Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Szvsz gusztustalanul néz ki, de ízlések és pofonok. :B

Samsung Galaxy S23+

(#2) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Nekem bántja a szemem ha a különféle szenzorok, vaku, tof, stb nem a szigeten van elhelyezve. A különféle tokokon szarul néz ki, hogy a sziget nagy kivágása mellett ott van egy kilógó kisebb is pl. Note 10+ tokokon. Persze ez legyen a legnagyobb gond... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#3) joey04


joey04
titán

szerintem ez nem olyan vészes. a mate 40 pro gázabb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) #24536576


#24536576
törölt tag

Szerintem ezzel az a legnagyobb probléma, hogy a sziget mérete nem tükrözi a fotós/videós tudást. Nincs akkora előrelépés, mint amennyivel nagyobb lett ez a sziget mondjuk az S10-hez képest.

(#5) #95462144


#95462144
törölt tag

Az S10 óta kaptak egy ízlésficamot.

(#6) beno52


beno52
tag

Részemről tök mindegy lenne, hogy milyen formájú szigetben, hány kamerával oldják meg, de az ég szerelmére.... Nem lehetne végre úgy kialakítani azt az átkozott szigetet, hogy ne billegjen rajta a telefon?.... Elég lenne felül középre tenni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ixion77


Ixion77
őstag

A sarokra futtatással sikeresen elérik, hogy azt a sarkot immár a tok se tudja védeni. Hadd törjenek azok a kijelzők!

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8) GSP


GSP
aktív tag

A nap kommentjei. ;)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#9) #16820480 válasza beno52 (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az egyre nagyobb sziget lassan úgy is működne, hogy az egész felső rész vaskosabb kicsivel, az még talán szebb is lenne.

(#10) evR válasza #16820480 (#9) üzenetére


evR
aktív tag

Vagy az egesz lehetne vastagabb az akku javara... Kamerahatlap neven... Na mindegy, Sanyit akkor se vennek, ha kinoznanak... Szvsz

''...trend a lelke mindennek...''

(#11) AS


AS
félisten

Hmm érdekes..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Tök mindegy, köv. telefonom. ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13) odani


odani
tag

Kapufa megint az elrendezés. Sebaj, megmagyarázzák, megveszik így is.

Egyetértek a cikkíróval: aki elfordítja a telefont, hogy fotózzon, az hol fogja meg a készüléket, na hol? Természetesen a sarkoknál, így ismét a lehető legrosszabb helyre kerültek a lencsék. :C

(#14) judas13


judas13
addikt

Nem szép de legalább ronda.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) _flamer válasza joey04 (#3) üzenetére


_flamer
aktív tag

Szerintem sem olyan vészes. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#16) #40047616


#40047616
törölt tag

Ez így durván izléstelenül ronda szerintem.

(#17) atike


atike
nagyúr

Érdekes lesz vele így fotózni..... Mondjuk belegondolva nem a telefont markolva szoktunk fotózni, hanem alulról hüvelykujjal megtámasztva, felülről meg vagy mutatóujj vagy bemutatóujj ( :DDD )... Szóval úgy mégsincs útban semmi.... :U

(#19) jacis válasza #24536576 (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Teljesen igazad van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) roli543


roli543
őstag

Az S21 még tetszik is, bár én a helyükbe ha már az oldalára fut, akkor tennék oda valami szuper gyorsgombot.... az Ultra szerintem förtelmesen ronda, ormótlan így, pláne, ha fej nehéz lesz a végén :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) mbotnd


mbotnd
tag

A notch, a kameracsepp, a kamerasziget oké, engem nem zavar. De ez?! Na ez több a soknál. Hát még az oldalára is rálóg a telefonnak, hol lesz ennek a súlypontja? Ki fog esni könnyen a kézből, rá a legnehezebb lencsékre, és annyi volt. Tegyék már középre a kamerát az ég szerelmére.

(#22) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Az előlapit miért nem emelik ki így? :U :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#23) Jakesz válasza #95462144 (#5) üzenetére


Jakesz
őstag

Inkább csak arról van szó, hogy már nem nagyon tudnak design szempontjából újítani, ezért kihasználnak ilyen dolgokat még akkor is, ha nem praktikus. A lényeg, hogy újdonság legyen. Az előlapon meg már egyre kevésbé van mit variálni, mivel full kijelző. Még ott van az előlapi kamera kijelző alá helyezése, ami az utolsó durranást jelentheti ott design-váltás szempontjából, aztán tényleg kifújt. De ezzel még vagy nem állnak készen technikailag, vagy az üzleti érdek úgy kívánta, hogy még ne tegyék bele az S30-ba, mert hagyni kell újítanivalót a következő évekre is.

(#24) #90305280


#90305280
törölt tag

Az indukciós gázfőzőlap (hehe) igazatok van, sokkal szebb.
Ja, nem.
Irányultság (x) rulez.

(#25) Juhaszatti válasza odani (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért ne csináljunk úgy, mintha tényleg ilyen lenne az S21 széria. 3-4 terv végig szokott futni a sajtón, mielőtt "kiszivárog" a végleges forma.
Nyilván nem kizárt az sem hogy ilyen lesz, de ráér az ember fikázódni majd akkor is, ha bebizonyosodik.

