Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Somatom válasza Lauda (#50) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem mindenki. Pl. Eritrea, Burundi, Kongói Köztársaság, stb. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#52) csorbajeno válasza #32839680 (#13) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem volt hitelrontás, csak fekete listára tette őket. Hitelrontás szerintem akkor lett volna, ha ellenreklámokat készít az USA.

(#53) Lauda válasza Somatom (#51) üzenetére


Lauda
félisten

A többit nem tudom, de mondjuk kongó a faírtásával és a kőolaj kitermelésével mennyiben különbözik tőlünk? Kb semennyivel. A rossz kormányzásról ők tehetnek, azonban a föld lepusztításában vastagon benne vannak ők is. ;)

Gyakorlatilag az ember nem tud úgy élni, hogy ne eméssze a föld erőforrásait. Hisz ennie , fűtenie, közlekednie kell stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#54) #04430080 válasza Lauda (#50) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én addig használok mindent, amíg el nem romlik és már nem éri meg javítani. Szóval nem, nekem nem célom. Sőt azt a baromságot sem én találtam ki, hogy a gazdaságnak végtelenül növekednie kell egy véges rendszerben, meg a tőzsdét sem.

[ Szerkesztve ]

(#55) Lauda válasza #04430080 (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Nem hát. Te csak egy külső szemlélője vagy az egésznek, a telefonoddal, a házaddal, a központi fűtéseddel, nem közlekedsz, eszel, jársz wc-re, nem öltözködsz, fújod az orrod, nem használ kozmetikumokat stb stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#56) #04430080 válasza Lauda (#55) üzenetére


#04430080
törölt tag

Amennyit én "fogyasztok", kb a Marsról szemlélem a dolgokat ;]

(#59) Lauda válasza #32839680 (#58) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi, így van. Megvádolták őket kémkedéssel, amire nincs bizonyíték, ezen kívül jelenleg megbecsülhetetlen ami kárt okoztak a cégnek.

(#60) doooo válasza szabyka95 (#17) üzenetére


doooo
veterán

De pl. a Pixelre nem. Közel sem.

(#61) Wesder válasza Lauda (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Valahogy nem tudom sajnàlni őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62) 7Heads Drago válasza joey04 (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jah ha valaki nem a te gondolkodásod szerint cselekszik az mind beszari idióta?
Akkor vannak még páran Trumpon kívül.
Nyilvánvaló volt, hogy Kínát nem lehet kizárni. Gyerekes naivitással persze lehet rajta gondolkodni, csak nincs reális alapja.
Ha rajtad múlt volna, most 2 milliárd kínai repülne a marsra gondolom. :D Esetleg körbe deszkáztad volna Kínát. Nőj már fel.

Cikkhez: miközben azzal (is) vádolták a Huawei-t, hogy a kínai állam hatalmas befolyással bír felettük. Ezt az érintett nyilvánvalóan cáfolta, de mivel a Huawei tulajdonosi szerkezete nem ismert, ezért a biztonsági aggályok végeredményben érthetőek voltak, ha konkrét bizonyítékot mindezidáig az amerikaiak nem is tudtak felmutatni.
Senki semmit nem tud, de mégis sokan 1000%-ra tudják. Nah ez ám a lojális hozzáállás. Persze ha egy amcsi cégnél, nem hogy a gyanú, hanem maga az adatlopás ténye is bizonyított az se érdekes, sőt sokan akár önként is a műtőasztalra feküdnének, mert az amcsiknál biztonságban van.
És itt jön be az aláírásom.......

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#63) Lauda válasza Wesder (#61) üzenetére


Lauda
félisten

Sajnáld magadat. Ezek mindenkivel kibasztak, nem csak a huawei-el.

(#64) Wesder válasza Lauda (#63) üzenetére


Wesder
félisten

Magamat miért?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) Lauda válasza Wesder (#64) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek mindenkivel kibasztak, nem csak a huawei-el.

