Hirdetés

2021. április 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) 3L1T3

3L1T3
őstag

Fincsi

LG OLED65C9 | PlayStation 5 | Xbox Series X

(#2) Recke

Recke
csendes tag

21. század, ja!
[link]

Minden esetben a nagyobb fizikai erővel rendelkező ebnek van lehetősége a szaporodásra!

(#3) ughhh

ughhh
aktív tag

Ebből több fér egy polcra mint a 9900K -ból.

(#4) Sinesol

Sinesol
addikt

Jól néz ki. :K

(#5) jasso

jasso
kezdő

INNOVÁCIÓ!

(#6) DraXoN

levennél egyet, és lerántod az egész sort.

The human head cannot turn 360 degrees... || Xeon 2678v3; Rx470; 32GB; 240GB; 2Tb + 3x1TB || Huawei Mate 20 X 5G

(#7) Sinesol válasza DraXoN (#6) üzenetére

Sinesol
addikt

Enyi erővel a sima kocka/téglatest dobozost is lerántod.

(#8) Fred23

Fred23
veterán

A lényeg a dobozban van, a csomagolás nem nagyon számít. :N

(#9) Goblin12

Goblin12
őstag

Juhu még több szemét. :W

(#10) Noukoum válasza Fred23 (#8) üzenetére

Noukoum
addikt

Tudatos vásárlás esetén. De az emberek nem úgy költekeznek.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) DigitXT

DigitXT
nagyúr

Ezt már a gyárból is Ace Ventura hozta ki, azért ilyen gyűrött szegény...:))

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/kugoo_s1_gyari_akku_elado_36v_6ah_tobb_darab/friss.html

(#12) Lacok

Lacok
őstag

Legalább a doboz különleges. ;]

Egyszer majd jön valaki, aki mond valamit és lesz valahogy

(#13) ricsi99

ricsi99
őstag

Semmi RGB? eh ,megint valami gagyi cucc :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14) burriebonz

burriebonz
tag

Legalább valami aludobozban lenne... az árába gondolom beleférne...

(#15) Agyturbina válasza burriebonz (#14) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Tulajdonképpen akár aranyozott is lehetne, még akkor is bőven nyernének rajta. :DDD

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#16) DraXoN válasza Sinesol (#7) üzenetére

bőven megtenné egy gyufásdoboznál alig nagyobb csomagolás is (csak a cpu épp beférjen). kb. felesleges minden annál nagyobb ha nem adnak mellé cpuhűtőt.

The human head cannot turn 360 degrees... || Xeon 2678v3; Rx470; 32GB; 240GB; 2Tb + 3x1TB || Huawei Mate 20 X 5G

(#17) Sanchez638

Szerintem csúnyácska.. Valami dögös fekete is mehetne.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#18) koby11h

koby11h
tag

Sosem érdekelt mibe van csomagolva ha megvédi az árut. Sima karton doboz, lehúzható csicsa borítással elég lenne.
De ezzel biztosan +10 fps minden játékban. Minimum!

Pénzintézethez beadott önéletrajz végén, kis betűvel: A munkavállaló múltbeli teljesítménye nem jelent garanciát a jövőbeni teljesítményre!

(#19) catalano

catalano
tag

Inkább a processzorokra összpontosítanának... de ha nem megy, akkor mással kell az emberek figyelmét elterelni. :C

Ja és tessék leborulni a doboz előtt, mert Intel... és i9 van ráírva!!! :R

[ Szerkesztve ]

Értem én a viccet, csak nem szeretem...

(#20) Sanchez638

Itt szídja mindenki a processzorok csomagolását. Kíváncsi vagyok, hogy hány user vásárolná meg azok kőzűl, akik köpködik a doboz mivoltját.. :)

De való igaz, hogy lehetne ezekből is tálcás verzió. Bár gondolom sokan sokezerre áraznák a dobozt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#21) Duree válasza catalano (#19) üzenetére

Duree
veterán

Tökéletesen leírtad, hogy ezzel mi a helyzet. Maximálisan igazad van.

duree54

(#22) Samott

Samott
őstag

Komolyan mondom lassan havonta van hir arrol hogy valtoztatnak a csomagolason. Inkabb koltenenek a beltartalomra mint a kulcsinre.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#23) Agyturbina válasza Samott (#22) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Welcome to Modern society :C