(#26) doooo


doooo
veterán

S20 szériánál mindenféleképp jobban néz ki... Bár erősen kétlem, hogy tényleg ilyen lenne.

(#27) Gerybut


Gerybut
tag

Engedjétek már el ezt a Phabletezést pls.... :W

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#28) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Az hogy ronda, az egy dolog. De a használatban is szar (megfogni, billeg, stb), az meg nem okés.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#29) _flamer válasza Ezekiell (#28) üzenetére


_flamer
aktív tag

Ha használsz hozzá tokot akkor azzal szerintem lehet majd javítani a billegés problémán.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#30) Ezekiell válasza _flamer (#29) üzenetére


Ezekiell
veterán

Biztosan, de a telefont tok nélkül mérjük.. A tok opcionális

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#31) rigoberto


rigoberto
őstag

Ezt a szigetet már el lehetne tolni függőlegesen felfelé, és oda tenni a szelfi kamerát..és akkor nem kéne kilyukasztani a kijelzőt.
Szívesen.

(#32) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nekem tetszik. Mindenesetre a mostani S20 és N20 ultráknál sokkal jobban néz ki.

(#33) _flamer válasza Ezekiell (#30) üzenetére


_flamer
aktív tag

Természetesen, ezért is kezdtem úgy a mondatot, hogy “ha”. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#34) #72042496


#72042496
törölt tag

Az Ultra számomra is ormótlanul hat, a normál talán nem is vészes, de minden kiderül élőben - valószínű tavasszal, ahogy eddig. (Az S6 óta nézek alkalmanként telefonos híreket, és azóta mindegyik soron következő modellnél felmerült a korábbi megjelenés, de egyiknél se jött be.)

[ Szerkesztve ]

(#35) francz'70


francz'70
aktív tag

Hát igen, az első reakció, hogy mi a f... ez màr/még megint/mindig :F
De pár perc vizslantás után elég érdekes a dizájn. Igazából a kamerasziget egybe van a kerettel így egy kicsit olyan zsanér hatása van, de nem lesz ez rossz.
(...persze ha egyáltalán ilyen marad)

(#36) Sinesol


Sinesol
veterán

Kb. pont tökmindegy a tokban.

[ Szerkesztve ]

(#37) rep3at


rep3at
őstag

Nekem valamiért bejön.. Öcsémnek S20 Ultra van, nem mondom hogy a legszebb telefon de tetszik hogy ki van hangsúlyozva, mellette pedig tényleg jó a kamerája.

Forward thinking. كرر

(#38) arn


arn
félisten

Nem s30 lesz? Kellene egy uj design vegre... csak ne ez a megfoghatatlan flow. Engem neha baromira idegesit.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#39) #40047616 válasza arn (#38) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem nem a nevétől fog függeni hogy lesz e új dizájn vagy sem.

(#40) arn válasza #40047616 (#39) üzenetére


arn
félisten

Ki mondott ilyet :F

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#41) #40047616 válasza arn (#40) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az első két mondatodból úgy jött le mintha összefüggés lenne a két dolog között.

(#42) arn válasza #40047616 (#41) üzenetére


arn
félisten

Nem annyit irtam, hogy s30 lesz a neve es johetne mar egy uj design vegre. Ez utobbi csak egy kivansag, mert ugyis megkapjuk a szokasos unalmas edge designt xedszer.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) #40047616 válasza arn (#42) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ok

(#44) Duree


Duree
veterán

Remélem ez csak valami előzetes vagy kamu fotó, mert ha így fog valójában kinézni a piaca erősen be fog szűkülni.

duree54

(#45) #24536576 válasza arn (#42) üzenetére


#24536576
törölt tag

Miért lenne 30? 21ben jönezért 21. Ha neked az edge unalmas, akkor mi az ami izgalmas? A sík? :DD

(#46) yennayo


yennayo
junior tag

Lehetne vastagabb is a kamera rész a jobb kamera érdekében.
az egész telefon lehetne vastagabb a jobb akku érdekében amúgy.
20mm vastagságot kibirnék ha lenne cserébe egy normális kamera, 8000mah akku :C

(#47) Jakesz válasza #24536576 (#45) üzenetére


Jakesz
őstag

90%, hogy S30 lesz. Más gyártó is így folytatja a számozást.

(#48) Juhaszatti válasza Jakesz (#47) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Korábban volt már róla szó, hogy az S20 is azért lett S20, és nem 11, mert innentől az évszámokat fogják követni.

(#49) arn válasza Juhaszatti (#48) üzenetére


arn
félisten

Mint a tab s7?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50) arn válasza #24536576 (#45) üzenetére


arn
félisten

Vmi mas... a sik amugy jobb. Egyedul azert nem vettem a kisebb s10et, mert 6g ram volt benne. Ez a gorbites addig jo, amig nem akarod hasznalni a telefont, igy negy ev hasznalat utan mar nagyon elegem van belole.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.