Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Azt hittem next genre jön vagy pcre... Így nem érdekel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) kutga válasza saelin (#1) üzenetére


kutga
nagyúr

Legjobb GTA. :D Én kedvet kaptam hozzá, csak kétszer toltam végig.

Let the Zone take me if I am.

(#3) fityesz9 válasza kutga (#2) üzenetére


fityesz9
tag

Az arcképed telitalálat ennél a témánál... :C Fuu én már ne mit tudom, hányszor toltam végig, msot is épp benne vagyok egy végigjátszásban, pedig amikor megjelent, letettem 2 évre, mert a rohadt repülős jogsit nem tudtam letenni... :DDD Nálam abszolút No1 a Vice Cityvel, várom már PCre az 5öt, remélve, hogy felnő ezekhez. :)

Garrus, am I your dirty little secret?

(#4) tatararpad válasza saelin (#1) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem Xbox 360-ra is megjelenik az új generáció mellett. Nem sok értelme lenne egy kifutott konzolra újra kiadni, viszont kiadják a mai generációra a feljavítottat, és ezt lehet megkapja az Xbox 360 is, mivel ahogy írták, a mostani rá csak valami emuláció.

(#5) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Kár hogy pc-re nem jön. Egyik kedvenc Gta-m, jöhetne egy San Andreas 2, persze a GTA IV is ugyanott játszódik de na...

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#6) g4mer


g4mer
senior tag

Nekem is az egyik kedvenc gta-m. De jókat elhülyültünk sa-mp-vel :DDD

Sic Parvis Magna

(#7) xtremez


xtremez
aktív tag

Ennek jó lenne egy remaster és főleg az új konzolokra. Pc-re is lehetne, mert elég felemás port lett.

[ Szerkesztve ]

(#8) mikej95


mikej95
aktív tag

Ennek így tényleg nincs sok értelme, pedig a legjobb GTA címről lenne szó.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#9) Ruuwa


Ruuwa
tag

Felújítják? Akkor most i7, 16GB ram, és GTX 970/R9 290X-en is akadni fog? ;]

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#10) razorka777


razorka777
veterán

Az egyik legjobb rész, de a Vice city sokkal hangulatosabb volt annak idején.
Jöhetne abból is egy felújított rész.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#11) energy4ever


energy4ever
addikt

Jooo!!! :C
Remelem ez is a GTA 5 motorjat fogja megkapni, valamint checkpointos kuldetesrendszer is lesz benne. Na az ugy allat lenne. :Y

(#12) Gergosz2 válasza energy4ever (#11) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem hiszem. :N

De ezt is már lassan kávéfőzőn is lehet majd játszani.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) szili.tamas1 válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Azt hittem mar negermentes valtozat lesz :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#14) HyP3b0y válasza CoDWaW07 (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

GTA V.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#15) haddent


haddent
addikt

Vice City remake next-gen grafikával és fizikával szerintem GoTY :Y

energy4ever a checkpoint nem GTA -as egyáltalán ... nem kell az. Nem kell mindent ennyir el-casualosítani (mostmár van ilyen szó :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#16) energy4ever válasza haddent (#15) üzenetére


energy4ever
addikt

Azert a gta5-nel elege jo volt a jatekmenet. :K
SA-nal meg kb senki se tudta vegigtolni kodok nelkul. Emlekeim szerint enis alig tudtam, csak kuzkodve, nehany kuldetest vagy 30.-ra csinaltam meg. Mondjok, 9eve voltam vagy 11eves :DDD

(#17) kurta9999


kurta9999
tag

Majd PC-re adhatnának valami újradolgozott kiadást :D

DX12, teljesen új fizikai motor, nem a már 2005-ben elavult szar RenderWare, új technológiák, részletesebben kidolgogozott map, stb. Azzal nagyot kaszálhatnának.

(#18) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Kicsit ótvar már ez a gfx. Legalább GTA5 motort raktak volna bele ha már MOST adják ki.

(#19) alevan válasza CoDWaW07 (#5) üzenetére


alevan
őstag

h-h San Andreas 2? Folytatni a történetét? Azt felesleges. És értelmetlen.

