára
ergo a ha szép lassú tempóban nyomod akkor simán lehet hogy összességében lesz 25 z-d

egyébként szerintem ezek miatt ne fájjon a fejed, nekem sokkal idegesítőbb hibát sikerült találnom:
upgradeltem az M16A1-et második alkalommal, leszedte a pénzt, végig ment az upgrade, kiírta hogy kész van, aztán equippelem, és szól hogy nincs elég power a küldihez a fegyverben... :F
kiderült hogy lehúzta a pénzt, leszámolta az időt, de a valóságban az upgrade nem történt meg... :U

ezek után nem költök többet upgradere, inkább új fegyverekre gyűjtök, és próbálom kibeckelni a meglévőkkel az adott tier végéig
de eléggé demotiváló :U

(#11) #13110016


#13110016
törölt tag

Na végigvittem. Az utolsó rész az nagyon jó, pörgős. Utolsó küldit nem nagyon értettem, de ezt majd megbeszéljük idővel.

(#12) golyós válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


golyós
őstag

Én is gondolkodom, hogy upgrade vagy új fegyver?Jelenleg úgy játszom, hogy van kb 5 küldetés ami 2* és 1 ami 1*( :B ), amikor kapok valami jó 3percest akkor visszamegyek és megcsinálom 3*ra.
Más: hiába veszem ki a pipát az értesitések elől még a google playben is, újraindítás után megint ott a pipa és jön az értesítés. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#13) Slier


Slier
tag

Jó kis iromány lett, gratula. A játék sajnos nekem se jött be, tier 3-ig jutottam de aztán töröltem is....
Marad a Dead Trigger 2.

Life is a game, go 4 it.

(#14) golyós


golyós
őstag

29-es pályán tudtam farmolni rendesen, ugyan ugy mint Dt-ben figyelmeztet, hogy 5 perced van még a játékból.
Az életerő sebesülés után elég gyorsan visszatöltődik magától. :D

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15) golyós


golyós
őstag

Azt hiszem én be is fejezem a játékot.Görgettem jobbra, hogy nézzem mennyi pálya van még erre görgetés közben rányomtam a tier 4 pályanyitásra :W 200 valahány gold ugrott! :W
Miért nem lehet visszavonni a fizetést????????
Küzdjön vele a tököm tovább.Naponta kimaxoltam a láda kérést plusz free goldot gyűjtögettem ezerrel.
Felrobbanok!!!!! :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16) Dr.Anonymus válasza golyós (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

LOL
ezért ne add fel ;)
annyi goldot úgy se gyűjt össze senki itt hogy egy használható fegyvert vegyen rajta :DDD
még a legszarabb VIP fegyver is 900 goldnál indul :D

(#17) golyós válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


golyós
őstag

Nem is a fegyverek hanem a medipakk, adrenalin stb. A 240 aranyból kényelmesen eljátszottam volna, de így nem fogok.Írtam neki, de nyilván nem adják vissza az aranyat.Bosszantó, hogy nincs visszavonási lehetőség.
Idáig vártam mindig a jelzést a telefonon, hogy újra visszatöltődött az energia, most ez megszűnt, nem érdekel.
Várok 1-2 napot, hogy leülepedjen a harag, de nem jósolok neki több esélyt, annyira nem lett jó a játék.Sőt összességében rosszabb lett mint a DT.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#18) Dr.Anonymus válasza golyós (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én nem használok medi-t, meg egyéb cuccokat, csak amit dob ajándékba a játék, az arany meg csak úgy van
hogy minek azt még nem tudom ;)
hátha később jó lesz valamire :)

úgy látom vannak előnyei , és hátrányai is a játéknak a dt-hez képest
ami szerintem fontos előny, hogy nem kényszerít rá a fizetésre
van esély anélkül is boldogulni, farmolni se kell sokat
de nem egy nagy durr még az tény

ami nekem a legkevésbé tetszik, hogy a néhol gyengített grafikát (aminek gondolom a fő oka a jövőbeli multiplayer lesz) túlszínezéssel próbálják leplezni a gyengébb részeket, ami egyszerűen sok
néhol már tiszta képregény :D

(#19) golyós


golyós
őstag

Valaki segithetne:

Írtam nekik google fordító segítségével, de válaszolták, hogy fogalmazzam át mert nem értik.
A magyarul írtat már nem tudnám pontosan idézni de ezt írtam a fordító segitségével:
Welcome!
Random pressed against the No.4 cuort to resolve, which makes it deducted 200 Gold!
Why can not undo the transaction???
Had i waited 4 hours in exchanged for the 200 Golder!
You can not undo?