Az mar hab a tortan, hogy azt az osszeget amit a Marketingre koltenek, elkolthetnek a termek minosegere is. Dupla haszon lenne... Csak ugye a franya normak a mai vilagban, az a normalis, ami nem racionalis...
Nem is baj, igy jobb mindenkinek, mert mukodik... :DDD

Kozben megvilagosodtam, a csomagolast olyanra kellene kesziteni hogy 5 dimenzios legyen, es csak kicsomagolni csak dimenzo kapuval lehetne, szallitasa terhajtomu segitsegevel tortenik, es -2K-en kell tarolni, felhasznalas elott a nagy spagetti szorny taknyaval bekenni.

Hajra Intel, itt vannak az otletek :DD :DD

[ Szerkesztve ]

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#24) hallador válasza Samott (#22) üzenetére

hallador
addikt

A prohardveren mert ugye azért abu elkötelezettség célja a Intel trollkodása. Az AMDnek is vannak ilyen dolgai érdekes azok soha nem jelennek meg a prohardveren. Persze ehhez kell a megfelelő közönség is akik erre ugranak.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [HP EliteBook 830 G6, I7 32GB 2TB, HP ProBook 430 G5, I5 32GB 1TB ; Debian Stretch; Linux Mint 20, Ubuntu 20.04, OpenSuse Leap 15.2 ; ASUS ZenBook UX333FA I3;]

(#25) copass

copass
veterán

amd magasabb szinten űzi a parasztvakítást...optimalizálni kéne inkább! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#26) Rayyy

Rayyy
senior tag

Szerintetek ez tényleg számít? Mármint... egy 2000 Ft-os bornál a Tesco középső polcán abszolút működik a csomagolás utáni választás... mert 43-féle Merlot van egymás mellett. De egy i9-es processzort nem így vásárol az ember.
Totális melléfogás szerintem az intel részéről, ha az üzenetet nézem. Sokan le is írtátok, hogy a belsőnek kéne számítania. Ha egy egyszerű papírdobozba raknák (nyilván kereteken belül, mert védeni kell a terméket), akkor lenne prémium, környezetbarát és megfelelő üzenet... hogy ez egy újrahasznosított, lebomló csomagolás, nem is lényeges, de ami benne van, az odaba@&. És nem csak az árával.
Ha meg ugye trófea kell vérpisti polcára, akkor legyen külön megvehető trófea.

[ Szerkesztve ]

/Oltó-Kipcsak/

(#27) Zotya84 válasza Sanchez638 (#20) üzenetére

Zotya84
őstag

Most álljak be a szapulók közé én is? Nem, nem fogok, még akkor sem, ha tényleg nem tetszik. A saját procijaim fele arányban voltak dobozosak, és azoknál is fölöslegesnek éreztem a dobozok méretét, főleg az 1700X-nél, amihez hűtőt sem adtak. Egyébként meg annak, aki nem a csicsára hajt, hanem arra,a mi benne van, pont lesz@rja, hogy tray vagy box az a proci.

SzVSz.

(#28) csicso82

csicso82
félisten

JÓ látni, hogy legalább a marketing gépezetük működik.

(#29) Raysen623

Raysen623
addikt

Amikor már csak a csomagolás maradt...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) Graphics válasza Sinesol (#7) üzenetére

Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Nem, mert ez egymásba kapcsolódik :)

(#31) hemaka

hemaka
nagyúr

Egy kacattal tobb marad a szobaban, vagy a padlason/pinceben.

(#32) Dragon3000 válasza Zotya84 (#27) üzenetére

Dragon3000
addikt

Az 1700x-ed gondolom azért kapott ugyanolyan dobozt, mint a hűtős társai, mert egy dobozt gyártani olcsóbb, mint több félét és ami még hozzá jön kiadás, de az intel esetében az i9-nél már vagy a negyedik vagy ötödik féle megoldást látjuk, ami értelmetlen és gondolom számukra is sokkal nagyobb kiadás csak egy cpu-nak külön dobozokat gyártani. Ugyanilyen hülyeség volt az amd esetében az első tr-ek kofferjai.

