Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"Papíron a Power 6 teljesen rendben van."

Ezért kell venni olyan márkát, ami nem csak papíron van rendben. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Imádom Alice írásait.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) nozs23


nozs23
addikt

(#4) Viktor0610 válasza nozs23 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök ez a bokeh effekt! :))

Samsung Galaxy A54

(#5) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sok pénzem lenne csak a fordítás miatt vennék egy ilyen "remek" telefont röhögni. :DDD
Hasonló a régi Nokia telefonokhoz, ahol a sok rövidítés miatt alig lehetett kitalálni hogy mit is takar egy menüelem.

"Tök ez a bokeh effekt! " A jó oldalát kell nézni. Mivel szoftveres így gondolom megfelelő mókolással lehet hogy nem csak kör alak hozható ki belőle, hanem mondjuk szívecske is. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) t.mate.t


t.mate.t
csendes tag

A magyarul írás másnak sem mindig megy :D

(#7) aelod válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


aelod
veterán

Odáig olvastam, hogy MediaTek...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Na jó, de legalább golyóálló? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az a valami tiszta nyolcvanas évekbeli Edusho mokka reklámra emlékeztet...

Egy kávé legyen olcsó! Egy kávé Legyen jó!
Akkoriban divatos volt ilyen sz.rokat csinálni.

Ez pedig szintén keserű csalódás. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) pengwin


pengwin
addikt

Sosem fogom megérteni, hogy a mindenféle B-brandek minek erölködnek egyedi OS készítésével. Eddig még egyszer sem sült el jól.

Ott az Android One, amivel lényegesen kisebb fejlesztési költséggel meg lehetne oldani az OS-t, és még egy nagyon erős érv is lenne a termék mellett.
Egyébként jó a konkurencia, jó a konkurencia, de itt legalább van NFC... meg szerintem a hibák nagy része szoftveres, ami akár javíthatódna, ha másik gyártóról lenne szó. Csak az Ulefone nem fogja javítani.

Üdv, pengwin

(#11) joey04


joey04
titán

Ez max arra jó, hogy szegény környezetet terheljék vele.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) persil


persil
nagyúr

Total nem bunkosagbol, de aki onszantabol "ulefone-t" meg hasonlo igazi zs kategorias vackokat vesz, az pont meg is erdemli ezt a "teljesitmenyt".

3 perc utanajarassal lehet talalni olyan telefont, ami minden letezo tekintetben fenyevekkel jobb. Vagy legalabb MUKODIK, mert ez ugye a teszt alapjan max ajtotamasznak lehet jo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) Polarstar válasza persil (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Biztos nem volt fent ez az információ sem a fészbukon, meg az instán. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Roppant gyengusz, de az anime AliceWake-en nagyon nevettem. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ugyan olyan fos ez is, mint a gyártó összes terméke.
Ezer jobb ajánlat inkább használtan egy normális márka pár éves csúcs modellje, ehhez képest.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Kár bele a nyersanyag. :D

(#17) LyonnaisFan1 válasza t.mate.t (#6) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Audi plízs. Visítok rajta.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#18) Smish


Smish
tag

Én 2 hete használok egy ulefone armor 6e-t, Gearbestről rendeltem, 200 dollár volt.
Erre is igaz néhány itt szereplő negatívum, pl a fordítás minősége, meg az ujjlenyomat olvasó
pontatlan működése. A kamerát én nem látom olyan katasztrofálisnak mint itt. Persze nem P20 Pro.
A működési sebessége viszont kifogástalan, gondolom ez sincs jobban optimalizálva, de chipset jóval erősebb. Egy döccenést nem tapasztaltam eddig, PubG is megy szépen rajta.
Az 5000mAh aksival kibír 2 napot az eddigi tapasztalatim alapján.
Szép kontrasztos képe van, napfényben is egész olvasható.

