Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _flamer


_flamer
aktív tag

Ilyen "kombóban" nem rossz vétel :Y

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#2) nozs23


nozs23
addikt

Bár nem vagyok a márka rajongója és ezt a jelenlegi újracsomagolós mizériát is haláltusának érzem, azért egy így 256 GB-al, ajándék BT fülessel és hangszóróval nem rossz ajánlat ez. Az érdekelne, hogy ezekre a modellekre milyen hosszú támogatást, hány főverziót gondolt vagy engedhet meg magának a Huawei?

(#3) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

50 euróval olcsóbb a P40-nél, és vehetsz Old Edition P30 Pro-t is...nem tudom hova tenni a huawei legutóbbi lépéseit

Sony A6000 | iPhone 12

(#4) Noukoum


Noukoum
veterán

Akkor itthon ~265e lesz? Hát nem tudom, ezt komolyan gondolták?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) andor80


andor80
senior tag

"
P30 Próra frissítés formájában a felhasználónak kellett telepítenie."

Volt már ilyen az új színnél nemrégen:
[link]

A 750 euro az valami rossz vicc..Nem tudom mit fogyasztanak a huaweinél de én NEM kérek belőles és őket is kérném álljanak le vele...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#6) andor80 válasza nozs23 (#2) üzenetére


andor80
senior tag

még egy év van rá kb.Bár a mostani világ labilis eddig korrekt volt a Huawei.
Bár javítás funkció frissítés már nagyon kevés ha egyáltalán max 2 havonta néha havonta security patch.
Mondjuk félni nem kell mert kb semmi egetverő hibája.Múködik remek az akku jók a kamerák.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7) t72killer válasza gyonyoruwok (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Totyognak gatya gugli nélkül, remélik a nagy kavalkádban hátha páran gms-mentes telót vesznek véletlen. Gyakorlatilag flood-olják a piacot: ha lenyitsz egy készüléklistát, 3 oldalon keresztül mennek majd a hüjevej p30-p40 variánsok, a többi gyártó készülékei meg elvesznek a tengerben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Próbálják megállítani a csökkenő eladási tendenciájukat. Ez a készülék nem fog sokat változtatni a helyzeten.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Legalább adják olcsón sallang nélkül, hogy meg is érje megvenni. Tényleg csak azt akarják bizonyítani, hogy a szarban is nagyot akarnak szakítani?!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Graphics válasza Noukoum (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mitől lenne annyi? Egy P30 Pro jelenleg kb 170-190 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Juhaszatti válasza Graphics (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg a cikkben említett 750€ német indulóár miatt. Sokkal kevesebb itthon sem lesz.

(#12) Graphics válasza Juhaszatti (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor alapvetően nem éri meg forgalmazni :D Ennyi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Noukoum válasza Graphics (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

“A német piacon 750 eurót kérnek el a készülékért”

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Csak színekben és a memória sebességében különbözik
a P30PNE és a P30P

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15) #95462144


#95462144
törölt tag

Nem tudom 100 ezres felárat megér e a sima P30 pro-hoz képest a +1 év support. :N

(#16) Ezekiell válasza Zsoleszhun (#14) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az UFS3.0 azért upgrade - de nem éri meg a 750 EURt.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#17) szupermacs válasza #95462144 (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

A hülyének is! :C

(#18) Ezekiell válasza szupermacs (#17) üzenetére


Ezekiell
veterán

Csak annak ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#19) vanye


vanye
senior tag

Mindezek után erősnek érzem a legutóbbi huaweies interjút a hazai lakossági üzletág vezetőjével, ahol olyanok hangzottak el, hogy "új technológiák", "kihívásokból lehetőségek", no meg a HMS orrvérzésig való emlegetése. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy olyat is lenyilatkozott a muksó, hogy az "új Huawei-okostelefonok a HMS-re épülnek, és nincsenek rajtuk Google-szolgáltatások". :D Értem én, hogy ez egy ún. "Edition", egy újabb iteráció az egyik korábbi telefonjukat illetően, de mivel amúgy új termékről van szó, legalább ne hamukázzon jó egy héttel egy ilyen hír megjelenése előtt az ország legolvasottabb mobilos sajtóorgánumnak.
Mert akkor az van, hogy kijön a hír erről a mobilról, az a szarkupac meg, amire az van írva, hogy "Büszke, új élet Google-szolgáltatások nélkül", az meg ezzel a lendülettel a fejére ömlik.

