Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem tetszik! :C

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) atike


atike
nagyúr

Stabilizált, képkockánkét egymásba morpholt videó... :) Ügyes. Tényleg jó a végeredmény... Nem semmi, hogy erre is van igény. :K

(#3) orbano válasza atike (#2) üzenetére


orbano
félisten

kifejezetten van, egy hosszú síelés vagy túrát tök jó lenne vele átkonvertálni pikkpakk :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) anddrew


anddrew
tag

sokkal jobb élményt nyújt:)

π

(#5) sad_Vamp válasza atike (#2) üzenetére


sad_Vamp
őstag

nem olyan rossz dolog ez, apró trip videók készítésekor, vagy biz. klippeknél, hangulatosabbnak néz ki mint a döcögős, lassú cuccok.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) Writz


Writz
tag

Nagyon szuper cuccnak néz ki. :) :C

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#7) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez nagyon bitang :Y Várós, remélem hamarosan hallunk még róla.

(#8) Garada


Garada
őstag

Jópofa ötlet :d

(#9) polika


polika
senior tag

Néhány helyen (főleg a hegymászós viedóknál) ahol vélhetleg sokkal többet forgott az ürge feje a mászás közben, nagyon látszik a renderelt és valós kép egymásba "folyása" (látszik, ahogy folyamatosan átalakul a látvány). Viszont a sétálós, városi képeknél teljesen korrekt lett.

/off
mindenből a rövidítések, zanzásítások korát éljük, könyv, mozi, ahelyett hogy 1000 unalmas kép, vagy 2 óra unalmas videózás helyett áttélnénk azokat, esetleg csak a fontosakat örökítenénk meg :U

(#10) nuke7 válasza polika (#9) üzenetére


nuke7
veterán

itt nálad mit jelent a "renderelt" kép..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) SUPREME7 válasza polika (#9) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor nézd meg Tarr Béla Sátántangó c. filmjét, és könyörögni fogsz a Microsoftnak a technológiáért :DDD

(#12) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ez most is megoldható otthon? Mi az eljárás lényege? Gondolom az MS csak egy frontend-et készít.

Már csak a címet kellene kozmetikázni: mi a frásztól lesz ez akció? Csak emészthetőbb formában tekerjük át az uncsi részt.

[ Szerkesztve ]

(#13) ermisukrám


ermisukrám
tag

már nem azért a 20 fillérért de a youtubera feltöltött kamerás/telefonos filmjeidet már most ugyanilyenre konvertálja az oldal ha kéred ("úgy érzékeltük hogy a felvétel remeg stabilizáljuk?")

Brutális a végeredmény. próbáljátok ki.

Aki másnak izébizé annak nyelve szabadlapos

(#14) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hasonlón már én is gondolkoztam. Vannak kamerák amik a digitális remegés csökkentést is így oldják meg, csak ez nagyobb léptékben csinálja. Gondolom az eredeti felvétel teljes felbontása lecsökken és gyakorlatilag egy kisebb ablakot mozgatnak az eredeti felvételen belül, "pan and scan" szerűen, csak egyszerre horizontálisan és vertikálisan. Persze ha nincs a képen valami követni-való, mint pl. egy előttünk bicikliző társ, ahova lehorgonyozzák az ablakot, akkor lép be az amit a Microsoftnál fejleszthettek. Valószínűleg detektálják a kamera mozgását és az ellenkező irányba mozdítják az ablakot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Döglött Róka válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Teasüti válasza ermisukrám (#13) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez nem egyszerű képstabilizátor. Itt nem lesz felbontás veszteséged így előzetes alapján megítélve.
Ellenben a videó alapján azt hinném, hogy a kép egyes részleteit kiegészíti a szomszédos képekből talán.
Mással nem tudnám magyarázni a hirtelen tartalomváltozásokat.

[ Szerkesztve ]

(#17) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Igazából a hegymászósokon nagyon látszott a textúra frissítése, de a vásosi videók elég ütősek voltak.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#18) ermisukrám válasza Teasüti (#16) üzenetére


ermisukrám
tag

veszteség? a youtubén nincs veszteség. ugyanugy HD a feltöltött video amit stabilizálsz

Aki másnak izébizé annak nyelve szabadlapos

(#19) Döglött Róka válasza ermisukrám (#18) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vao. Nezz utana kicsit hogy mukodik, utana rajossz, hogy van veszteseg.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) Cathfaern válasza Teasüti (#12) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az MS fejleszti az egész eljárást is, nem csak a frontendet hozzá. Szóval jelenleg ez a Microsoft kutatóit leszámítva senkinek sem elérhető.

polika:
Nem mindig egyszerűen megoldható, hogy csak a lényeget vedd fel. Pl. egy terepen zajló biciklitúránál nem tudsz megállni, hogy na most jön az érdekes rész, vegyük fel csak azt. Illetve adott esetben az egész érdekes lehet (pl. sílesiklás), csak normál sebesség mellett túl lassú.

(#21) sad_Vamp válasza ermisukrám (#18) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hehe, legutóljára az 1080P is csak 720P volt csak épp nagyobb bitrátával mint a 720P.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#22) ermisukrám válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


ermisukrám
tag

rendben utánanézek, én csak abból indultam ki hogy a sima HD kamos mobil felvételemből szintén HD stabilizált cuccot csinált.

Aki másnak izébizé annak nyelve szabadlapos

(#23) Döglött Róka válasza ermisukrám (#22) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Levag egy keretet es utana a stabilizalt kepet felskalazza -> nem kapsz valos HD felbontast.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.