Az oka amiért leírtam ezt az egészet, hogy többször olvastam itt egyéb másodvonalbeli gyártó tesztjénél is hogy ekézik azt aki megveszi mert megérdemli, meg hogy milyen hülye.

Igazság szerint aki strapabíró okostelefont akar venni, nem sok lehetősége van, az is mind másodvonalbeli gyártő készüléke.
Természetesen az embernek tisztában kell lennie vele hogy ilyenkor azért vesz egy zsákbamacskát és szerintem aki Kínából rendel az el is fogadja ezt. Ez az olcsóbb árral jár.
Teljesen felesleges hülyének nézni meg nem is tudom milyen okból rosszat kívánni neki.

Én pl maximálisan meg vagyok elégedve vele. Munkáskesztyűben is fel tudom venni ha hívnak, kibírja ha véletlenül leejtem, gyors a működése, szép képe van.

Persze nem akarok senkit rábeszélni, félre ne értsétek.

(#19) ates


ates
aktív tag

Azért a zavarosban halászva is lehet ennél jobb ajánlatot találni pl. 35 ezerért : SHARP AQUOS S2(C10) Global Version 5.5 Inch FHD+ NFC Android 8.0 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 630 Octa Core 2.2GHz 4G Smartphone, ennek fényében az UP6-t nem tudom ki választja.

(#20) Armagedown


Armagedown
őstag

Én egyszer egy Doogee X5Set vettem az itteni cikk után, az is kb ugyanilyen mobil volt.
Aki már megégette a kezét egy ilyen gagyival, többet nem fog B brandes mobilt venni, főleg, hogy ennyiért már használható mobilt is lehet kapni.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#21) persil válasza t.mate.t (#6) üzenetére


persil
nagyúr

Azt a kurva elet, ez valami zsenialis :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#22) samu74


samu74
addikt

Jól szórakoztam az íráson. :)
Ez a telefon powerbanknak lehet jó, de annak meg drága...

-----------

(#23) nyisziati válasza t.mate.t (#6) üzenetére


nyisziati
veterán

Elolvastam a cikket, de nem értek egyet vele. A rövidítések nyilván azt a célt szolgálják, hogy egy oldalra kiférjen minden, mert a legtöbb ember lapozni sem tud (vagy görgetni).

Nézd csak itt a PH oldalakon, többoldalas cikknél alul ott van:

1) "A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!"
2) a kombó dobozt le lehet húzni és kiválasztani a megfelelő oldalt, VAGY
3) rányomsz a "Következő oldal" gombra.

Háromszoros biztosítás. És még így is van, akinek mutatni kell, hogy "ember, lapozzá mán!". :(((

(#24) nullpoint


nullpoint
senior tag

Redmi note 5-nél ugyanígy kamu a második kamera. Ugyanolyan képet készít ha letakarod a másodlagost, mintha "aktív" lenne.

Szóval ezt a fícsört csak lemásolták a Xiaomitól :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#25) #40359168 válasza nyisziati (#23) üzenetére


#40359168
törölt tag

„Forduljon a csendhez“ és „Válasz a hinta“, szerintem ne akarj senkit meggyőzni arról, hogy ez a telefon megmondja a tutit, csak a júzerek hülyék hozzá. :DDD

(#26) Viktor0610 válasza nullpoint (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem igaz. (Note 5)
Most próbáltam ki. Ha letakartam a második kamerát, nem mosta el a hátteret vagy alig.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27) nullpoint válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


nullpoint
senior tag

De igaz.

Letakarom a másodlagost, ugyanazt a képet csinálta.

Talán írtam is a topicjába róla régebben.

Teljesen mindegy mert nem használom azt a funkciót, csak érdekesség képpen írtam, hogy a "nagyobbak" is beteszik a kamukamerát.

Esetleg az még lehet hogy nálam gyárilag rossz a kettes kamera, és ezért nincs különbség a kettő közt, viszont azt nem tudom csekkolni .

