Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) bizi990


bizi990
senior tag

Jó teszt!
Szakmár :K

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Ha látja az 5Ghz-t akkor nem AC-s a Wifi?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Crabface


Crabface
senior tag

A bokeh itt is csak egy szoftveres hókuszpókusz vagy tényleg használja mindkét kamerát?

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#5) atike válasza Crabface (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Ha jóval komolyabb telókban (komolyabb két kamerával akár) is csak szoftveres akkor meglepődnék azon, ha itt hardveres lenne.... :)

(#6) bloggiold válasza atike (#5) üzenetére


bloggiold
aktív tag

A két kamerának sok értelme nincs, parasztvakítás, jól néz ki és divatos. A komolyabb telók 400 dollártól felfelé kezdődnek és ott sem nyújtanak túl jó teljesítményt a duál kamerás megoldások.

https://fontecone.blog.hu/

(#7) csongi


csongi
veterán

Bármi is történjék a kutyussal, hiányozni fog :)
Köszi a tesztet! :R
Ha becsúszik 50K alá az ára egész jó vétel lesz.

(#8) vrsptr válasza csongi (#7) üzenetére


vrsptr
aktív tag

5 napja használom ez a készüléket, eddig meg vagyok vele elégedve. Ennyiért szerintem jó vétel.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#9) szecsiD


szecsiD
csendes tag

Mi a baj a Xiaomi árakkal?

(#10) DonaldJames


DonaldJames
tag

Ulefone hogy lehet ilyen nevet kitalálni. :DD

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#11) #80439296 válasza DonaldJames (#10) üzenetére


#80439296
törölt tag

Hogy lehet 2 tagból álló tulajdonnevet egybe írni?

Magyarán az én hozzászólásomnak is ugyanannyi az értelme eddig, mint a tiédnek.

------------

Arra gondoltam, ha 50 körül megáll, OK a teló.
56, szal 'majdnem' OK.

Teszt meg jó lett! :R

(#12) mikej95 válasza szecsiD (#9) üzenetére


mikej95
aktív tag

Most, hogy már résen vannak a fináncok 27% drágábbak, mint anno. :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#13) nyisziati


nyisziati
veterán

200 dollár + áfa egyszerűen sok érte. A Redmi Note 4 jobb és olcsóbb is. Majd ha lemegy 130 környékére, akkor megfontolandó lehet annak, akit nem tántorít el az Ulefone márkanév.

(#14) bloggiold válasza nyisziati (#13) üzenetére


bloggiold
aktív tag

,, nem lesz további járulékos (ÁFA) fizetnivalónk, az összköltség 56 ezer Ft." -hol látsz + ÁFÁT?

https://fontecone.blog.hu/

(#15) nyisziati válasza bloggiold (#14) üzenetére


nyisziati
veterán

Igaz, nincs plusz áfa. De még 56 e is sok érte, amikor jobbat lehet 48-ért kapni, hazai garival.

(#16) simonzé válasza nyisziati (#15) üzenetére


simonzé
addikt

Egyetértek. Tetszik, de nem 200 dollarnyira.
A teszt viszont nagyon igényes lett, köszi!

I don't fit in. I fit out.

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lapozzunk... Véletlen rányomtak PS-ben ugyanarra fontra... Ugyanaz a story, mint az Elephone-nál.. Amelyik "brand" ennyire képes, számomra nulla kategóriába zuhan.

Szerencsére a Lenovo azóta már logót cserélt.

Visszatérve az Ulefone nevezetű valamire, az oké, hogy próbálkoznak, és hogy olcsón kínálnak közepes hardvert, de a Mediatekkel nagy izgalmakat már nem fognak kiváltani... Snapdragonra meg ugyebár nem "fussa" ...

Innen kéne kimozdulni, és akkor talán valamiféle térképre felkerülnének, mert most vaktérképen vannak... Vajon hol készülnek egyáltalán.

200$ a szegény ember ingerküszöbe. Itt ha lehet kapni ismert márkát, azt fogja venni. Bármennyire is csábító a memória mérete.. 55-ért Xiaomi Note 4 4/64-est kapni, 1 év hazai garanciával. Lehet 2GB-tal kevesebb a memória, de időtállóbb egy Snapdragon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) csongi válasza Graphics (#17) üzenetére


csongi
veterán

Az MTK-nak is illene valamit villantani.

(#19) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Redmi note 4 egy jó telefon nem vitás. De én úgy érzem túl van lihegve azért a note4. Sokan úgy értekelik a T1-et mintha már a kezükben lett volna. P25-el semmi baj, gyors proci megbízható. De ugye nem Snapdragon, így aztán csak szar lehet..

(#20) Graphics válasza Bagoly01 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem azért lesz rossz telefon az Ulefone, mert ebben Mediatek van.

Viszont, a Mediatek támogatása nem olyan széleskörű mint mondjuk egy Snapdragonos terméké. Ez tény.

Emiatt is írtam, amit írtam... A többit pedig már fentebb.

NEm is szeretném a közelemben ezt a terméket :) Nem a proci a gondja a terméknek.... Ez egy kínai mellékszál... ennek főszerep nem jut

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.