Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"véget ért egy fantasztikus sorozat"

Biztos? Nem vagyok otthon a PS-es címekben de azért ekkora ikonikus címeket nem szoktak csak úgy befejezni. Pihentetni max.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nathan Drake kalandjai ezzel a résszel befejeződtek, ezt maguk a fejlesztők mondták. Ettől függetlenül jöhet még Uncharted játék, csak más főszereplővel.

(#3) .LnB
Hivatalosan jelenleg ez az utolsó UC játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg nem feltétlenül pontos a megfogalmazás nem? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) VTom


VTom
veterán

Ménem jön PC-re?
:(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#5) v!ct0y válasza VTom (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert akkor egy fos bugos optimizálatlan s.ar lenne. Nagyon is jó, hogy vannak exkluzív címek.

(#6) #52815360 válasza VTom (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

Elvennéd az utolsó falat kenyeret is a konzolosoktól? :(

(#7) mildwood válasza #52815360 (#6) üzenetére


mildwood
tag

Van itt még elég kenyér, ne aggódj. :D Amúgy gondolom azért is 1 platformra jelent meg, mert ilyen minőséget meg optimalizálást iszonyat pénz volt még így is megcsinálni. A mai játékfejlesztői trendeket elnézve egy kupac szar lett volna, ha mind3 fő platformra kijön. Sosem értettem amúgy az irigykedést, mert pc-re sokkal több exkluzív tartalom + mod + ingyenes cucc van.

[ Szerkesztve ]

P

(#8) Gery9112


Gery9112
őstag

Félelmetesen jó lett a játék, simán példát vehetne róla...konkrétan bármelyik fejlesztőcsapat. A zene helyenként lazán hozza a Karib-tenger kalózai szintet. A látvány pedig....hát a Last of Us és az Uncharted 2 után ez az a játék, ahol percenként csináltam egy képet, hogy na ennél szebbet úgyse tudnak alkotni...aztán mindig rám cáfoltak. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) VTom válasza mildwood (#7) üzenetére


VTom
veterán

Egyáltalán nem irigykedésből írtam, de ez is, meg a Last of us is olyan címek, amikkel szivesen játszanék, de , nem akarok konzolt venni, mert van PC-m. Na de mindegy, marad a Tomb Raider. :)

Egyébként screenshotok alapján félelmetesen jó lett a grafika, azért mit ki lehet hozni ebből a generációból is.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#10) RROD360


RROD360
tag

Először is szuper teszt lett :K nagyon köszönjük én pld . most pont ezért vettem PS4-et hogy ezzel játszhassak ( előtte már volt , pont az ilyen exkluziv cimek miatt ) és mit mondjak egyszerűen zseniális lett én azokat az apró hibákat figyelembe sem vettem amit a tesztben lehetett olvasni. Bevallom az utolsó záró fejezetnél a könnyeim is kijöttek ahogy a következő generáció majdan átveszi ( veheti ) a Drake család hagyatékát , illetve ahogy a kiscsaj a családi fényképeket nézi és amilyen szivbemarkoló zene van alatta.. szóval szerintetek lehet a következő Uncharted rész Cassie -ről fog szólni ? :U nem lenne rossz ötlet :)

(#11) tomba válasza RROD360 (#10) üzenetére


tomba
tag

Én is így tettem - megadtam magam és ezért a játékért vettem egy PS4-et (bár a játékra sajnos csak később kerül sor). Kezdek kibékülni az exkluzív dolgokkal. Nagyon szeretem a hasonló AAA single-player történet-orientált címeket, amik főleg playstationön dominálnak.
Ha valaki ezzel szeretne játszani használtan vesz egy gépet + használtan egy játékot 85e forintért és legrosszabb esetben is 80e-ért továbbadja. Kisebb macera, de 3-5000 forintból meg is van az élmény.

Off.: az exkluzívokon kívül csak azért irigyeltem eddig a konzolosokat, mert simán el tudták adni lemezes használt játékaikat. PC-n jó pár olyan cím van steam, origin, uplay könyvtáramban, amit soha nem fogok újra elővenni, de a dobozos verziót is muszáj volt digitálisan regisztrálni. Pedig mennyi olyan játék létezik, ami igencsak jó élményt tud nyújtani de csak "egyszer használatos".

(#12) atike


atike
nagyúr

Szájtátós.. :) Nem kicsit. ...csak jó lenne már egy PS4... :)

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy résszel nem játazottam eddig, nem is láttam belőlük semmit, így is kíváncsiságból kezdtem bele YT végigjátszásokba, és azt vettem észre, nem bírom abbahagyni, mintha csak játszottam volna. Elképesztő a történet, a dramaturgia, a MoCaptól én a hajam letettem, a zene valami zseniális. Henry Jackmannek inkább ilyenekhez kellene zenét szereznie, nem (most csak példának okáért) Amerika Kapitányokhoz. Ég és föld a kettő közti különbség.