A GTA 5 peddig minden értelemben mondható a San Andreas folytatásának.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

PC-re már rég ki van adva a felújított változat, a Windows 8 APPSTOREban lehet megvenni 7 dollárért, van benne xbox controller támogatás is pl.

/s

(#21) CPT.Pirk válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, csak: "Get Windows 8.1 to run this app." Így nem túl érdekes. Steamen is van 10 euróért, de azt nem tudom, hogy teljesen az eredeti játék-e.
Ezt nem tudom teljesen értelmezni:
"Minor graphical scars left from its painful transformation into a PC game do nothing to dull San Andreas’ inner beauty."

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22) Gergosz2 válasza CPT.Pirk (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

talán a pc-re történő portolás melléktermékeként fellépő, alig észrevehető grafikai butításra gondol?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Jeanne d'Arc válasza energy4ever (#16) üzenetére

Nekem egy egesz nyaramba telt de vegvittem kodok nelkul. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) wolfman


wolfman
veterán

10 éves lesz? B@sszus, az kemény.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) sutyesz96


sutyesz96
őstag

NFSU 2-t nem akarják felújítani? Naa légyszi légyszi.. :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#26) energy4ever válasza Jeanne d'Arc (#23) üzenetére


energy4ever
addikt

Rajtam kivul te vagy akkor a 2. akirol tudom, hogy kodok nelkul vitte vegig. :)

sutyesz96:
Igen, annak enis orulnek. A pro street sem volt mar igazi nfs, de az utana levo reszek, hat baszus kegyetlen rosszak. Az u2 volt a legjobb. Sot meg next gen texturakkal milyen jol nezne mar ki. :Y

[ Szerkesztve ]

(#27) VitaD5 válasza sutyesz96 (#25) üzenetére


VitaD5
tag

Támogatom az ötletet! :C

Yar Har fiddle di dee

(#28) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ha felújítanák a San Andreas-t minden szempontból és kiadnák PC-re, eskü meg is venném már a megjelenés napján. :C

Sic Parvis Magna

(#29) Peterson_


Peterson_
addikt

Máig a kedvenc részem.
Ebben tényleg benne volt minden.
Igaz, gépen már csak a néggyel játszom, ez költözött telefonra.
Durva, hogy anno alig ment el a gépemen, most meg telefonon nyomom dualshockkal, és még szebb is mint az eredeti...na jó, blur effektekek nincsenek benne:DDD

sutyesz96:
-Jómúltkor újra feltettem, de már nem kötött le annyira.
Pedig régen....szerintem hagyom is szép emléknek.
Lehet, hogy ha most lennék 14 körül, az új részek is ugyanúgy tetszenének mint akkor a klasszikus undergroundok.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) haddent válasza sutyesz96 (#25) üzenetére


haddent
addikt

Nem mert elpicsázni minden forza driveclub needforspeed projectcars hülyeséget :DDD

(#31) CPT.Pirk válasza Gergosz2 (#22) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tudom. Eredetileg a San Andreas az konzol port volt?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#32) Gergosz2 válasza Peterson_ (#29) üzenetére


Gergosz2
veterán

Azért a telefonos verzió elégé le van butítva.De tényleg jó rész baromi sok tartalommal , de nálam akkor kis a Vice City viszi a pálmát !

(#31) CPT.Pirk

Bizony! Több mint fél évig PS2 exklúzív volt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#33) Elims


Elims
veterán

Én várom.Szerintem a legjobb gta.
Csak adják ki ps3-ra is.

(#34) haddent válasza Elims (#33) üzenetére


haddent
addikt

Az igen nagy hülyeség lenne. Egy régi játékot felújítani egy régi konzolra wuuutttttt? :F

(#35) energy4ever válasza haddent (#34) üzenetére


energy4ever
addikt

Te elolvastad a cikket?

(#36) gantum válasza mikej95 (#8) üzenetére


gantum
aktív tag

az 5-öt leszámítva.