Ha valaki segítene a helyes angol megfogalmazásban azt ,megköszönném.
Egy próbát megér alapon.
A lényeg, hogy véletlen rányomtam a Tier 4 pálya feloldására ami 200 valahány aranyba került idő elött.Miért nem lehet visszavonni a tranzakciót? Inkább kivártam volna a 4 órát mintsem elhasználjak 200 aranyat.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#20) Dr.Anonymus válasza golyós (#19) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ezt nem csodálom hogy nem fogták :DDD

küldem egy fordítást privátban, de nem adnék rá túl sokat hogy bármit visszatérítenek.
Ez egy funkció a játékban.
Igazából mondhatnám azt is, hogy ha nem tetszik pl. egy frissen vásárolt fegyver, hogy "hát izzé véletlenül nyomtam le a build gombot, térítsétek vissza a fegyver árát".
Érted... ez teljes non-sense.

Nekem még azt se térítették meg amikor az ő hibájukból veszítettem pénzt (fentebb írtam hogy benyelte az egyik fegyver upgradeért a pénzt, de utána eltűnt az upgrade :D)

(#21) BandiHUN válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


BandiHUN
veterán

Miért ne lehetne gyűjtögetni?Videónézéssel vagy naponta vagy 8 óránként(mert ott nincs számláló)lehet szerezni 10 goldot.Jár a missziókért is,ládából is,de csak a legrosszabb eshetőséggel számolva is 3 hónap a 900 gold,és napi 1 percnyi videónézés pl.reggel retyón.:-DDDÉn járok fel farmolni mindent,amikor tehetem,ciginyi idő alatt lezavarok mindent,esetleg még 1-1 pályát is,ha épp dob különleges fegyót.Végülis nem sietek...fogyóból is van egy halom,igaz még csak tier4...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#22) Dr.Anonymus válasza BandiHUN (#21) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

idáig nem próbáltam ezt a videó nézős arany gyűjtést
max csak treasure chestnél, vagy ha kellett egy extra élet

de egy videó sasolásért csak 2 aranyat ad, így azért melós ez
nem tudom 3 hónapon át képes lennék mindennap végignézni 5-8 ilyen dilinyós videót azért, hogy kapjak végén egy fegyvert ami addigra már lehet hogy elavult is lesz :D
azért ez idegörlő egy idő után, de mindenkinek más a tűrés szintje :U

(#23) BandiHUN válasza Dr.Anonymus (#22) üzenetére


BandiHUN
veterán

A DT-ket is toljuk ezer éve...a gold meg másra is kellhet,pl.karácsonyi extra fegyver unlock,halloween,stb...és tényleg 1 perc.A tévében 1 reklámblokk 5 perc,és hányat megnézel naponta ingyen :DDD

Egyébként valaki talált már farmolós missziót?Mármint arra gondolok,hogy valamelyik küldi valamelyik részénél jönnek a zozók folyamatosan,mig meg nem csinálsz valamit.Én az első kb.20 küldi alatt mintha darabra kiszámolva kaptam volna csak a zozókat,néha sietni is kellett,mert a kisérős ember kiyirja őket és a végén nem lesz meg a csillagos darabszám. :DDD
Igaz itt elkalandozni is felesleges,semmi aranymalac,stb...egy csomó minden hiányzik a DT-khez képest...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24) Dr.Anonymus válasza BandiHUN (#23) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"A DT-ket is toljuk ezer éve"
- hát ja, de nem tudom ebben van-e annyi
talán egy-két updattel később
jelenleg kb. a 68as pályánál tartok, mivel szándékosan nem akarom végigtolni gyorsan
így naponta egyszer egy 4-5 mecset lenyomok, azok jó része is Raid küldi
szerintem ennyire jó ez a játék
de ha egy-két hét múlva eljutok a missziók végéig, akkor valszeg félreteszem, mert akkor már ennyire se lesz jó ;)

