Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-17 22:36:47

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) radi8tor válasza donjohnson (#400) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vigasztalódj ezzel: [link]

⭐ Stella

(#402) donjohnson válasza radi8tor (#401) üzenetére


donjohnson
addikt

kösz, sokat segített. :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#403) guga


guga
Közösségépítő

Szeretnék egyéni arcképet igényelni, ezt ami most van :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#404) Rypejakten válasza guga (#403) üzenetére


Rypejakten
addikt

(#405) guga válasza Rypejakten (#404) üzenetére


guga
Közösségépítő

Báááhhh :DDD de szép kerek szám, én ilyeneket nem nézek, nem böngészem a saját nickem :Y thx az infót :DDD

Hja, sorry offolást befejeztem, gőzöm sincs, hogy lehet e beszélgetni ebben a topikban, avagy sem e lehet :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#410) chris0000


chris0000
őstag

jah,h csak ennyi ha 1 egyéni arckpet szeretnék. :DDD

(#411) fdisk


fdisk
őstag

Az lenne a kérdésem arcképpel kapcsolatban, hogy technikai eszközt , konkrétan a star trek voyager hajóját lehet-e avatarként állítani?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#413) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem tudom volt-e már ilyen, és az alapelvek között sem találtam rá választ: ha vki az előző, saját egyéni arcképét (ami természetesen nincs használatban) szeretné visszaállíttatni arra van-e lehetőség?

(#414) Bjørgersson válasza szasanyi (#413) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van, legalábbis volt már rá példa.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#415) szasanyi válasza Bjørgersson (#414) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez jó hír, de az lenne az igazi az lesz, ha ezt a megfelelő moderátorok egyike is mondja / erősíti meg. ;)

(#416) Bjørgersson válasza szasanyi (#415) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írj az arcképszerkesztőbe. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#417) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok. Ha jól emlékszem volt már régebben pár órás kitiltásom a hírhedt :D BF topikban, de azért egy próbát megér.
Szóval, jogosult vagyok egyéni arckép igénylésére?
Thx.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#418) Bjørgersson válasza sixpak (#417) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Végigolvastad a bejegyzést?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#419) sixpak válasza Bjørgersson (#418) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze...csak túl későn. :DDD
De közben már próbáltam helyrehozni ezt a csúnya bakit.
Illúzióim nincsenek az üggyel kapcsolatba, mivel annak idején persze, hogy engem talált meg egy 14 éves Steven Blood és még meg is akart verni. :D
Emiatt, illetve az eset által kiváltott reakcióm miatt volt egy masszív kitiltásom. :B
Meg OFF miatt is kaptam egy órát a lyukban. :D
Nem mintha a BF topik állna másból is...de már megszoktam, hogy pofoz az élet. :DDD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#420) Bjørgersson válasza sixpak (#419) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mikor és milyen hosszú kitiltást kaptál? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#421) sixpak válasza Bjørgersson (#420) üzenetére


sixpak
nagyúr

24 szörnyű óra...nem kívánom senkinek. :DDD
I dunno...valamikor tavaly.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#422) Bjørgersson válasza sixpak (#421) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#423) Vikthor


Vikthor
nagyúr

miért nem engedélyezett a címer használata avatarként, az odáig ok, hogy tiltott, de mi áll mögötte? Miért lenne bántó/sértő ez bárkinek is?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#424) Bjørgersson válasza Vikthor (#423) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hol van egy címernek arca? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#425) Vikthor válasza Bjørgersson (#424) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ott van pl egy oroszlán benne aminek van feje, így arca is...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#426) Bjørgersson válasza Vikthor (#425) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :)

Én inkább azt nem értem, miért akarna valaki egy címert arcképnek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#427) Vikthor válasza Bjørgersson (#426) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én meg azt nem értem igazán, hogy miért nem lehet, mi indokolja azt, hogy ez nem legális...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#428) Bjørgersson válasza Vikthor (#427) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanaz, ami pl. azt, hogy logót sem lehet választani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#429) Vikthor válasza Bjørgersson (#428) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mobiltelefon-t és stonehenge-es avatart meg igen? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#430) Bjørgersson válasza Vikthor (#429) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha azok gyári, mindenki számára elérhető avatarok lennének.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#431) J2saw


J2saw
csendes tag

Nekem sem jönne rosszul egy új arckép csak azt sem tudom mikor regisztráltam. :-D

(#432) sixpak válasza J2saw (#431) üzenetére


sixpak
nagyúr

Március elsején...
Click a nevedre és ott látod. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#433) Cicero válasza Bjørgersson (#430) üzenetére


Cicero
őstag

Annyiban igazat kell adni Vikthornak, hogy ha már jött egy ilyen közös megegyezésen alapuló, és egyébként teljesen korrekt megállapodás, hogy arcképnek csak arcot lehessen választani, ki kéne szedni a tárgyakat a szabadon választható arcképek közül. Ugyanez vonatkozik a ph! imidzsébe nem illő avatárokra is.

(#434) Vikthor válasza Cicero (#433) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ráadásul a címerben szereplő állatnak (oroszlán) van arca...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#435) Cicero válasza Vikthor (#434) üzenetére


Cicero
őstag

Igen ezt hívják kiskapuzásnak :N

A címer az címer, nem arckép. Esetleg az oroszlán ülő helyzetben az ölében a címerrel talán menne, hasonlóképp a te profilképedhez, bár abban sem vagyok biztos, hogy a jelenlegi profilképed engedélyezésre kerülne a jelenlegi szabályok mellett.. Mikor kaptad?