(#37) neilszab válasza gantum (#36) üzenetére


neilszab
őstag

Volt régebben vmi Steam akció, ahol az összes GTA-t meg lehetett venni nevetséges áron, így valamelyik nap én is újra feltettem a gépemre. Teljesen megdöbbentő volt számomra, hogy mennyire szar a grafika, emlékszem amikor megjelent még ájuldoztunk tőle és fel sem merült bennünk, hogy nem ez a legszebb game a világon! :DDD

Én cheat-ek nélkül toltam, de asszem valahol Vegas-ban vmi ejtőernyős jelenetnél hagytam abban, már nem emlékszem miért, de gondoltam most újra végigtolom...

Biztos van hozzá vmi fasza grafika HD update csomag, ha vki képben van, hogy mit lenne érdemes felrakni, ami felturbózza kicsit a kornak megfelelően látványt, akkor megköszönöm, ha megosztja velünk az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#38) Gergosz2 válasza neilszab (#37) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze, de monjuk akkor sem volt nagy szám a grafikája. Vice city-hez képest alig javult. Amiben viszont nagyot alkotott az a tartalom. Egy egész nyaram arra ment el hogy végigvigyem. Meg ugye jött az SAMP is amibe belekóstoltam de nagyon kaotikus volt, szóval hamar lapátra került.

A mikor légi jármű kiképzést kellet megcsinálni a sivatagban arra szerintem egy hetem ráment :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#39) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Én annak tudnék nagyon örülni, ha egy jelentősen feljavított Chinatown Wars jönne Wii U-ra.
Elképesztően jól sikerült rész lett, és az érintőképernyőt is jók ki tudná használni. DS-en meg is van nekem.

Mondjuk azt bírnám, ha tudnák kombinálni a klasszikus felülnézetet és a hátulnézetet, a Wii U gamepad képernyőjére és a TV-re. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) Dilikutya válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

1,84Gb méretű, ez alapvetően mobilra lehetett átírva, csak épp fut PC-n is, hála a Windows-nak. A PC-s változat lemezen is 4Gb, telepítéshez 4788Mb-ot kér a Steam. A képeken nekem semmi változás nem tűnik fel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) oriic válasza haddent (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA San Andreas 720p-ben Xbox 360-ra, achievement támogatással.

Tényleg újra kiadják csak x360-ra.

"The Games on Demand version of San Andreas is not compatible with the Xbox Originals version. Save files will not transfer from Xbox Originals. Owners of the Xbox Originals version will still have access to the old version on their consoles and through their download history, with the option to purchase the new version to experience the added features on a new save file. "

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42) xtremez válasza oriic (#41) üzenetére


xtremez
aktív tag

Nem értem miért nincs nagyobb hírverés neki. Ps 3-ra is jöhetne, mert ott is levették a ps2-es változatot a boltból.

(#43) Elims válasza haddent (#34) üzenetére


Elims
veterán

Igazad van.Nem is volt még "ilyen nagy hülyeség".
Most nem írok példát,mert hosszú lenne a hsz-om.

Én a san andreas-ban ott akadtam el amikor egy bolt tetején lövöldözni kellett vmi repülő dolgokat.
Jöttek mindenfelől.
Addig sok órám benne volt,de gondolom messze voltam még a végétől.

(#44) oriic válasza xtremez (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Furcsa az egész koncepció igazából. Mármint az, hogy ilyet léptek.

Live-Die-Respawn

(#45) Shing válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Shing
őstag

PC-re van egy rakat mod amivel mindenki megcsinálhatja a saját felújított változatát. :DDD
Amúgy ennek az egésznek semmi értelme. Csak így random benyomni egy ilyen GTA-t... azt meg nem értem, hogy miért 720P. Tudom, hogy az előző konzolokon a játékok 99%-a így futott, de ha egy GTA5 elment, akkor 1x az életben ne legyen már nagy kérés az 1080P.

(#46) oriic válasza Shing (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Tudom, hogy az előző konzolokon a játékok 99%-a így futott"

Ez nagyon nem igaz. :D

Live-Die-Respawn

(#48) pakriksz válasza oriic (#46) üzenetére


pakriksz
őstag

ja mert a nagy részük ennél alacsonyabb felbontáson ment :DDD

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#49) oriic válasza pakriksz (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondom. :D

Live-Die-Respawn

(#50) Dani_kp válasza neilszab (#37) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én csak ezt találtam. Ha jól értelmeztem készül az 1.4-es verzió is.

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.