"A tévében 1 reklámblokk 5 perc,és hányat megnézel naponta ingyen"
- ez így van, bár én nullát nézek,
nem vásároltam tv előfizut az új lakásomba, így vagy 3 éve tv nélkül vagyok :D
nem hiányozik, internetről beszerzem amilyen film kell úgy is ;)

"Egyébként valaki talált már farmolós missziót?"
- a Raideket kell egymás után nyomatni, azok elég lightosak, sok pénzt hoznak, ennyi

(#25) golyós válasza BandiHUN (#23) üzenetére


golyós
őstag

Fentebb írtam , hogy a 29-es pályán farmoltam :)
Ugyan-úgy mint a Dt2-ben figyelmeztet 5 és 2 percnél is , hogy lejár az időd.
A pénz ugyan annyi, csak az Xp-t növeli, nekem 600 xp-t adott erre a pályára. :K

(#20) Dr.Anonymus köszi, azért elküldöm, végül is ingyen van :B

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#26) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kis változás,legalábbis első tesztre:módosult a gold/láda videózás,vagyis ha jól vettem észre,el lehet goldozni a videókat,ha nem kell láda,ami van,de akkor nem lehet ládázni,és a számláló se megy se itt,se ott.Forditva nem tudom,lehet-e 3 ládánál többet nyitni,mert ugye ott eddig is volt számláló,a 8 órás.és ott ugye még lehetett átmenni gold-ládázni is.

Update:tettek be új videókat,2 órája goldoztam ki magam,de most adja a ládára.Goldost is enged,3 vidit engedett a ládánál.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#27) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ja,próbáljátok ki ezt is: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sidheinteractive.sif.DR&hl=hu
Én ezzel múlattam az időm nyaralás alatt,még vettem is 1-2 apróságot...remek rövid időtöltés,nem nagy,kellemes cuccos és ugye hangulatos...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28) golyós


golyós
őstag

46-os pálya: helikopterről kell löni 50 zombit.
A szintidő alatt 2!!!! Zombit sikerült lelőni, robbanó hordó 2 tár alatt sem robbant fel???
Mi van itt?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#29) Dr.Anonymus válasza golyós (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mi folyik itt gyöngyösön? :D
(indítsd újra a játékot, ha az se megy, telepítsd újra)

(#30) BandiHUN válasza golyós (#28) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én feleannyi mapnál tartok,de ígyis futottam olyan küldikbe,amiknél időn túl se jött egyszerűen annyi zombi többszöri próbára se,ahány kellett volna,hagytam is...lassan összedobhatnának egy patchet

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#31) #13110016 válasza BandiHUN (#30) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem kell semilyen patch... minden küldim 3 csillagos. Egyszer sem volt gondom...

golyós - ez a godlos dolog... miért a játékot hibáztatod, amikor te voltál a "béna"? Ha ennyire nem megy, akkor ne erőltessétek ezt a játékot.. ott a dt2.

[ Szerkesztve ]

(#32) golyós válasza #13110016 (#31) üzenetére


golyós
őstag

Csak azért mertjobbra görgetés közben ő úgy gondolta, hogy arra böktem, pedig csak görgettem vissza.Olyan gyorsan megy a görgetés, hogy amúgy sem látszik, hogy mire bökök közben.
Ezért kéne a visszavonás funkció mint a Dt2-ben volt.Bukik az ember pár goldot de volt lehetősége korrigálni.
A Dt2 meg már olyan unalmas , hogy kár beszélni róla.Annyi pénzem volt, hogy dunát lehetne rekeszteni vele, de minek?
A vége felé egy hónap alatt adott 2 goldot a Katanára.Hát köszi.Pénzben adtam volna érte akár 20 milliót is, hogy kipróbáljam.

