Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menpee


menpee
aktív tag

Sony-Ericcsonos bluetooth vezérlővel összehoztam anno, de kényelmetlen volt és buta. Végső megoldásként USB to RJ45 adapterrel egy egér van elvezetve az ágyig, ahol teljes értékű segítőtársat kapok a lustaságom kiéléséhez :D
(a Windowsos nagyító és képernyő billentyűzet pedig a két legjobb Microsoft program, amit valaha használtam)

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Amennyiben Wlanon keresztül szeretnénk kapcsolatot létesíteni, szükségünk lesz a port forwardolására is."

Belső hálón?

Amúgy az SE k800i -mben volt bluetooth-os távirányító app.

A QR-kódra nem lehetne rendes linket is rakni? :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) sto1911


sto1911
veterán

Ha csak touchpad kell, akkor ajanlom a Pointer-t. Mivel nekem csak az egerre es egy scroll-ra (hangeroszabalyzas) volt szuksegem a Unified tulsagosan nagymeretu es "bonyolult volt".

De a Goldwormot ki fogom probalni.

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én is használtam, de 2x indítás után mindig megbízhatatlan kapcsolatot jelzett, és nem lehetett normálisan használni. Hiába párosítottam újra az eszközöket. Lehet azóta frissült, és kijavították már ezt a hibáját.
Másik baja az, hogy az összepárosításhoz mindenképpen kell billentyűzet. A cél a bill. és egér kiváltása lett volna nálam. Nekem nem vált be htpc irányítónak.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Drenadar válasza sto1911 (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem azért jött be az alábbi program, mert többnyire a VLC-t használom filmnézésre, és azt meg nagyon egyszerűen tudja irányítani, nem kell hozzá egér sem. Sajnos én az ágyból már az egeret se nagyon látom. kényelmsebb rábökni a telefonon a pause-ra, vagy a hangerőre :)

(#7) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha telefon készenlétre vált, és lekapcsolja a wifit, akkor mi történik?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8) feliks


feliks
senior tag

PhoneMyPC

[Be Happy]

(#9) sto1911 válasza Victoryus (#7) üzenetére


sto1911
veterán

Elvileg van olyan joga, h ne engedje kikapcsolni ill. atvegye a wifi vezerles felett a kontrollt. Tehat amig eloterben fut a program, nem fog lekapcsolni a wifi.

(#10) fo_di


fo_di
őstag

én még az előző változatot használom teljes megelégedéssel
annyi problémám van csak, hogy az F-gombokat nem adja ki a billentyűzet, de megszokható

(#11) alexadner034


alexadner034
csendes tag

Huawei Ideos s7 en tökéletesen működik :)

s

(#12) sto1911 válasza JoeYi (#2) üzenetére


sto1911
veterán

Ez nagyon jol mukodik, pont annyit tud, ami nekem kell. Egy kerdes, mivel nem talaltam ra valaszt: egerezesnel lehet alulra tenni a gombokat, ill., a bal gombon miert vilagit a jelzo ha rakattintok, ill. mit csinal, mert csak egyszer tudok rakattintani?

(#13) thesound válasza menpee (#1) üzenetére


thesound
őstag

:C
szintén zenész: vezeték nélküli egér + windowsos nagyító + képernyő billentyűzet

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#14) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nagyon zsír progi,sokat használom. A full verzióban mindenhez van távirányító. Igaz a fele kb. felesleges. :DDD

(#15) jr1994


jr1994
addikt

imádom ezt a progit lehet vele a tesót szivatni ha gépezik :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#16) deathtania


deathtania
senior tag

Samsung Galaxy mini. baromi jóóóó :D
(mennyit fogom ezzel szivatni az asszonyt :DDD )

www.brczart.hu

(#17) Balinov


Balinov
félisten

Koszonom az ismertetot, tegnap ki is probaltam (Sensation + Win7 wifivel), mukodik szepen, ahogy kell.

Alternativavadaszok kedveert meg a WIN - Remote-t is erdemes kirpobalni

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18) gtasystem


gtasystem
őstag

ezt használom én is régóta egy 858-as smart-on.. :B
működik a wake on lan-is kipróbáltam, de nekem a biosban van jelszó beállítva az indításhoz, ezért nem használom ezt a részét, mert akkor nem műkszik..de nagyon jó kis app.. :K

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.