(#66) Wesder válasza Lauda (#65) üzenetére


Wesder
félisten

Velem biztos nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67) Somatom válasza Wesder (#66) üzenetére


Somatom
veterán

Honnan tudod?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#68) joey04 válasza Wesder (#49) üzenetére


joey04
titán

hajaj :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69) joey04 válasza bear_ (#25) üzenetére


joey04
titán

Sajnos így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) Wesder válasza Somatom (#67) üzenetére


Wesder
félisten

Mondd mivel basztak ki velem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) Somatom válasza Wesder (#70) üzenetére


Somatom
veterán

Pl. azzal, hogy a Huawei Viktorék kiemelt stratégiai partnere. Ez hálózati beruházásokat is jelent. De, ezekben a hálózati eszközökben is USA -hoz köthető alkatrészeket, szabadalmakat használnak. Biztos lehetsz benne, hogy ha a korlátozás miatt ez az üzletáguk befuccsol, az a mi zsebünknek is fájni fog.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#72) Wesder válasza Somatom (#71) üzenetére


Wesder
félisten

Nem Orbanisztànban élek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#73) bajusz15


bajusz15
senior tag

1. Már az elejétől lehetett tudni, hogy ez lesz, csupán f*szméregetés volt a US részéről, hogy ők bizony meg merik lépni ha kell.
2. Csak látnám most a sok hüvely tulajt aki megvette 2-300k-ért a telefont, ahogy meglátta mi a helyzet elpasszolta 100k-ért és most látja, hogy "kibékültek" ;]

(#74) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ami számomra lényeges (nem mondom, hogy az egész blöff kirobbanásakor megmondtam, hogy úgyis ez lesz a vége, vagyis a nagy semmi... :) ohh wait... :D ), hogy remélem ezáltal a Mate 30 pro nyomottabb áron fog jönni :DDD Mert nagyon nem szerettem volna visszatérni Samu/LG/stb vonalra...

(#73) bajusz15: 2.: Akinek ennyi esze volt, hogy ennek bedőlt, és így cselekedett, az meg is érdemli...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#75) Somatom válasza Wesder (#72) üzenetére


Somatom
veterán

Hidd el, hogy így, vagy úgy, de negatív hatással lesz rád. Ez törvényszerű, ha a piac egy meghatározó szereplőjének pozíciója jelentős mértékben gyengül. Ez akkor is így van, ha tőle függsz és akkor is, ha egy konkurens gyártótól.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#76) Wesder válasza Somatom (#75) üzenetére


Wesder
félisten

Huawei terméket eddig, és ezutàn sem vennék. Ebben az esetben csak nem szivatnak meg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77) Lauda válasza Somatom (#75) üzenetére


Lauda
félisten

Pontosan.

(#78) Somatom válasza Wesder (#76) üzenetére


Somatom
veterán

Nem a végfelhasználói termékek a nagyobb probléma, hanem a hálózati eszközök. Azok attól függetlenül érinthetnek, hogy te közvetlenül vásárolsz-e Huawei terméket, vagy sem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#79) Lami66 válasza bajusz15 (#73) üzenetére


Lami66
őstag

Az a helyzet, hogy kb. három hónapja folyamatosan figyelem néhány telefontípus hirdetéseit (s10e, mi9 se, p30, p30 pro). Ebben az időszakban a p30 pro-ból a legolcsóbb kifogástalan állapotú 170 ezer volt (hálózatfüggő), A p30-ból 145 ezerért láttam szintén hálózatfüggőt. Ennél olcsóbban már csak esztétikai hibásakat lehetett találni. Szóval az egy kamu duma, hogy harmadáron kótyavetyélték el a Huawei telefonokat. Ha igaz lenne, már mindhárom telefont kicseréltem volna a családban.
Szóval nem fogsz fancsali ábrázatú volthuawei-eseket látni sehol.

[ Szerkesztve ]

(#80) Lacok válasza callmeakos (#12) üzenetére


Lacok
őstag

"Akkor vetül fel a kérdés, hogy ki szavazta meg elnöknek? "

Putyin :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#81) joey04 válasza zoleeno1 (#74) üzenetére


joey04
titán

remélem ezáltal a Mate 30 pro nyomottabb áron fog jönni

Ne is álmodj róla.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) ProEvoFan válasza Lami66 (#79) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt én is alá tudom támasztani.Lehet hogy volt egy-két butus, aki jóval olcsóbban adta, de ez abszolút nem volt jellemző.

