Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Megnéztem a listát, érdekes, hogy FuSi nem is szerepel rajta. Pedig szerintem elég elterjedt egy márka... :U
Az ötlet egyébként dicséretes, de sok értelmét nem látom. Laptophoz az ember úgy is kap töltőt, meg az USB-s eszközhöz is, ha épp olyan amit tölteni kell...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ötletes, és igen hasznos kis cucc. Én elfogadnám mindenképpen, főleg, hogy töltőből is jó lenne, ha lenne több darabom. Nem olyan jó 1, mert még azt is kell hurcolgatni mindenfele, netbook-nál meg kényelmetlenebb.

<-ƘƘ->

(#3) glutamin válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Pl egy maszek kis számtechboltban, ahol egyszerűbb szervizes munkákat, telepítést stb végeznek, ott jó lehet.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) bartucc válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor már nem is kell, nekem az van.... De ötletes.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5) venember83


venember83
nagyúr

Inkább megbízok a gyári cuccban. Különben elég vicces, hogy a Lenovo üzleti mainstream notija (R60, R61) nincs a támogatottak között.

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Gyanítom valamelyik csati csak jó a listán nem szereplő notikhoz is... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) #56573440 válasza Stiky (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah csak lehet hogy nem tud elég kraftot adni a töltéshez, főleg ha megy is a gép. valszeg ezért maradt le sok laptop. persze a kisebb fogyasztású cuccokhoz még mindig lehet hogy jó ha nincs rajta a support listán, bár én nem kockáztatnék ilyennel, lehet nem véletlen hogy nem került fel

[ Szerkesztve ]

(#8) Stiky válasza #56573440 (#7) üzenetére


Stiky
senior tag

Nem vagyok egy 'töltő-expert', de szerintem ha van olyan csati amelyik illik a notiba (vagy akármibe) akkor mennie kellene, persze ha nemlépi át a készülék fogyasztása az említett 95 wattot.

Én egy US-ből való Belkin routert etettem egy itthon vásárolt 'sok az egyben' állítható feszültségű adapterrel és a belevaló csatifejjel, (amíg nem szereztem villás csatlakozó > to > european dugalj átalakítót). Gond nélkül ment.
Igaz, hogy az értéke nem ér fel egy notebookéval, de ha tönkrement volna akkor elmorzsoltam volna érte egy könycseppet.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nagyon hasznos kis szerkezet, de a külső is eszméletlen. :K

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Acer Aspire 5710Z kilove, nem tamogatja a tolto.

(#11) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Öhöm! Aki azon van kiakadva, hogy az ő szépségét nem támogatja a cucc, annak van egy jó hírem. Támogat minden szabványos csatival rendelkező modellt, fej van mindenhez. A teljesítmény sem olyan nagyon fontos, az én Wind-emhez adott kis teljesítményű töltőm is sokszor segített már. Méghozzá úgy, hogy normál, a Wind-nél jóval többet zabáló notebookokat töltöttem fel vele, simán vitte eddig mindet, csak kicsit melegedett, nem volt vészes. Amúgy meg elég nagy az az érték, nem gamer notikhoz való, de egy átlag magyar notihoz tökéletes. :K

<-ƘƘ->

(#12) #56573440 válasza Kendek (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát azért egy aksi feltöltése nem csak annyi hogy bedugom aztán tölti. persze mehet más töltővel, mehet egy wind adapterről más vas is, de:

nem mindegy a töltési feszültség, az áram sem. ez akkutól és laptoptól függ. ha roszul van beállítva a töltő akkor simán hazavághatja a lapost, jobb esetben hosszabb lehet a töltési idő vagy az akku hamarabb megy tönkre. _szerintem_
(a jobb elemtöltőket is ezért lehet beállítani az akku igényeinek megfelelően)

ezért mondtam hogy ha pl ennél többet eszik a noti akkor esélytelen ezzel tölteni, pl lemerült akku, gép 70-100W körül eszik, minimális töltést tud adni az akkunak, felmelegszik, idő után kuka. ami ez alatt marad az persze simán beleférhet

szerintem a gyártónak is érdeke hogy minél több lapos legyen a listán, minél nagyobb vásárlói réteget érdekelhesse. ha nincs rajta attól még mehet, sőt hosszú távon is jó lehet, vagy később bővül még, más kérdés hogy én ezzel nem kockáztatnék. de mindenki saját belátása szerint dönt :R

[ Szerkesztve ]

(#13) Napfénysüti válasza venember83 (#5) üzenetére

Ezen én is meglepődtem. T400 sincs a listában :( Pedig az X300 ott figyel és szerintem ugyanolyan a töltő csatlakozójuk. :F

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.