Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sp8787


sp8787
addikt

Erdemes megnezni a control scheme-et, elegge hybridnek tunik bizonyos jatekokbol osszegyurva.

(#2) BOBAKILL válasza sp8787 (#1) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jah. Inkább a Nioh-ra meg a Nier-re hajaz az irányítás. Nekem az tűnt fel hogy nagyon statikus a környezet... A fegyó skálázódás az nioh-ra hajaz, a többi az ds. Kicsit suta a karakter mozgása, nem egy ds3. Mi az már hogy a karakter meghal a bossharc közben a társa meg felgyógyítja...

Még mindig nem győzőtt meg ez a játék hogy megvegyem, pedig ígéretesnek gondoltam.

(#3) sp8787 válasza BOBAKILL (#2) üzenetére


sp8787
addikt

En forditva vagyok. Az elejen noway most mar musthave. :D

Amugy ugyis megvesszuk ne altassuk magunkat. :) Nem sok ilyen jellegu jatek van ami meg kijon az is sokkal kesobb szval sztem majd megint ott tobzodunk a megfelelo topicban.

Amugy a resurrection-el mi a baj? A Sekiro-ban pont ugyanez lesz csak eppen magatol eled fel, a Nioh-ban meg van Quick-change.

(#4) Jigoku válasza BOBAKILL (#2) üzenetére


Jigoku
tag

Haha, itt nagyon látni, hogy a God Eater készítői csinálják ezt a játékot is, ott is minden játékban ha a karakteredet kiütik, az oldaladon harcoló NPC-k még újra lábra állíthatnak, ha megosztják veled az életüket. :D
Ezek szerint lehet, hogy ez valami kézjegyük vagy ilyesmi. :P

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#5) saelin válasza Jigoku (#4) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tetszik az ötlet. Már csak abban reménykedem hogy patent story-t raknak mögé. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.