(#436) Vikthor válasza Cicero (#435) üzenetére


Vikthor
nagyúr

2 éve ez van, mondjuk ezt is nagyon szeretem, mert ez volt a "B terv", nekem Finnország nagyon sokat jelent és afféle "hálám" jeléül ez lenne a minimum, hogy így fejezzem ki magam ezen a fórumon. Nem kiskapuzni akarok, távol áll tőlem, csak nem értem az arc nélküli avatarokat...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#437) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az egyéni arcképeknek kell arc, a szabadon válaszhatóaknak nyilván nem, mivel azok gyáriak. A címeren lévő oroszlán arca pedig közel sem egyenlő azzal, hogy akkor a címernek is van arca, ez még kiskapunak is nevetséges. Komolyan nem értem mit kell ezen ennyit problémázni. :D

Vikthor ha egy kicsit agyalnál rajta, biztosan eszedbe jutna valami, aminek Finnországhoz van köze és még arca is van, legyen az akármilyen élőlény.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#438) Vikthor válasza Bjørgersson (#437) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ostoba ötleteket osztogatni ahhoz értesz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#439) sixpak válasza Bjørgersson (#437) üzenetére


sixpak
nagyúr

De mi???
Nekem csak ez ugrik be:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#440) Bjørgersson válasza Vikthor (#438) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazad van, az én jó édes anyámat, hogy próbálok valami alternatívát kitalálni helyetted. :D Elárulnád mi volt ezen az ostoba?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#441) Juliuska válasza Vikthor (#436) üzenetére


Juliuska
senior tag

Nálam, ha elbukik a "B-terv" életbe lép a "C" -> azért egy, az "aláírásod"-ba beszúrt emlékeztető üzenetből is minden kedves Fórumtárs le fogja vágni, h Neked más nációhoz is közöd van pláne, ha azt a nyelvükön írod. Gondoltál már erre...? :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#442) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A minőségből nem szeretnénk visszavenni, ezért máshol muszáj maximalizálni a beérkező kéréseket: a rengeteg beérkező arckép-kérés miatt nem marad választásunk, mai naptól 3 évente lehet képet cserélni. (természetesen ez nem vonatkozik azokra, akik már beírtak a topicba).

Sajnáljuk, hogy ha valaki épp tervezgette, de még nem kérte, valahol meg kellett húzni a vonalat.

Reméljük, hogy lélegzetvételnyi időhöz jutunk, ami által rendezni tudjuk sorainkat, és a közeljövőben vissza tudunk állni ismét a 2 évre.

[ Szerkesztve ]

(#443) Bjørgersson válasza Kalandor (#442) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne már........ :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#444) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Szeretném kérni én is, hogy lehessen egyedi képem!

Köszönöm!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#445) Bjørgersson válasza RoryBreaker (#444) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már csak a bejegyzést kellene elolvasni előtte.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#446) EmberXY válasza Bjørgersson (#428) üzenetére


EmberXY
addikt

Logót nem lehet választani? link...
Arc kell a képnek? link...

;]

Up the Irons!

(#447) Vikthor válasza EmberXY (#446) üzenetére


Vikthor
nagyúr

vagy csak egyszerűen "nekem" nem adják meg ezt a lehetőséget... :(

vannak az egyenlők és vannak az egyenlőbbek, rémlik? :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#448) Kalandor válasza EmberXY (#446) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek vagy hivatalosak (remélem nem gond, ha az MSI használhatja az MSI logót :F) vagy ezeréves arcképek.
blackdogone-é konkrétan van vagy 10 éves, akkoriban semmi szabály sem volt (még admin felület sem rá), de örülök, hogy valaki mindig felhozza ezeket valaminek a bizonygatására :)

Vikthor: vannak az egyenlők és vannak az egyenlőbbek, rémlik? :)
Mindig szomorú látni az "aki egy vitában először idéz az 1984-ből vagy az Állatfarmból, annak van igaza" argumentet.

[ Szerkesztve ]

(#449) EmberXY válasza Vikthor (#447) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem akarok hamis reményeket kelteni (csak kovy-val akartam kötekedni :D), ezek csak speciális esetek, valójában mind "megfelelnek", csak más-más módon, a kutyának szigorúan véve "van arca", a logók pedig vagy hivatalos céges accountokhoz tartoznak, vagy a nick névhez speciálisan illenek, és így (gondolom egyéni elbírálás alapján) használhatják az adott logót valamilyen formában...

Úgy kell arcképet választani/csináltatni, hogy szabáyos legyen, szerintem nem kizáró ok, ha valami konkrét utalás van benne valamire, csak olyan formában legyen, ami elfogadható, az arckép szerkesztők biztosan tudnak segíteni, de ötleteket neked kell adni hozzá.

Kalandor: Nem akarok én úttörő lenni, pontosan egyezik a véleményünk, csak kovy29 "igazságosztására" szerettem volna egy kis ellenhatással lenni... :DD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#450) Bjørgersson válasza EmberXY (#449) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mivamivamiva?! ;]

Kalandor: Ne foglalkozz Vikthorral, jobban jársz. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.