[ Szerkesztve ]

(#33) Pingüino válasza copass (#25) üzenetére

Pingüino
tag

Most miért? Kiveszed belőle a belsőséget, és tök jól használható tároló doboznak. Füle is van, ahogy látom, elég nagy is...
... Ez legalább nem egy olyan doboz, amit max. dísznek tartasz meg, vagy megy a kukába.
Lehet fikázni, de jóval több értelme van, mint a cikkben szereplő intelesnek.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog a fórumozás. Segít megtanulni nem etetni a trollokat. Sajnos még nem sikerült elengedni a hülyeségüket, de azért haladok.

(#34) Dragon3000 válasza hallador (#24) üzenetére

Dragon3000
addikt

A threadripper megoldások különböző dobozait/kofferjait is lehozta eddig a PH, a sima ryzenek esetében meg az első generáció óta nem volt forma változás, így nincs miről írni, de intel esetében az i9 széria 4. dobozát láthatjuk 3 generáció alatt, de lehet, hogy már az 5-et. Ami bármennyire is intel b.zi vagy Te is láthatod, hogy teljesen felesleges hülyeség, aki ebben a szegmensben vásárol, az nem a doboz alapján fog választani.

[ Szerkesztve ]

(#35) Sinesol válasza Pingüino (#33) üzenetére

Sinesol
addikt

Mintha nem lenne otthon barkinek eleg doboza, ez csak szüksegtelen környezetszennyezes, semmi stükseg egy ilyen batár műanyag sz.rra egy proci mellé.

[ Szerkesztve ]

(#36) Balika911 válasza Rayyy (#26) üzenetére

Balika911
nagyúr

Számít, igen. Ezzel megkülönbözteti az Intel ezt a processzort, van némi hírértéke, és az ilyen apróságok is hozzájárulnak ahhoz, hogy az Intel felé billentsék a mérleg nyelvét.

Attól még én is tálcás processzort vennék, bár az utóbbi öt során úgy döntöttem, hogy nem veszek inkább semmilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Pingüino válasza Sinesol (#35) üzenetére

Pingüino
tag

Az lényegtelen, kinek mennyi doboza van otthon. Azt mondd meg, miben jobb az, ha olyan csicsás műanyag díszdobozba teszik, mint az Intel, ami utána max. porfogónak jó a szekrényen, de a legtöbb esetben inkább megy a kukába?!
Anyag ebben a kofferben sincs sokkal több, csak az üres hely több benne, és így legalább a processzor kikerülése után használati tárgy marad, nem szemét. Függetlenül attól, hogy te konkrétan használod-e, vagy sem.

Jó dolog a fórumozás. Segít megtanulni nem etetni a trollokat. Sajnos még nem sikerült elengedni a hülyeségüket, de azért haladok.

(#38) Sinesol válasza Pingüino (#37) üzenetére

Sinesol
addikt

Jaj, hagyjuk mar ezt a hulyeseget, te tenyleg azt hiszed, hogy abban a muanyag kofferben nem sokkal több anyag van, mint egy kis dobozban? Azert az elvakultsagnak is van hatara..
Ugyanugy jo esellyel megy kukaba vagy porfogonak mindkettő, ne probaljunk mar itt hasznalati targyat belemagyarazni egy igenytelen fekete muanyag fsba..

[ Szerkesztve ]

(#39) Pingüino válasza Sinesol (#38) üzenetére

Pingüino
tag

Igen, utóbbiban egyet értünk, az elvakultságnak is van határa...
...már akinél... :)

[ Szerkesztve ]

(#40) Sinesol válasza Pingüino (#39) üzenetére

Sinesol
addikt

Hat igen, eleg elvakultnak kell ahhoz lenni, ha valaki szerint 5-10szer annyi muanyag nem sokkal több, ha AMD van rairva.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) Pingüino válasza Sinesol (#40) üzenetére

Pingüino
tag

Meg ahhoz is elvakultnak kell lenni, hogy azt mondd, 5-10-szer annyi van benne. Azért ne túlozzunk. És akkor még mindig ott tartunk, hogy ami műanyag ebben van, az egy használati tárgyat alkot, ami abban van, az meg szemetet. És akkor semmi köze ahhoz, hogy melyikre mi van írva. :)

Ja, hogy neked csak akkor nem igénytelen f...s valami, ha nem sima fekete, hanem kék, és rá van írva, hogy Intel? :DD

[ Szerkesztve ]

(#42) moleculez

moleculez
addikt

logisztikai rémálom :W

A világ minden problémája az oktatás hiányára, vagy minőségére vezethető vissza.