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#20) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ezt komolyan kérdem mi ez a telefon? :F Nem tudom hova tenni ezen az áron. Nincs se fullos kijelző pop up kamerával, se headphone jack, se semmi olyan, ami megindokolná ezt a felárat. 8GB/256 GB konfigurációban meg a sima P30 Pro is elérhető ennél már kedvezőbb áron, akkor ennek mi a túró értelme van?! :F

Ráadásul kapott ilyen fos ezüstös színt is, ami a kutyát nem érdekel a gyönyörű Aurora Blue vagy Breathing Crystal színek után. Értelmetlen egy készülék így újra kiadva, de legalább drága. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) andor80 válasza #95462144 (#15) üzenetére


andor80
senior tag

MIÉRT LENNE 1 ÉV + SUPPORT?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) Graphics válasza andor80 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Logika, most jelenik meg újra, akkor feltehetőleg a termékciklusa is picivel tovább tart(hat)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Fred23


Fred23
nagyúr

Akkor is sok lenne, ha kapna Gorilla Glass 6-ot is!

(#24) #95462144 válasza andor80 (#21) üzenetére


#95462144
törölt tag

A P30Pro 1 éve jelent meg, jövő ilyenkor jár le a terméktámogatás saccra. Ez pedig még 2 évig fog kapni supportot az pedig +1 év. Szerintem ignoráld a hozzászólásaimat, mert nem ez az első, hogy képtelen vagy értelmezni, mint a dedóban komolyan.

(#25) beastars


beastars
tag

Hogyan húzzunk le még egy bőrt egy olyan rókáról, akiről már nem csak a bőrét nyúztuk le, Szánalmasok de tényleg. persze hogy hülyére kell venni az európai embert. Bár mondjuk a akinek megéri , akkor meg jol teszi a huwei ha hulyére vesszi őket

(#26) p2pp


p2pp
őstag

Az UFS 3.0 lesz állítólag a különbség a Gsm aréna szerint.

Kivágtam a sebesség tesztet, csatolom.
A P30 pro és P40 pro tesztjeit vágtam össze.
Mire lehet számítani? Ezek az értékeknél csak az Ufs tipusa számít vagy a Ram tipusa, sebessége is játszik?
A 2 között lesz vhol vagy inkább a P40 felé hajlik majd?
Vki írta, h lehetne reszelni a kamerán még kicsit.
De akkor már tudom vegyünk P40 pro telót.

[kép]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#27) #30610944 válasza gyonyoruwok (#3) üzenetére


#30610944
törölt tag

Szerintem meg maguk sem tudjak mit csinalnak.

(#28) golyós válasza andor80 (#21) üzenetére


golyós
őstag

Mivel most jelenik meg, innen ketyeg a minimum 2 év támogatás.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#29) golyós válasza #95462144 (#15) üzenetére


golyós
őstag

Mutass már légyszi 160 ért 8/256gb-al Hivatalos viszonteladótól, gyári garanciával?
240 alatt nincs, így kb270-ért inkább az új erősebb verziót veszem, innen indul a minimum 2 év support és ennyi rammal 3 évig minimum nem kell lecserélni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30) rdt89


rdt89
addikt

Mennyire jó, hogy már eleve Android 10-el kapja a felhasználó, hát már ezért megéri megvenni, főleg, hogy a P30 Pro már 160-ért kapható a régi verzió. Inkább lefrissítem én 10-re, hogy spóroljak pár gurigát. :D

(#31) #30610944 válasza rdt89 (#30) üzenetére


#30610944
törölt tag

Lassan ez mar egy feature lesz, hogy 10el jon...ami lassan egy eves mar.
:C

(#32) Hopkins95 válasza golyós (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ki számít neked hivatalos viszonteladónak? Turbado pl. megfelel? :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) p2pp válasza beastars (#25) üzenetére


p2pp
őstag

Sztem látják már a hatalmas visszaesést.
Ezért bevetnek mindent. Üzleti fogás, amit bármelyikünk meglépne az Ő helyükben ennyi az egész.
De ha az veszem a P40 pro közel 100-at esett 1 hónap alatt............

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#34) bufi01 válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


bufi01
tag

Turbado nem,saját szervize van mint a Gsm boltoknak csak "nagyobb" .Firstphone pl de a 8/256 az 230ezer a 6/128-at kár hozzá hasonlítani,mintha másik telefon lenne. Az van bizonytalan garival olcsóbban...
az ajándék meg 50ezret ér amit hozzá adnak.