(#83) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy ezzel vége van a meccsnek?

Mert lakni, muszáj.

(#84) zoleeno1 válasza joey04 (#81) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jovanna, bizakodni még lehet...:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#85) jacis


jacis
nagyúr

Mekkora csicska ez a Trump. Hoz egy kémkedéssel összefüggő döntést amit utána egy beszélgetés alapján semmisé tesz. Tehát ebből is látszik, hogy az egész egy nagy kamu volt. Hiteltelen barom....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#86) janeszgol válasza jacis (#85) üzenetére


janeszgol
félisten

De most miért? Személyesen megkérdezte, hogy kémkednek/e. A válasz nemleges volt, így mindent visszavont. :D

(#87) jacis válasza janeszgol (#86) üzenetére


jacis
nagyúr

...és ez az ember dönt a világot nagyban befolyásoló témákban. Remélem az amerikai népnek is kilóg az a bizonyos lóláb :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#88) strogov válasza vicze (#10) üzenetére


strogov
senior tag

Hszi Csin-ping nagyon hasonlít a disney micimackójára. Eredetileg Obamából csináltak tigrist és postoltak micimackó-tigris képeket a meme gyárosok, amire micimackót betiltották kínában. Azóta ez mindig feljön ha elnöki találkozó van (nem csak amerikai).

(#89) Lauda válasza jacis (#87) üzenetére


Lauda
félisten

Dehogy lóg ki. Trump amerika megmentőjét játtsza most.

(#90) bagkri01 válasza Wesder (#72) üzenetére


bagkri01
őstag

Tudod az tök mindegy. A világ internetes hálózatainak nagy részét huawei és ZTE alkatrészekkel szerelték. A nokia, ericsson, sisco, motorola nem igazán játszik akkora pályán, mint a két kinai gyártó.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#91) janeszgol válasza bagkri01 (#90) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk a ZTE és az Ericsson kétes minőségéről híres.

(#92) vicze válasza strogov (#88) üzenetére


vicze
félisten

Az eredeti oké, de Trump nem Tigris. :D Max. ha Tigrist felpumpálod. :P

(#93) embe


embe
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#94) #06658560 válasza doooo (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ki mutatta be a telefonról Qi-fel más eszköz töltést?

(#95) azbest válasza vicze (#92) üzenetére


azbest
félisten

Pedig Trumpra talán még találóbb a tigris. Folyton össze-vissza beszél és pattog a farkán :D

(#96) hjoldarf válasza #32839680 (#58) üzenetére


hjoldarf
újonc

amikor en vettem a p30 promat kb masfel honapja a kekeknel, ugyintezo csaj rakerdezett hogy a tortentek fenyeben biztosan ilyen keszuleket szeretnek - e, most epp pont van naluk raktaron mindenfele mas csucskeszulek...
mondtam neki adjad anya en igy bomlasztom a rendszert :D

(#97) Divinity válasza Lami66 (#79) üzenetére


Divinity
őstag

Tudtommal Huawei/Honor eszközöket nem kapni függőként egy ideje. Ha szolgáltatónál veszed akkor is függetlenek. De javítsatok ki ha tévedek.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#98) zoleeno1 válasza Divinity (#97) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, Mate 10 pro óta az összes független a szolgaltatoknal is. Szerintem arra gondolt a kollega, hogy szolgaltatonal vásárolt, amiben benne van a veszély, hogy letiltjak nem fizetés miatt.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#99) vicze válasza azbest (#95) üzenetére


vicze
félisten

Végülis... :D

(#100) mjani1172


mjani1172
addikt

Trump egy idióta.Beleállt valamibe, szvsz még igaza is volt, erre visszatáncol.
A kínaiak eddig sem voltak sem korrektek sem szerények most vérszemet kapnak,és duplán rosszul sül el ez a dolog.
Hiszen már tudják honnan jön a támadás, és van idejük készülni.
Ezzel egy olyan lehetőség úszott el, ami soha nem jön vissza.
Hiteltelen, ócska figura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.