Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Korrekt. Hála istennek, hogy vannak gyártók, akik még gondolnak a bal kezes felhasználókra is...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) e00dgy válasza Cifu (#1) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Illetve nem csak a vastagabb pénztárcára a megfelelő hardverkínálat tekintetében.
50 euróért best buy! A 4 éves Deathadder 3.5G volt 25 ezer ft. Ez többet tud az Addernél és még jobb áron is.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#3) anaqer válasza e00dgy (#2) üzenetére


anaqer
veterán

Thumb buttonok nélkül kenjék a hajukra, akármilyen olcsó.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) haxiboy válasza e00dgy (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem reklámnak, de ebayen takasta-tól sokkal!!!!! olcsóbban beszerezhetők a razer termékek.
Igaz kell rá várni pár hetet mire megérkezik.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) fuvi válasza e00dgy (#2) üzenetére


fuvi
senior tag

nem értem miből gondolod h jobb az Addernél, főleg ha nem ismerjük a szenzort meg a kapcsolókat se, csak azt h olcsóbb lesz annál

(#6) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Mi a fene az,h univerzalis hasznalat?

(#7) anaqer válasza fuvi (#5) üzenetére


anaqer
veterán

Mondjuk a DA híresen fos kapcsolóinál csak jobb lehet...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) Raggie válasza haxiboy (#4) üzenetére


Raggie
őstag

Nem antireklámnak, mert korrekt a csávó, de én amikor rendeltem tőle az első egér hibás burkolattal, puha jobb-gombbal és elméretezett USB csatlakozóval érkezett. Kicserélte persze, de a második amit kaptam ott is puha volt a jobb gomb és az USB csatija annak is túlméretes, ezért rohadt nehezen lehet bedugni bármilyen USB dugajba.

Clint Eastwood FTW

(#9) ZrogNV válasza zsolti1debre (#6) üzenetére


ZrogNV
tag

Mindenre használható, de semmire sem tökéletes.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#10) #19617792 válasza zsolti1debre (#6) üzenetére


#19617792
törölt tag

hogy nem csak jobbkezeseknek jó.

(#11) Dilikutya válasza ZrogNV (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vagyis otthonra tökéletes. Bár az 50$-t sokallom egy mezei egérért. Ennél többet meg minden egérért is sajnálok. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) pomorski válasza #19617792 (#10) üzenetére


pomorski
őstag

Na akkor az tényleg univerzális!

(#13) arn


arn
félisten

csak ne vilagitana ez is... az elodjet hasznalom, de az elso volt, hogy kihuztam belole a ledet.
a hwes allitasi lehetoseget meghagytak az aljan? a regin lehetett dpit, frissitesi frekvenciat allitani.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) tDr1v3r válasza fuvi (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gondolom neki is sokkal jobban bejön a kialakítása.

Nekem még a régi V2 van, úgy két éve vettem (nem sokkal rá jött ki amúgy a hírben említettnek elődje, aminek ugye a kinézetét örökölte), imádom, ezt én max. egy SS Kinzu-ra vagy Sensei-re cserélném le, de arra se annyira szívesen... szerintem tökéletes a formája, igaz már nem játszok vele de arra is tökéletes volt anno.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) Dtomka


Dtomka
veterán

Volt Abyssus egerem, de sajna 1x rácsaptam és az érzékelője bedöglött. Jó egér volt pontos, és kényelmes is.

Most 1 Razer DeathAdder Chroma -t használok. Ha már több mint 20k akkor világítson is :D. (nekem tetszik!)
A razer synapse program jól és könnyen kezelhető.Szerintem jók a Razer egerek, persze kicsit túl vannak árazva.

[ Szerkesztve ]

(#16) anaqer válasza Dtomka (#15) üzenetére


anaqer
veterán

DA amikor működik, akkor egy álom... de remélem jól elraktad a számlát/garipapírt, mert a mikrokapcsolói eléggé fosak. Nálam egy éven belül behányt a bal gomb (pedig nem játszok sokat vagy durván), és már kb. minden harmadik kattintást duplának érzékel. :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#17) Dtomka válasza anaqer (#16) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen elraktam, de ha bedöglik akkor gari időn belül tegye és ne 1 hónap lejárta után.
Én elég sokat játszom (BF4). ~ 1 éve van meg, remélem nem lesz gond. Bár az sem tudom mennyi a gari a Razer -ekre.

(#18) anaqer válasza Dtomka (#17) üzenetére


anaqer
veterán

Én az ebolt.hu-n vettem, ott két évet adtak rá. Ez nálam márciusban jár majd le - meló mellett még mindig nem volt rá időm/energiám visszavinni, meg hát van backup... de ha túlélem az üzleti év zárását októberrel, akkor első dolgom lesz érvényesíttetni a garit.

