Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

43,9 milliárd lesz az a forgalom, nem millió. :) Már ha 6,3 milliárd a nyereség.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Hogy lett 43,9 mó-s forgalomból 6,3 md nyereséget csinálni?
Megvan 2015 közgazdasági Nobel-díjasa, ha igaz. :))

Szerk: megelőztek

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) #06658560 válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kuszaszem?

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tehát a telok vesztesègesek mint korabban irtak,csak az alkatreszek huztak ki a kakabol oket.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Lirion


Lirion
addikt

44 misiből én is szívesen csinálnék 6 milliárdos profitot. :DDD

(#6) Jeanne d'Arc válasza Lirion (#5) üzenetére

Nem olyan konnyu az. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) Janesz1981 válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


Janesz1981
tag

Nézd meg iphone-nál ott még nagyobb lehet a profit ekkora számnál mert ők csak felső kategóriát tolnak ahol a legtöbb a haszon.

(#8) Dare2Live válasza Janesz1981 (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nem tudom mért sikerült az iphonet idekeverni.

cikkíró nem érti mi a millió meg a milliárd.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Pttypang válasza Dare2Live (#8) üzenetére


Pttypang
veterán

Miért.

Everybody lies.

(#10) babkukta válasza Dare2Live (#8) üzenetére


babkukta
senior tag

szerintem érti ő, csak rosszul írta. Előfordul :K Igaz itt elég sűrűn, de előfordul :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#11) willope


willope
tag

Azért piszkosul nagy összegeket mozgat meg a Samsung. Gyors számolás:ha ezt egy évre kivetítjük, akkor 172 milliárd dollár fordul meg náluk évente ami mai árfolyamon 47 720 milliárd forint. Ez így néz ki: 47 720 000 000 000 Ft. Ez 25%-al több az idei magyar GDP-nél :)

Ki is mondta, hogy a Samu is pofára esik, mint a Nokia vagy a HTC?

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#12) Pttypang válasza willope (#11) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem mondtak hozza datumot.

Everybody lies.

(#13) Szakiii válasza Pttypang (#12) üzenetére


Szakiii
addikt

Dátumot nem csak azt hogy tavaly nem így állt a helyzet, tehát ez idei adat. :)

(#14) bok92


bok92
addikt

Az iPhone eladásoknak úgy látszik, itt is örülnek... :)

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Őszintén szólva ha én annyi pénzt költhetnék egy telefonra, amiből S6-ot vehetnék, biztos hogy iPhone-t vennék helyette, semmi mást. Nem használtam még iPhone-t, talán soha nem is fogok, de ismerem iPadon, Macbookon keresztül, hogy mire számíthatok egy iPhone esetén és nem is kérdéses, hogy iPhone-t vennék jelenleg bármilyen Androidos, WP-s, BB-s flagship telefon helyett. Tudom, hogy nem tökéletes, sőt vannak komolyabb bosszantó hibái, de nálam mégis kétségtelenül arra billen a mérleg nyelve. (pedig az nálam sosem volt szempont, hogy nálunk magyarisztánban az Apple cuccoknak van presztizs értéke egy bizonyos körben)

A lényeg az, hogy nem csodálkozok azon, hogy bármennyire is erőlködik a Samsung és a többi gyártó, alig tud versenyezni az iPhone-al. Az okokat persze fel lehet ismerni, de van amin nem tud változtatni egy gyártó. Az androidot nem ők fejlesztik, hanem a Google, az Appokat sem ők fejlesztik, hanem milliónyi más fejlesztő.

A kínai "újoncok"-nak sokkal nagyobb esélyük van megtörni az Apple játékát, mert ők láthatóan képesek és hajlandóak nagyon jó telefonokat kifejezetten olcsón adni. Mondhatni megtörik azt a mitoszt, hogy a jó telefon csak drága lehet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) #06658560 válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én viszont pont fordítva vagyok. Annyira nem az én világom az iOS, hogy ha ingyen adnák, sem használnék szifont.

(#17) Kékes525


Kékes525
félisten

úgy látszik sikere van a TouchWiznak. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) Pttypang válasza Szakiii (#13) üzenetére


Pttypang
veterán

Ki is mondta, hogy a Samu is pofára esik, mint a Nokia vagy a HTC?

Erre irtam.

Everybody lies.

(#19) Pttypang válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


Pttypang
veterán

Jo hw-t adnak olcson. Ettol meg nem lesz jo a telefon.

Everybody lies.

(#20) Tigerclaw válasza Pttypang (#19) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

De annyira lehet jó, mint a legtöbb 2-3x árba kerülő rokonaik. Ugyanazt a kijelzőt, processzort, memóriát, kijelzőt, akkut használják. A vas nem sokban tér el, a rendszer meg akár lehet gyári android is, ami sok szempontból előnyös. Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból, de egy 100 ezres kínai csúcsmodell már igen, főleg a fejlődő országokban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) Lirion válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


Lirion
addikt

Egy 250 ezrest Samsung nehezen tud versenyezni egy 250 ezres iPhone-al, több okból

Pedig mint stabilitás, mint vásárlói elégedettség terén egálban vannak vagy a samsungok vezetnek. :U

(#22) #06658560 válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

iFan alert!

(#23) Szakiii válasza Lirion (#21) üzenetére


Szakiii
addikt

Úgy látszik aki a mérettel megbarátkozik azok nem csalódnak a note szériában :)

(#24) bulikavagyok válasza #06658560 (#22) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem megy sz@rul Samuéknak, és nem értem miért fáj ez egyeseknek? :F Rögtön elő kell hozakodni ilyenekkel, h az iPhone mennyivel jobb, stb.. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.