Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Tömény akció,no comment.

(#2) bwoay


bwoay
nagyúr

thank God for tunnels & thank God for games like this.
lenyűgözően szórakoztató. Nem is tudom, volt-e az első résznek
ilyen intenzív szakasza.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Állat...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) wolfman


wolfman
veterán

A látványon viszont baromi sokat ront, hogy egyik pillanatban a rakéták felrobbantanak egy egész vagont, a másikban meg csak egy petárda erejével hatnak. Nem tetszik! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Elég jól néz ki! Kicsit túl sok az akció(már látom ahogy 10* kezdem újra a pályát)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6) Jocy


Jocy
aktív tag

Ígéretesnek tűnik,csak az a külső nézet nem kellene...... :(

(#7) Dany007 válasza wolfman (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem is ez tűnt fel.
Az utolsó robbantás volt kb életszerű, és igen ütős. Ha egy (illetve 2) rakéta betalál egy vasúti vagont, akkor bizony annak legalább olyat kell repülnie, mint az utolsó jelenetekben.
Előtte viszont mi volt? Kigyulladt? LoL Elég röhejes volt... Sz.tem minimum kisiklana tőle az egész vonat...
Na meg telibelőtte RPG-bel... Ablakon... A heli meg megrázta a fejét, és ment tovább...
Elég furcsa... El kéne már dönteni, hogy realisztikus játékot akarnak-e csinálni vagy sem. Mert a látvány durva volt, és ahogy látom a technológia is bőven megvan hozzá...

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Tetszetős. A fedezékbe-berántós nyaktörés pedig nagyon ízletes.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szimpi a folytatás is :K

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.