Meg kell mondanom hogy, nagyon sajnálom hogy lemaradtam erről a szériáról. Nem tudom hogy mindig ilyen volt e, de amint meglesz végre a PS4-em, az első dolgom lesz a Nathan Drake Collectiont beszerezni, mert vétek lenne részemről lemaradni a jóból.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#14) RROD360 válasza tomba (#11) üzenetére


RROD360
tag

+1 és igen én is morfondiroztam használt konzolba mert tény és való van azért 50 ezer ft különbség akár de nem találtam itt helyben sehol, ilyenkor persze az van , hogy nem birok magammal és hát mi maradt ??.... a media :DDD na mind1 nem bántam meg már akkor tudtam , hogy veszek a játék megjelenéskor amikor a régit eladtam , én is inkább a pc-re fektetem a pénzem..DE az ONLY PS4 es felhozatal az mindig is adta

(#15) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Az egyetlen cím,ami miatt irigykedek a ps4 táborra :)

(#16) Jeanne d'Arc

Kövezzetek meg, de én bizony eluntam a játékot. Ugrálás, lövöldözés, kódfejtes, ugrálás lövöldözés és ennyi. A 4. részre nekem egy kicsit elfogyott a lendület, pedig emiatt vettem újra ps4-et, de kicsit csalódott vagyok.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ide a rozsdás bökőt, hogy X1 exkluzívként megadtátok volna neki a 100%-ot. :D
Ezt a kis kukacoskodást leszámítva, korrekt, szépen összeszedett teszt lett.

(#18) mad1


mad1
veterán

Jo teszt lett koszi megint csak!
A grafika Madagaszkartol az igazi azelott max a bortonbol kiszakadva ugribugri jelenet a szep igazan,ha a tajakat nezzuk.
Amugy az elozo reszekben volt nemi misztika,az ebbol kimaradt,amit hianyoltam is.Mivel csőjátek es rovid semmi keppen nem adtam volna 85 pontnal tobbet ra.Grafika meg a hang az toppos es ugy igazan nagy a jatek ha lopakodunk.Masreszt nem szol masrol csak ugribugri meg lovoldozes.

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) mildwood válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


mildwood
tag

Mind tudjuk, hogy nincs 100%-os játék elfogultság nélkül. Ez sztem nem X1 vagy PS4 kérdése. Sztem az x1-es GOW alacsonyabb értékelést fog kapni, bár tuti az is nagyon jó lesz.

P

(#20) oriic válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát persze, azért is adtam The Last of Us-nak is 10/10-et anno. :D

Live-Die-Respawn

(#21) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

No kérem, ez az a GAME cím, amire senki se vonhatja meg a vállát és mondhatja azt, h ha végigtoltam és tetszik megveszem, mert ez a gyöngyszem magért beszél! :K

(#22) HKorn válasza Jeanne d'Arc (#16) üzenetére


HKorn
addikt

Én értelek, nekem a 2 tetszett anno PS3-on, a 3 már kicsit itt-ott unalmas volt. Attól függetlenül kipróbálnám ezt is, de engem ezek a fajta játékok a Tomb Raiderrel együtt annyira nem tudnak lekötni.

Run&Ride

(#23) b. válasza oriic (#2) üzenetére


b.
félisten

Na, végre . Akkor jöhet egy újabb Crash bandicoot tőlük. Nagyon elhanyagolták az egyik legjobb platformjátékot a világon :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) mad1 válasza b. (#23) üzenetére


mad1
veterán

Benne van az is :DCsak eppen a regi...

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#25) Prof01 válasza b. (#23) üzenetére


Prof01
veterán

Abból már kinőttek. Remélem soha nem térnek vissza a régi címekhez és csak az újakra koncentrálnak! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Pusztulat jó lett. Egyszerűen tényleg mesteri befejezés... én nem gondoltam volna hogy ilyenre sikerül, főleg az után hogy a harmadik rész milyen lett, de mégis.