Amúgy szerintem ez elég nagy blama az Omronnak is, akitől ugye a kapcsolókat veszi a Razer - precíziós orvosi műszerek meg apámfasza, aztán rákeresel hogy "razer double click omron", és tele van a net 1-2 éven belül szarrá menő egerekkel. DA, Naga, Orochi, Abyssus, amit akarsz.

Szerk: És nem - ne dögöljön be se gari előtt, se röviddel utána. Érdekes módon a Logitech WMO, az MX510, az M500 mind kihúzott 4-5-6 évet befosás nélkül - akkor is, amikor még aktívabban játszottam (Q3A). Ergonómiailag (nekem) sokkal jobb a DA, de ezek a kapcsolók...

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#19) Dtomka válasza anaqer (#18) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem és igazad van. De ha ilyen "gagyi" ez a kapcsoló egy ilyen neves márkánál akkor mennyibe kerülnének az egereik ha jobb féle kapcsolok lennének bennük?
Ennyi pénzért már igazán jobbféle kapcsolókat tehetnének bele, legalábbis sztem :) .
A DA nál 1 a probléma, a gumis rész csúszóssá válik. Ezen kívül más rossz dolgot nem tapasztaltam még.

[ Szerkesztve ]

(#20) nyunyu


nyunyu
félisten

Tekintettel arra, hogy az egér mindössze 50 dollárba/euróba kerül, amivel a gyártó felhozatalának legolcsóbb darabja, így RGB LED világítás nincs benne, csak három színből lehet kiválasztani, hogy milyen fényárban ússzon a görgő és az embléma. Természetesen a villogó és "lélegző" effektek sem hiányoznak

Ezek a legfontosabb featureök, legalább az egér értékének a felét kiteszik. :C

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21) anaqer válasza Dtomka (#19) üzenetére


anaqer
veterán

Anyagárban, nagy tételben kb. 200-300 forint plusz lenne ez egerenként. Fogyasztói oldalról vegyünk egy elég durva tizes szorzót - 2000, 3000 forint lenne a difi.

Nekem azt senki ne mondja, hogy ha már belelapátolt tizenhuszonvalahány ezreket egy egérbe, akkor pont egy szaros bigmac menünyi pénzt sajnál még kiadni azért, hogy ne rohadjon rá pár éven belül.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#22) anaqer válasza nyunyu (#20) üzenetére


anaqer
veterán

Don't even get me started on that...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#23) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

"Mint említettük, a Razer Abyysus V2 ára 50 euró, és már előrendelhető a gyártó webshopjában"
+32 euró postaköltséggel? :C

(#24) nyunyu válasza anaqer (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamivel csak meg kell indokolni, miért kerül egy nagy jóindulattal 25-30$-os 2 gombos egér 50$-be.

Ha nem pulzálna a logója/görgője, akkor senki nem hinné el, hogy Razer termék.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) dandy91 válasza haxiboy (#4) üzenetére


dandy91
tag

linket tudsz adni mert nem talalom :F :R

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#26) Shreky válasza Raggie (#8) üzenetére


Shreky
tag

Szerinted miért puha a jobb gomb, és miért nagyobb a USB csatlakozó? Megsúgom halkan hogy az ebay-en Kínából szállítva, a normál árnál olcsóbban, csak gagyi hamisítványt kapsz. ;)

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#27) ukornel válasza zsolti1debre (#6) üzenetére


ukornel
aktív tag

Nem tudok betelni a cikk címével...
Nálam az, hogy "valamire ki van hegyezve", általában olyas valamit jelentene, hogy egyvalamire különösen kigyúrták, tehát specializálódott.
A cím szerint tehát ez az egér tehát az általánosságra specializálódott :F
Egy így nekem egy oximoron

(#28) pomorski válasza ukornel (#27) üzenetére


pomorski
őstag

Nem is tudtam, hogy ilyen szó (oximoron) létezik, és hogy még jelentése is van. A savanyúcukor kapcsán majd megjegyzem... :)

(#29) GreatL


GreatL
őstag

Razer... két egeret elfogyasztottam gariban. Utána roccat kone xtd, szintén kettő... most vettem inkább Logitech G900-at, kíváncsi leszek meddig bírja.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#30) Borgi válasza GreatL (#29) üzenetére


Borgi
aktív tag

Microsoft IntelliMouse Optical 1.1A USB :) ez legalább megy már 14 éve 2 jó nagy programozható oldalsó gombbal :D kicsit lassú a mozgása az újabb rádiósaimhoz képest de még mindig megy.

Resistance is Futile!!

(#31) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Logitech G5 immár 9 éve hibátlan nálam, de lekopogom, remélem nem emiatt romlik el hogy most ezt kijelentettem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.