(#43) Sinesol válasza Pingüino (#41) üzenetére

Sinesol
addikt

Tipikus fekete-feher fanboy gondolkodas. :)
Nem tudom miert probalod belemagyarazni, hogy nekem jobb lenne, ha Intel lenne rairva, vagy kek lenne, hiszen ettől még ugyanugy egy szuksegtelenül tulmeretezett muanyag f.s lenne, pont nem szamit mi van rairva. Egyebkent lehet meg keveset mondtam a becslesnel, az egy koffer, vastag bilimuanyagbol...

Es tovabbra sem hasznalati targy, csak egy szüksegtelenül tulmeretezett csomagolas.

szerk.
Rakerestem es kb 6 kg üresen...es akkor en tulzok azzal, hogy 5-10 szeres a sulya egy sima dobozos procihoz kepest. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) Pingüino válasza Sinesol (#43) üzenetére

Pingüino
tag

Te mondtad, hogy igénytelen fekete f...s, nem én. Akkor ezek szerint neked számít, mi van rajta, nem nekem. :)
Azt meg magyarázhatod, hogy mennyi műanyag van benne, meg azt is, hogy te ezt nem használnád semmire, de nem csak te vagy a világon. Használható? Használható. Az inteles doboz használható? Nem használható. Akkor miről beszélünk?
Csűrheted, csavarhatod a dolgokat, de az mindenképpen a polcon, vagy a kukában végzi, mert másra nem jó. Ez meg igen. Attól, hogy neked ez szemét, attól még több értelme van, mint annak. Persze ha a sima prociméretű kartondobozt is bevennénk az összehasonlításba, akkor mindkettő értelmetlen, de nem ahhoz hasonlítottuk őket, hanem egymáshoz a kettőt. :)
Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem érdekel, hogy ez AMD. Objektíven vizsgáltam a tárolóeszközt márkafüggetlenül.
Tudod, kik szoktak ennyi alapján fanboy-sággal vádolni másokat? A fanboy-ok. :D

(#45) nr333

nr333
csendes tag

Arra a hírre várok, hogy Újra különleges asztali csúcs-CPU-t ad ki az Intel :DD
Az Intel nagy jövő előtt áll a csomagoló iparban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) Balika911

Balika911
nagyúr

Ezt az AMD-s Pelican bőröndöt tudtommal az újságírók kapták meg, két Threadripper volt benne. Szerintem ez kereskedelmi forgalomba sose került így.

(#47) Sinesol válasza Pingüino (#44) üzenetére

Sinesol
addikt

Inkabb nem is reagalok a zavaros agymenesedre, nyilvanvaloan komoly hianyossagaid vannak szövegertes teren, kár barmit irni. Bár azt is el tudom kepzelni, hogy nem is igazan akarod erteni, csak ugyanugy nyomod a trollkodast, ahogy kb minden cikk alatt. Na nem is etetlek tovabb, addig ugyse lesz vege amig nem a tied az utolso szo, ugyhogy leptem is, nem tamogatom a tovabbi szemetelesed.

[ Szerkesztve ]

(#48) Pingüino válasza Sinesol (#47) üzenetére

Pingüino
tag

Aha...
Eddig AMD fan voltam, most már troll. Mi jön még? :D
Látom, kifogytál az érvekből. :)

Szerk: Am jelentkezzen legyen szíves, aki Sinesol-hoz hasonlóan nem érti a "zavaros agymenésem" :)

[ Szerkesztve ]

(#49) jasso válasza Pingüino (#48) üzenetére

jasso
kezdő

legalább nem 14 nanométeres próféta vagy :D

(#50) Gdi

Gdi
senior tag

A prociba is csomagolhatnának pár cutting-edge dolgot... mellé meg baráti árcédulát.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.