Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

Apr 1?

hüllő

(#2) hohoo


hohoo
senior tag

ha ha ha :(

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#3) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez is egy vicc lenne? :) Elég sok külföldi HW oldal lehozta ezt hírként ma.

Tomcat

(#4) T_Stark


T_Stark
őstag

Ez igaz.

(#5) Tomcat válasza T_Stark (#4) üzenetére


Tomcat
őstag

Az az érdekes hogy a hivatalos nv fórumon is ezt írják. Önmagukkal csak nem viccelődnek.

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#6) Day 'n' Nite válasza T_Stark (#4) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Meglátjuk :D
Már rögtön azon agyaltam, vajon, megint áprilisi tréfa a dolog, vagy sem... :))

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#7) csib41 válasza Tomcat (#5) üzenetére


csib41
aktív tag

reméljük igazad lesz és nem hülyítés mint az előző poén a szerkesztőségből :DDD
kiváncsi lennék mit nyujtana egy bullos sli-s konfig egy i7-es sli-s konfiggal szemben :D

(#8) mghltm


mghltm
addikt

eleg kellemesen tolhat a bulldozer, ha az nvidia ilyen lepesre szanja el magat... :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) yakuza.tora válasza Day 'n' Nite (#6) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Úgy látszik, ma senki sincs biztonságban! :DDD
TSMC-iwiw-nVidia

Alléz Olympique de Marseille!

(#10) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Volt nv-s lapom, sli-s is, nagyon jó volt, de egyre inkább a full amd konfigra hajlok... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) Youri


Youri
veterán

április 1!!! Vagy nem? :F

RTX ON

(#12) Cadal


Cadal
őstag

Én örülnék egy SLI-t támogató AMD-s lapnak. Tutu kipróbálnám már csak az érzés miatt is! :D
De tényleg, én örülnék neki.

(#13) Joci10 válasza Tomcat (#5) üzenetére


Joci10
őstag

Itt meg kint van a hír, hogy megjelenik a 3DFX Voodoo 590-es VGA 10 éves rejtett fejlesztés után iszonyatos paraméterekkel.
Vagyis majd nézzük meg holnap, hogy ugyanezt fogják-e mondani, mert az NV híres az április 1-i vicces hírekkel kapcsolatban. :)

(#14) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Miért, eddig nem volt :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15) siriq


siriq
őstag

Lehet aprilis 1 de amugy lehet amd-s lapokon sli-t futtani(igaz kell modolt driver de muxik). Meg aprilisi trefanak is rossz lenne ha csak most terjedne el a hir es .........

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#16) Zodicus válasza Cthulhu Dawn (#14) üzenetére


Zodicus
senior tag

Miért, vót?

(#17) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez abszolút április 1 -es tréfa. :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) Boxi88 válasza Cadal (#12) üzenetére


Boxi88
őstag

Szerintem nem te lennél az egyetlen! Pl: én is kipróbálnám... :K

(#19) siriq


siriq
őstag

Ha esetleg valakit erdekel az sli on all motherboards akkor: [link]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#20) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem tréfa. Ezt most komolyan mondom. :)
Idén nincs tréfa. :P Na jó van, de egy nap csak egy. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#21) mrhitoshi válasza Abu85 (#20) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akkor is vicc az egész. Nvidia tud valamit az már száz, mert ez így, hát elég vicces. AMD + Nvidia SLI. :DDD :U

PS4

(#22) Overlocker válasza Cthulhu Dawn (#14) üzenetére


Overlocker
veterán

Na ezaz :D Eddig is volt csak "nem hivatalosan".. ;]

(#23) Retekegér válasza Tomcat (#5) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Már miért is ne? Pont ez a pikantériája, több oldal is átveszi, így hitelesebbnek tűnik. :D

<< Heimdal >>

(#24) vinibali válasza mrhitoshi (#21) üzenetére


vinibali
őstag

régen (is) pacsiban voltak, a hypertransport is közös fejlesztés :) bár énis meglepődtem a cikkben titkon biztos voltam benne, hogy ez nem újdonság és h tuti mennek SLI-ok amd lapban. ennyi erővel nvidia chipsetes amd lapok is vannak :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#25) siriq válasza Abu85 (#20) üzenetére


siriq
őstag

Ha ez az aprilisi hir, akkor nehogy elbukj-ad miattam :D Ezen szerintem nem fogod, van egy olyan erzesem.
vinibali: mar reges regen megy a fenti megoldassal az sli amd-s lapoknal. Igen, egyebkent forditva is csinaltak.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#26) errorcode06


errorcode06
őstag

Már el sem merem olvasni a starcraft konzolokra cikket :)