Igaz csak emlékek élnek bennem az Uncharted 2-ről, most nem játszottam végig az új rész előtt (a 3 kijövetelekor egymás után toltam ki az előzményrészeket), de így, ebben a formában nagyon ütött. Igazából nem mondom hogy év játéka lenne, sok eredeti dolog nincs benne, de mindenképp nagyon jó meglepetés volt, és tényleg remek lezárása a szériának.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) clubmonaco


clubmonaco
tag

Gyerekek!
Kezdjem a lehuzós kritikusokkal :)-azt írja némelyik hogy a játék csak ugra bugra, lopakodás, stb. ,kérdem én akkor az olyan ember minek is játszik? (Majdnem minden játék ilyen),eleve mit néz az ember egy játéknál? Grafika az első,zene, élményt,részletességet stb. S ez a játék megadja!!Lestem én is egyet hogy hoppá, végre már örülhetek hogy ps4-em van mert ilyesmit vártam a géptől.Hát kellett azért várni..De milyen az ember? A tökéletesben is keresi a hibát,nyílván találni, de bár csak ez lenne minden játéknál ami nem is figyel fel rá az ember úgymond. 8.fejezetnél tartok,s azon vagyok hogy ne legyen hamar vége.S hamár az ember várja hogy folythathassa a játékot akkor nincs is tovább miről beszélni...Ezt a részt megtartom.

(#28) Sirandrish válasza oriic (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Me be vótál b*szva oszt aszitted hogy X-en toltad :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én egyedül a 3-at játszottam végig, de abban semmi kiemelkedően jót nem találtam. Sima külső nézetes lövölde volt egy viszonylag átlagos történettel, nem igazán értem a sorozat sikerességét.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30) oriic válasza Sirandrish (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:B ;]

Live-Die-Respawn

(#31) tDr1v3r válasza NandorHUN (#29) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Játszd végig a második részt, erre csak ezt tudom mondani... részemről a legjobb TPS kalandjáték, nem véletlen hogy a rebootolt Tomb Raider-ek ezt próbálják másolni - megjegyzem, nem akkora sikerrel. Számomra minden idők egyik legjobb játéka a második rész, 3x vittem végig de lebilincselő volt minden végigjátszása.

A harmadik rész tényleg erősen meh...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32) NandorHUN válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


NandorHUN
addikt

Hát, Tomb Raiderhez legalább kellett ügyesség. 3. részről tudok nyilatkozni, az sima TPS lövölde volt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) HKorn válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


HKorn
addikt

Háátt, én is végigtoltam a kettőt, mikor még megvolt a PS3-am, nem volt rosz játék, de akkora nagy nyomot nem hagyott bennem.

Szvsz Naughty Dog Last of Us-al nagyobbat alkotott. Attól függetlenül megnézném a UC4-et, biztos nem rossz.

Run&Ride

(#34) mad1 válasza HKorn (#33) üzenetére


mad1
veterán

Nekem az elso yetis resz nyomot hagyott bennem,meg a leszakado emelet...a tankos resz is jo volt.

Ne szemetelj ! = Steam

(#35) HKorn válasza mad1 (#34) üzenetére


HKorn
addikt

Ja igazad van, a tankos rész engem is felb*szott párszor :D

Run&Ride

(#36) Prof01 válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem a 3. rész volt a kedvencem a 4. rész megjelenéséig. Több, epikusabb akciójelenet, jobb karakterek, grafika, az irányítás is sokat javult a 2. részhez képest. :)

A sorrend nálam: 4., 3., 2., 1. rész. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#37) b. válasza Prof01 (#25) üzenetére


b.
félisten

1,Aham értem. az Uncharted 4 is új játék gondolom, nem visszatérés majd 10 évvel ezelőtti címhez. 4 a végén biztos valami metafora lehet.

Nem véletlenül került bele a Crash mini játék és az eldugott borító az Uncharted 4 be. Ezek szerint visszakerültek Crash jogai a Sonyhoz az Activision-tól. mivel az Uncharted 4 végén NEM hivatkoztak rájuk, de mivel felhasználták a játékot kötelező lett volna. E3 szerintem hoz kellemes meglepetést nekünk rajongóknak. Még pár gondolat.

-Gondolom akkor a platformjátékokat, mint műfajt gyerekeknek valónak tartod és kizárólag amatőr stúdiókkal késztetnéd.( mellesleg nem kis mértékben járult hozzá Crash, vagy Éppen Jack and Daxter hogy a Sony kinevelje a srácokat és most megszülethessen ez a cikk itt, az Unchartedről) Erről tanúskodik ez is [link]

-Azt, hogy miért reméled, hogy elhagyják a régi címeket nem értem. Vagy azt hogy ne készítsenek folytatást se értem. Gondolom nem játszol vele, nem igen zavarna, ha megjelenne esetleg egy új Crash a rajongóknak és a Platformjátékok szerelmeseinek. ( vagyunk ám páran )
Ezek szerint egy régi címet nem lehet méltó módon folytatni, esetleg elkészíteni. Mai legtöbb példányszámban eladott játékok mind "régi " címek. Hozzászólásodból ítélve akkor Halo,MGS,Doom, Wolfeinstein,,GTA, COD, Battlefield,Witcher,Mafia , Mortal, Street fighter, Tekken, G.Turismo.se várós, és persze Mario és Sonic sem kelendő hisz régi cím.és reméljük soha nem folytatják őket. Szépen átgondolt hozzászólás volt. Peace