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#28) Mercel


Mercel
senior tag

Kizárólag azért olvastam végig a cikket mert Alice írta.
(Ez bók volt):

Marcel

(#29) Mr.Grincs válasza persil (#12) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nagyon igazad van. Én is ezt szoktam mondani, hogy aki ilyet vesz az meg is érdemli. Semmi ilyen "noname" telefont nem vennék, mert csak a szívás van vele.

Amúgy azt hittem tök jó képet csinál, de aztán kinagyítottam, mint egy olajfestmény.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#30) persil válasza Mr.Grincs (#29) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent mostanaban olvastam bele a xiaomi mi9 topikjaba, ami konkretan csucskeszulek es komplett oldalak csak azzal vannak tele, hogy ez nem megy, a frissites ota az szar, probald a masik romot, ha ez van merul, ha az van lefagy, nem ertesit, kesobb jon meg a notif stb stb.
Brutalis.

Es most nem leszarozom, de ha az evekkel ez elotti romolgatos korszakot idezi fel egy mai csucskeszulek, akkor erdemes elgondolkodni a 40 ezres kinai telokon, hogy mennyi fejfajassal jarhat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) Mr.Grincs válasza persil (#30) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én ha megveszek egy telefont pl.: iphone eszembe nem jut mókolni. Kaptam androidos céges telefonokat, samsung, lenovo, alcatel és eszembe nem jutott tákolni őket. Mentek, csinálták a dolgukat és kész. Egy csúcs készüléknél ez szerintem elfogadhatatlan, hogy nem megy valami a frissítés óta. Az meg, hogy a Xiaomi is ilyen azt meg aztán tényleg nem gondoltam volna.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#32) Viktor0610 válasza Mr.Grincs (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Áh, mindegy.

Samsung Galaxy A54

(#33) Dr. Romano válasza Mr.Grincs (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nálam a webcam nem megy a notimon a legutóbbi nagy win10 update óta. Erre szoktuk mondani hogy ami jól működik azt ne bsztasd!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) Leslie1966 válasza Smish (#18) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nekem tavaly volt egy Doogee S60, egy napig. Egy rakás sz...r volt az egész, visszavittem, az árát visszaadták. Én ilyen kínai izéket soha többet nem veszek. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#35) Dr. Romano válasza Leslie1966 (#34) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Most miért? Naponta lenne új telefonod.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36) Leslie1966 válasza Dr. Romano (#35) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Na persze, így mulat egy magyar Úr ! :C

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#37) Dr. Romano válasza Leslie1966 (#36) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Inkább a brazil tezsóink ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) Mr.Grincs válasza Dr. Romano (#33) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Megoldás nem is lesz? Vagy nem kompatibilis Windows 10-el?

Leslie1966: Mit vettél helyette?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39) Dr. Romano válasza Mr.Grincs (#38) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egyelőre nem találtam megoldást, nem tudja elindítani a kamerát vagy mit ír.
Nem kompatibilis? Frissítés előtt még az volt :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Nekem ezekről miért mindíg az otthoni tartalom fogyasztás jut az eszembe?Mondjuk egy pötit drága. :Y

(#41) Cattle_Decap válasza persil (#12) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Akkor muti nekem egy csomo 6k mAh+ akkumulatoru telefont. Egyet tudok. (Csakazert is 6k-t irok!)

Lenne igeny normalis kapacitasu akkumulatoru telefonra. Az, hogy csak a "zs" kategorias gyartoknak jut az eszukbe nem nekik szegyen. A kivitelezes mas kerdes.

(#42) sfdrakex válasza Cattle_Decap (#41) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A gond az, hogy a ZS kategóriások sokszor csak papíron 6-8-10ksok. Valójában gyengébbek, és A márkák a papíron gyengébb akkukkal is tudnak jobb üzemidőt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#43) persil válasza Cattle_Decap (#41) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol azt kene megerteni, hogy onmagaban az akksi kapacitasa nagyjabol annyira relevans info, mint egy auto szine.