Várjunk csak, voodoo 590? Tavaly mi is volt ph-n? Patibolo Geforce :D

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#27) siriq válasza vinibali (#24) üzenetére


siriq
őstag

A hypertransport kicsit mashogy lett meg azert.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#28) vinibali válasza errorcode06 (#26) üzenetére


vinibali
őstag

a voodoonak én tökre örülnék :))

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#29) errorcode06 válasza vinibali (#28) üzenetére


errorcode06
őstag

Én is örülnék neki. A mai napig hibamentes a Voodoo3 2000-rem, Dungeon Keeper 2-t tökéletesen viszi :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#30) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Hát nemvagyok nagy hardverguru de én ebből a hírből tudtam ezt meg...Ez most azt jelenti hogy a GTX 590 ami kedden jön meg nemfog rendesen menni az Asus Crosshair IV Formula alaplapomban ami ugye AMD-s,azaz csak az 1ik GPU-t fogja fölismerni,vagy ha 1 kártyán van a 2 GPU akkor tökmind1 neki a dolog?

(#31) siriq válasza KillerKollar (#30) üzenetére


siriq
őstag

Teljesen mindegy. Mukodni fog.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#32) Abu85 válasza KillerKollar (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a kártya nem számít SLI-nek. Még ha az is. Ez a hír nem vonatkozik rá. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Köszi a válaszokat,megnyugodtam :D

(#34) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor szerintem ez a kacsa és a TSMC-s a ríl. ;]

A pohár pedig félig üres, és ami benne van, az sincs benne, csak a mátrix hiteti el velünk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35) Srodney válasza yakuza.tora (#9) üzenetére


Srodney
senior tag

miért?az is kamu volt hogy a facebook megvette az iwiwet?remlem mert nem akarok fészbukkon lenni... :B :P

(#36) apollo12


apollo12
veterán

remélem igaz a sztori, mert akkor meg lesz a következő alaplapom :D

(#37) ViZion


ViZion
félisten

És az AM3+ tokba lehet Intel kockát is rakni! Bizony! csak kellő erővel kell préselni!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) Joci10 válasza Joci10 (#13) üzenetére


Joci10
őstag

Revideálom az álláspontom, mivel megláttam a hírt külföldi oldalakon tegnapi hírként - vagyis így már nem április 1-i tréfa lesz...

(#39) Abu85 válasza TESCO-Zsömle (#34) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

"Nincs kanál." :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#40) errorcode06 válasza Abu85 (#39) üzenetére


errorcode06
őstag

Azokat amúgy is a menzáról lopja :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#41) Dr. Romano válasza errorcode06 (#40) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha jól tudom műanyag tálcákról :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42) errorcode06 válasza Dr. Romano (#41) üzenetére


errorcode06
őstag

Ezért a konyhásnénik útálják :)

de neoffoljuk szét az egész totyikoty :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#43) Giot


Giot
addikt

Hajrá nV, minden szalmaszál számít! ;]

(#44) TESCO-Zsömle válasza errorcode06 (#42) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

NEOffoljuk? :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45) Sundesz


Sundesz
őstag

Ezt tegnap is olvastam külföldi oldalom, biztos nem tréfa. NV tudja, hogy a Bulldozer hengerelni fog.

Hörcsög Powa'

(#46) Oliverda


Oliverda
félisten

Az a legjobb áprilisi tréfa amiről azt hiszik, hogy az, közben pedig mégsem.:DDD

Sundesz: Az nV nem tud semmit. Nem ők vannak benne a HT konzorciumban az AMD-vel közösen már a kezdetektől fogva. Nem ők voltak a legnagyobb chipset tervezők az AMD CPUkhoz hosszú éveken át. Nem ők adtak el chipkészleteket évekig vagy 10 különböző alaplapgyártónak. Azt sem tudják mi fán terem a processzor, csak fényképen láttak olyat, az iparhoz meg még csak hozzá sem tudnak szagolni.:))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47) siriq válasza Sundesz (#45) üzenetére


siriq
őstag

Nem tudja. Sima tud penzt keresni semmi befektetessel.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#48) Joe.36


Joe.36
addikt

Ha ez igaz az akkor nem semmi :D

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#49) CyberDragon válasza Abu85 (#20) üzenetére


CyberDragon
csendes tag

(#50) csib41 válasza Cadal (#12) üzenetére


csib41
aktív tag

m4n98td-evo :P most 1 ilyenre hajtok de ha kijön a bull tuti meggondolom magam és még gyűjtök rá :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.