Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Jééééj! :)) ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#2) #29810176


#29810176
törölt tag

Ezért vettem nem chip-pes nyomtatót. (Brother HL1210WE)

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ki vesz még HP nyomtatót? ;]

(#4) jani00


jani00
tag

Ezért nem fogok akkor HP nyomtatót venni. Mondhatnak mindent rá ,de majd a jövőben amikor hasonló frissítés jön amit nem vonnak vissza akkor mi lesz? 2 hetente vehetek egy nyomtató értékü patronkészletet?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." (Petőfi Sándor)

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Elég gyorsan kifaroltak a patronkorlátozás mögül. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Volt tintás HP-m. nem is egy. Többet az életbe soha, köszönöm, elég volt a hülyeségeiből. A legjobban az tetszett, mikor origi csomagból elővett eredeti (100% hogy az, megbízható a nagyker) 650-es patronra kiköpte, hogy nem eredeti pakoltam bele :D (nem az enyém volt a nyomtató, csak behozták szervizre)

[ Szerkesztve ]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#7) schawo


schawo
titán

Jézus, a hápé gyárt még nyomtatót? ;] :P

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) gerii


gerii
addikt

Akkor ezért anyázik a töltött patronra a tetű. Nem hiába rühellem a HP nyomtatókat.

(#9) Akula


Akula
őstag

Jobb későn mint soha.
Ehh, de jó, hogy elpasszoltam annak idején.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor én vagyok a kivétel.
Velem a Canon cseszett ki és a HP volt a megoldás. ha lenne Lexmark kisgép akkor azt vettem volna, de ez már más kérdés. :K

Legutóbb 800Ft alatt vettem bele eredeti fekete patront. És nem frissítem égbe főbe.

Na meg a Linux is jobban komázza valamiért.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) joghurt


joghurt
addikt

"Biztonsági okokból" = a részvényesek zsebének biztonságának okából

A tej élet, erő, egészség.

(#12) jerry311


jerry311
nagyúr

A hasonló esetek elkerülése érdekében érdemes – az aktuális firmware telepítése után – manuális üzemmódra váltani a nyomtató frissítési stratégiáját, mivel ezzel elkerülhetők lesznek a mostanihoz hasonló esetek. HP helyett más nyomtatót vásárolni.

(#13) 208


208
csendes tag

Rémálmom volt. Bevezették, hogy minden gépkocsi csak a saját márkájú töltőállomáson és saját márkájú benzint, gázolajat tankolhat. Aztán felébredtem. Nem kellene-lehetne ezt is szabványosítani (az EU telefontöltő csatlakozót szabványosította), ide is előírni. Egy fajta toner (legalább a port) EUXXX és kész. Ez persze sokaknak fájna, de hát lehetne szabványosítani és legyen verseny.

[ Szerkesztve ]

(#14) jocomen válasza 208 (#13) üzenetére


jocomen
aktív tag

A töltőt is kijátszották, hiába szabványos a dugó, másik éren, vagy más feszkót kap (pl: huawei megkattan az lg töltőtől, ... újra kell indítani).

(#15) Forestal válasza Bazsesz (#6) üzenetére


Forestal
tag

Na akkor nem csak én jártam így a haverom nyomtatójával. Pedig az a patron is gyári volt. :F

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#16) hommeros


hommeros
őstag

"biztonság érdekében bevezetett korábbi limitációkat" [link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17) ronroli


ronroli
tag

A HP szerint csak a kommunikációt rontották el...
Tehát bevezetik, csak előtte bemutatnak néhány utángyártott cucctól felrobbanó / házakat felgyújtó nyomtatót.
Gondolom az új gépek egyszer csak így lesznek eladva kisbetűs záradékkal.

Amúgy eddig is rohadék módon szívunk az új HP-kkal, hisztis gépek.
Tény, amit nyomnak, azok jó minőségűek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.