A mate 20-ban csak 4000res akksi van, megis kibirja a ket nap aktiv hasznalatot, 9-10 ora kijelzoidokkel, pedig semmit nem kapcsolok ki. De a topikjaban 11-12 orak is osszejonnek masoknak, picit figyelmesebb hasznalattal.

Most ehhez kepest nem tudom ki vallal be szivesen egy kalapnyi szivast plusz 1-2 ora uzemidoert cserebe.
Papiron jol hangzik az a 6000res akksi, de egyreszt nincs annyi altalaban, masreszt meg a fos optimalizacio es a gagyi hardverek miatt kozel nem megy annyit, mint amit az oriasi akksi indokolna.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#44) gippazoid válasza nullpoint (#27) üzenetére


gippazoid
senior tag

Akkor keresd meg a neten, hogy milyen kód beírásával jutsz el a Xiaomi hardver teszt menüjébe. *#*# kód *#*# a formátuma, de fejből nem vágom már. Ott letesztelheted a kamerát. Mindet, külön-külön.

Gippazoid Novelties Inc.

(#45) gippazoid válasza Cattle_Decap (#41) üzenetére


gippazoid
senior tag

Az ilyen nagy akku mind kamu! Vagy olyan gagyi az akksi, hogy újkorában is csak a kétharmadát tudja a papír szerinti kapacitásnak, vagy annyira vacak a hardver és/vagy az optimalizáció, hogy csak ekkora akkuval tudja azt, amit más készülék 4000 mAh vagy az alattival is. Nekem ez rögtön gyanús volt a cikk elején és lám, a végén ki is derült, hogy semmi kiemelkedőt nem nyújt ez a teló készenléti időben.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#46) persil válasza gippazoid (#45) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt mondom en is, remekul hangzik a specs-ben a 6-8-10 ezres akksi, csak sokan nem veszik figyelembe a legendas B kinai optimalizaciot, a szaz eves hardvert, a kokany kijelzot stb. Meg persze 2 centi vastag teloval is baromi kenyelmes am elni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#47) dzsi23 válasza Mr.Grincs (#31) üzenetére


dzsi23
addikt

Mi lenne, ha eszedbe jutna iphone-t mókolni?

(#48) hombre[EU] válasza Mr.Grincs (#31) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...pl.: iphone eszembe nem jut mókolni. ...Egy csúcs készüléknél ez szerintem elfogadhatatlan, hogy nem megy valami a frissítés óta
Ugye most csak trollkodsz? :) Ha nem akkor qrva rossz példát hoztál. Igen, volt egy pár az egyes óta

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49) HarleyCustom válasza joey04 (#11) üzenetére


HarleyCustom
veterán

...és persil: +1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#50) hupisom1


hupisom1
tag

Sziasztok !

Nekem most jött meg ez a kis dzsunka fone :D

Olvastam én is a cikket , de mintha nem is ugyan az a telefon lenne .

Kijelző : kontrasztos , gyönyörű színek , és bőven elegendő fényerő .

Hardver : 06.21 a szoftver dátuma , a régi telómról cakk pakk átraktam mindent másolással , sem akadás sem más nem tapasztalható , flottul megy a rendszer , akadást nem tapasztaltam .

Hang : Csörög zörög , hangos , nekem okés

Akku : Ez még kérdéses , nem használtam annyit hogy véleményt tudjak mondani de , teljes redszer telepités + 36 app telepítés , magas fényerőn kb 1óra / 5%

Kamera : Pont olyan vacak mint irták, de átlagos használatra , pl nekem megfelel .

Külső : Igazából vastag , de szép ( kék) minőségi összeszerelés .

Összegezve a kamera tényleg olyan mint a cikk-ben , illetve vannak benne buta fordítások egyes menüknél , de ez a napi használatot egyáltalán nem zavarja .
139.9 dollár volt , 42.xxx ft simán megérte az árát , később az akkuról írok még mennyit bírt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.