Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) vrsptr válasza Graphics (#24) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Mennyire hosszú távú tapasztalatokat? Max. 2 évet tervezek vele, de ahogy magam ismerem nem lesz annyi, mert ezt is meg fogom unni (és nem azért mert a baj van vele). Barátnőnél és komolyabb dolgoknál nem alkalmazom ezt a stratégiát. :D Eladom majd és veszek egy másik "kínai szart". Bevált/kiforrott gondolkodást én egy nagyobb. pl. autó-nál alkalmazom. Egy okostelefon nélkül elvagyok napokat is (ha beszarna) + van itthon erre az esetre pót készülék. Ja a T1 logót meg a (most már régi) Forma 1 logóról koppintották. :). Ja meg ha véletlen leejtem és összetöröm/eláztatom... jobb érzés benyelni (vagy kínából rendelni hozzá alkatrészt), mint egy x>150ezer, többet nem sokat tudó "csodamasinánál". Nem mellesleg imádom, mikor bambán néznek rám ismerősök, higy mi a szart nyomkodom. Mi ez... uleFone... mi a szar ez?... Muti... Hmmm... nem is rossz, mennyi volt... csak... honnan?... Egyszer adtam ki közel 100ezret egy okostelefonért (Samsung volt), azóta is bánom, nagyon nem ért annyit. Én egy telefonra max. 60-70ezret adok ki. Ennyit ér meg nekem.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.