[ Szerkesztve ]

(#35) Gubu0101 válasza p2pp (#33) üzenetére


Gubu0101
veterán

Majd kiderül a második negyedévben.Nem hinném,hogy pár % nál nagyobb bukás lenne,max Apple holtverseny,de az is inkább akkor tud majd ráverni(talán),mikor kijön a 12-es széria.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#36) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Ez a vergődés szánalmas amit a huawei csinál.

Humorban nincs helye tréfának!

(#37) #40047616 válasza Graphics (#10) üzenetére


#40047616
törölt tag

Hivatalos viszonteladók árait nézd ne a sufni gsm-es szürke importos mobilokat. Btel, turbado stb bolti garanciát ad csak gyártói helyett. Hivatalos viszonteladóknál drágább. Pl media markt 214ezer.

[ Szerkesztve ]

(#38) Hopkins95 válasza #40047616 (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk ez pont nem igaz: Turbado: 2 év teljeskörű garanciát biztosítunk a termékhez, párhuzamosan a gyártói garanciával, hogy Ön hiba esetén biztosan ne maradjon megoldás nélkül.

(#34) bufi01 Ajándék cuccokat csak előrendelők kapják. Ha itt tartunk Magyarországon hol előrendelhető amúgy?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) golyós válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


golyós
őstag

Hát az nem az.
Sufni garanciát és a 128gb verziót ne hasonlitsunk már a gyári 256gb árához. Úgy persze, hogy kijön a 100ezer minusz

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#40) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sok p30 modellt fogunk még látni a köv években. :)

(#41) golyós válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


golyós
őstag

Tudom milyen a garijuk, beszéltem velük.
Minden esetben hozzájuk kell vinni a javítandó telot. Tehát alsó hangon 1 hét, de inkább 2. Ellenben a hivatalos szervíz 24 óra. Aksi + kijelzőcsere volt 5 óra, mire beállítottam a cseretelefont, hívtak, hogy kész.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#42) Graphics válasza #40047616 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

190 ezer Laptopszalon, az sufni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Hopkins95 válasza golyós (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, ezt mondjuk el tudom képzelni. De fura, ha a Huawei Experience Storeban nem segítenek, ha EU-s készülékről van szó...
Euronicsnek vannak még a legnormálisabb árai 240 ezerért, bár én azt is sokallom, de inkább ott venném, mint hülyevagyokáruházban 295-ért.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) #40047616 válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


#40047616
törölt tag

Azt tegyük hozzá hogy többségében nem ebbe a régióba szánt mobilt adják, amire a hivatalos szervíz simán mondhatja hogy nem javítja. Meg ha meghibásodás van nekik kell küldeni ezt alá is támasztja. Szóval hiába írják ez nem az a gyártói garancia mint amit a hivatalos viszonteladók adnak.

(#45) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ez csak egy példa.A boltok mellett ott van,hogy Kiemelt vagy hivatalos partner,nyilván ezeknél az ár kötöttebb,mint más boltoknál.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#46) k-adi válasza Zsoleszhun (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igazából felmerülhetne kérdésként az is, hogy mikortól számít valami "New Editionnak" valami, ugyanis új színvariáció egy vicc, az Android11-el jön update szintén vicc.

Szóval kicsivel más, jobb ram van benne és ettől már valami New Edition lesz?? :)

(#47) k-adi válasza vanye (#19) üzenetére


k-adi
nagyúr

Teljesen elkötelezettek a HMS mellett - a nemrég készült MA interjúban is kiemelte ezt Lyon Shennel, a Huawei lakossági üzletágának hazai vezetője...

...azért adnak ki még gyorsan egy újabb gms-es variánst. :D szerintem érzik ők is, hogy a p30 volt az utolsó igazi telójuk, így még adnak neki egy tisztelet kört egy új szín "new edition" formájában

(#48) #30610944 válasza k-adi (#47) üzenetére


#30610944
törölt tag

New edition, ez vicces.
P30 Pro-bol ez mar a masodik new edition.
Az elozoben a Pixel hatlapjanak a kettosseget masoltak le.
:DDD

(#49) janeszgol


janeszgol
félisten

Lehet nem az ev uzlete, de nem is rossz ajanlat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) doooo válasza t72killer (#7) üzenetére


doooo
veterán

Kivéve ha van szűkítési opció... GMS box pipa, és máris átlátható a paletta. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.