Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez egy vicc.

(#2) Reggie0 válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Miert? 100-ert siman jo vetel lenne.

(#3) ForRedGlory válasza Reggie0 (#2) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, csak mikor lesz ez 100? :DDD

Displayport 1.2, csak 100hz, semmi Gsync kompatibilitás, 350-es fényerő. Szóval nálam ez a rossz vicc kategória így 2021-ben.

[ Szerkesztve ]

(#4) Reggie0 válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Dolgozni pont jo lesz, a CAD/IDE nem ker gsyncet :)
Laptop melle se utolso, azokon nincsen vegtelen VGA csati, jo a szeles felulet.

[ Szerkesztve ]

(#5) ForRedGlory válasza Reggie0 (#4) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, de gamer kategória elvileg a cikk alapján. :DDD

(#6) Reggie0 válasza ForRedGlory (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Mintha az ASUS valaha is ertett volna a termekek kategorizalasahoz :D
Szerintem mindenfele termekbol legyartanak par probat, egy nagy terembe bepakoljak, aztan a termekkategoria emblemajat nehany 100%-os latasserulttel felragasztatjak es utana ennek megfeleloen keszitenek belole hirt es rakjak ki a termekoldalra.

[ Szerkesztve ]

(#7) Synthwave válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

3440 x 1440 @ 100 Hz-hez minek 1.4-es, DSC-s DisplayPort?

Adaptive-Sync van, szóval NVIDIA kártyákkal is támogatott a VRR.

VESA DisplayHDR 600, de még inkább 1000 hiányában minek a 350 nitnél magasabb fényerő? Kb. jól mutat papíron és annyi, kalibrálni meg jellemzően 120 nit körül szoktunk.

tl;dr: Ár függvényében ez egy teljesen jó kis pakknak tűnik casual játékhoz / netezni / filmezni /irodázni.

------------------------------------------------------------------------------------------------

(#4) Reggie0: "a CAD/IDE nem ker gsyncet"

A kompetitív quaker se. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) ForRedGlory válasza Synthwave (#7) üzenetére


ForRedGlory
félisten

“3440 x 1440 @ 100 Hz-hez minek 1.4-es”

Mert nálam kevés a 100 Hz és a Displayport 1.2 is 2021-ben gamer témában.

(#9) Reggie0 válasza Synthwave (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

"VESA DisplayHDR 600, de még inkább 1000 hiányában minek a 350 nitnél magasabb fényerő? "

Magasabb fenyereju kornyezetben jol jon.

(#10) siposz válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


siposz
aktív tag

Nem kompetetív játékra teljesen jó a 100hz, kihajtani is nehéz 100 hz felett.

Kompetitívre meg batár nagy, nem az a cél. Nagyon hasonló parométerezésű monitorom van, teljesen jól lehet rajta játszani. Az FPS számnak sokkal inkább a GPU szab határt, nem a monitor frissítés. Akinek meg telik 3080ti-re, az vegyen drágábbért 144hz-est.

(#11) Synthwave válasza ForRedGlory (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem ez volt a kérdés.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) ForRedGlory válasza Synthwave (#11) üzenetére


ForRedGlory
félisten

De a kérdés ez volt, csak nem érted a választ. Tisztában vagyok vele, hogy arra akarsz kilyukadni, hogy a DP 1.2 elég a 100 Hz-hez. Értsd jól, ennyi a titok. :U

(#13) fatpingvin válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


fatpingvin
őstag

attól még hogy a te kényes ízlésednek nem felel meg nem lesz egy rossz termék.

ha megfizethető áron kerül nekem pl pont tökéletes lenne, engem ugyanis hidegen hagy a képfrissítési ráta (60Hz-en élek, nem érzem hátrányát) viszont az extra munkaterület kifejezetten hasznos lenne ahhoz amit én csinálok. mondjuk az messze nem gaming, szóval...

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) Synthwave válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A titok az, hogy a 2021-es vicced tételes cáfolatot kapott. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Teljesen rendben van ez a monitor, akár játékra is (nekem is hasonló van, szintén Asus, csak VA panel), az egyetlen kérdés itt az, hogy milyen áron.
Max. 120-130e Ft körül kellene legyen szerintem, mert 160-ért már van 144Hz-es is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.