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) Prof01 válasza b. (#37) üzenetére


Prof01
veterán

Az U4 nem visszatérés, hanem befejezése a 2007 óta folyamatosan tartó Uncharted sorozatnak. Ugyanígy lezárták az Uncharted előtt a Jak&Daxter-t, azelőtt pedig a Crash-t.
Mindegyik sorozat elfárad és elfogy az újdonságokból egy idő után és már csak bőrlehúzásnak érződik. A felsorolt játékaid nagy része így végezte, a többi meg a minősíthetetlen, sorozatgyártáson érkező darabokhoz tartozik.
Ha azt hiszed, hogy a Naughty Dog beállna ebbe a sorba, akkor nyilvánvalóan semmit nem tudsz erről a fejlesztőcsapatról. :U
Magam részéről örülök, hogy mindig valami újat, egyedit kapunk tőlük. Az ND mindig is élen járt az innovatív játékaival, melyek az egész iparágra nagy hatással voltak. Egy remake-kel nem ezt a képet erősítené.
Elő kell venni a régi konzolokat és nosztalgiázni egy jót, tiszteletben tartva a fejlesztők döntését, nem pedig rinyáló fanboy-nak lenni! ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39) b. válasza Prof01 (#38) üzenetére


b.
félisten

Az összes általam felsorolt játèknak jelent meg új része vagy fog megjelenni mostanában.
Teljesen másképp látjuk ezt a dolgot. Többen írták már ,hogy ezzel ez a sorozat nem zárul Le,csak a főhős változik.
Most volt teszt az új J&K játékról ,nemrèg jelent meg.Csak úgy mint a MGS,Streetfighter,most jött az új Tekken gèp,valamint a Wolf és a Doom is.Mind kiváló pontszámokkal .Nem vègeztèk sehogy,mert aktìvan támaszkodnak rájuk a mai napig.Ebből megint csak az jön Le,hogy te nem követed ezeket a címeket és azt gondolod kihaltak vagy kiègtek.
Platformjátèkok a reneszánszukat èlik mobilokon ès Steamen.Felesleges ezen győzködni egymást,mert totál ellentètesen látjuk,de a tènyeket ès az eladásokat megcáfolni nem lehet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) davidsone válasza VTom (#4) üzenetére


davidsone
addikt

mert a SONY lepénzelte a brigádot és sokan csak ez miatt veszik meg a gépet...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#41) boost válasza davidsone (#40) üzenetére


boost
addikt

Konkrétan a Sony Computer Entertainment része 2001 óta.

Van pár másik studiójuk még.

https://de.wikipedia.org/wiki/Sony_Interactive_Entertainment_Worldwide_Studios

[ Szerkesztve ]

(#42) davidsone válasza boost (#41) üzenetére


davidsone
addikt

egészpontosan :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#43) Logen88


Logen88
aktív tag

Köszi a tesztet.
Hihetetlen, hogy a Last of Us után tudtak jobbat csinálni. Nem igazán lehet belekötni a játékba. A sztori és a karakterek is remekül vannak megírva, a játékmenet roppant élvezetes. A sok szutyok mellett végre kaptunk egy minőségi címet is.

The Last of Us is a masterpiece.

(#44) XuChi


XuChi
addikt

Egy hete vettem egy ps4 pro-t, és eddig a Drake’s Collection-t jàtszottam végig. Na de amit a 4 müvel, az valami CSODA!!!! Nagyon sok jàtékot végigjátszottam az eddigi életem soràn, de ez a jàtèk mindközül a legjobb!!!!

(#45) melega válasza XuChi (#44) üzenetére


melega
őstag

Nekem is nagyon tetszett. :R
Le a kalappal a színészek és designerek elött.

(#46) arc82


arc82
tag

A naughty dog nem hiába ad ki csak ritkán játékot mint a rockstar.10/9 nálam

Üdv

(#47) XuChi válasza arc82 (#46) üzenetére


XuChi
addikt

Ne is mond, alíg tudom kivárni a LOU Part 2-t :D :C

(#48) melega válasza XuChi (#47) üzenetére


melega
őstag

Nekem már az is előrendelt jövőre.

A Nougthy dog mindig kriminálisan jó játékokat csinál. Kevés kiadó képes erre.

(#49) XuChi válasza melega (#48) üzenetére


XuChi
addikt

Én is így fogok tenni :C

(#50) Scholes9 válasza arc82 (#46) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ki a 10/10, ha ők csak 10/9? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.