Lorenzo9: Van sok ilyen küldi de én hagytam a francba, visszamentem később és akkor simán megcsináltam.Most talán a 45-ből 5-6 ami 2*-os.Ha várni kell éppen egy upgrade-re vagy kapok egy 3 perces jó fegyvert akkor visszamegyek és adok nekik :-)

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#33) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Van most olyan challenge, hogy DT2 vs. Unkilled video. Aki a legjobb gameplay videót tölti fel (ha jól értelmeztem) az kap 500 goldot!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34) #13110016


#13110016
törölt tag

Az az utolsó acsi nem tudom mikor lesz meg....

(#35) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Jött ma egy update, még nem néztem mi változott!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36) Dr.Anonymus válasza #13110016 (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

látom kaptál még pár accsit, hogy ne und el magad :P

(#37) #13110016 válasza Dr.Anonymus (#36) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem vagyok face-en, csak egy kamut regeltem, így azok nem lesznek meg.

(#38) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Srácok, sajnos a kamerával nem vagyok elégedett.. Van valami alternatív megoldás ami tuningolja egy picit..?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#39) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ez nem ide akart menni.. :B

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#40) Dr.Anonymus válasza Ferenczi Áko (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, kezdett gyanús lenni :D
de azért egy tipp: vegyél LG G4-et, annak jó a kamerája :DDD

(#41) Unkill01


Unkill01
újonc

Sziasztok!Már minden fegyverem max upgraden van,de nem tudok minden pályát megcsinálni 3 csillagra,mert gyengének mutat mondjuk egy medium range fegyvert.Maxed minden fegyver.

(#42) Dr.Anonymus válasza Unkill01 (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

válasz egy erősebb medium range fegyvert
:B

(#43) Slier válasza Dr.Anonymus (#42) üzenetére


Slier
tag

Látom pörög még a blog, ennek örülök. Mizu skacok?

Life is a game, go 4 it.

(#44) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tegnap jött egy update, ha valakit érdekel esetleg..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#45) BandiHUN válasza Ferenczi Áko (#44) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,eléggé belevariáltak,elvileg lesz valami multi+most is van már valami térképes-versengős dolog,ahol foglalni lehet helyeket,de a hozzávaló "pénzt" farmolgatni kell,úgy láttam,és annyit nem ér ez a gém,hogy pl.fél óránként feljárkáljak.
De te átnézhetnéd,mi is ez,mert elég komoly update,és végülis nem is lenne rossz dolog,csak vajon játsszák-e még a topiklakók.
Fegyverek is jöttek újak,amikhez blueprint-szerűen kell összeszedni a tervrajzokat,nekem csak 2 körre volt időm tegnap,valamihez szereztem is egyet,de írta is,hogy 1/20,ez se ma lesz meg.
Lassan eljut oda a gém,hogy fel kéne a fészre tolni.No,ott játszanám.De a mobilos időm és az akksim se garantál 10-15 percenként többet,otthon meg persze komolyabb dolgokba fogok,ha van időm.
Ja,drasztikusan lecsökkentették nálam a ládákból kapható kártyák pénzét,és a minőségét is,ezért f...k,mert akinek pl.volt most 1 hónapja farmolni,annak milliói vannak csak a videónézésből-ládanyitogatásból mostanára.Nekem meg van 30 ezrem,mert kifulladt a gém,és nem számoltam erre,és ilyen 625-öket dobnak a kártyák,előtte asszem 1150 volt a kicsi,a nagy zöld kari 6250,tegnap nagy pénzt nem is dobott a free videós ládákra.
No meg erősítsen meg valaki,hogy még mindig nem megoldott a 2 eszközön 1 acc.Lehet nevet változtatni és Facebookra linkelni,de most épp nem vagyok otthon,hogy megpróbáljak így a Tabon "belogolni",viszi-e az eredményeket...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#46) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sajnálom, hogy behalt a topik, lett multi és annyira nem rossz a játék...

(#47) Phenon


Phenon
újonc

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Hogyan tudok átváltani Veterenból Hero karakterre?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.