Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-17 22:36:47

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

Köszönjük szépen hogy újra elérhető ez a lehetőség is :R
Máris kutatok valami kép után, csak először meggyőződöm róla, hogy kaphatok.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) ollie válasza Findzs (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A szabályok szerint jogosult vagy.

***

(#3) koshmar


koshmar
őstag

Jó hír! (azoknak, akik kérhetnek :D ).

Nem baj, már csak 545 nap, és én is kérhetek. :DDD
Remélhetőleg.

kenwood3: Egy olyan jó másfél évig még én sem. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#4) kenwood3


kenwood3
őstag

Jó hír, de nem nekem mert 1 ideig biztos nem kaphatok még :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Nagy királyság. Elvileg nekem is lehet.
(amúgy volt most valami módosítás tegnap a beléptetésben? Az összes böngészőm újra jelszót kért.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Chaser


Chaser
titán

Ki nem jogosult egyéni arcképet kérni?
1.Chaser nick
:( :P
De legalább a "rendes" 800 napjukat elért fórumozók örülhetnek :R mi baj volt a 600-zal 1ébként?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) kenwood3 válasza Chaser (#6) üzenetére


kenwood3
őstag

És vajon az 1órás kitiltottakkal ? Régen akiknek csak 1 órás banuk volt azok 6 hónap múlva már kaphattak arcképet most ez 1 évre változott :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig reménykedtem hogy kaphatok én is, semmi gond nem volt eddig velem. Na mindegy majd két hónap múlva talán... :(((

Live-Die-Respawn

(#9) Fücsök007 válasza Chaser (#6) üzenetére


Fücsök007
őstag

Csak akkor ha van megfelelő hsz. Az lenne a kérdésem, hogy azért lett 800 nap a határ 600 után, mert túl sok volt a jelentkező aki megfelelt a kritériumoknak? :U

(#10) TazLeacher válasza BiP (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi nem volt, csak én használtam a felhasználódad, és elfelejtettem bepipálni, hogy nem lépek ki máshonnan... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) Chaser válasza kenwood3 (#7) üzenetére


Chaser
titán

Örülj neki hogy nem 2-re. Én gondoskodtam róla, hogy a következő 50 évben ne kelljen a tisztelt bíróságnak mérlegelnie az ügyemben:) öreg vagyok én már ilyenekhez, neked meg kitartás, ha 1 évig nem fórumozol jó esélyed van rá hogy nem tudnak belekötni semmibe :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megcsillant az ;] -om! Hogy is volt az android avatar? Én le lettem hurrogva (meg is értettem no problem), nem sokra rá soron kívül magkapta XYZ, igaz kicsit más a külalak, de ki nem ismeri fel?
Nem kell válaszolni! Csak tudattam a rendszerrel nem hibátlan és van X és Y ember.

(#13) Alexios válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Alexios
veterán

most ennyire zavar, hogy rusinak androidos avatarja van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Daffchy


Daffchy
őstag

Ááá pedig már kezdtem megörülni amikor a 800 napot olvastam (1012nél járok), de csak nagy ritkán írok hozzászólást (186 ;] )...

Mostanában aktivizáltam magam fórumozás terén, egyszer csak összejön... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Deviance válasza Alexios (#13) üzenetére


Deviance
tag

2138 napja vagyok itt, mar csak ostagra kell gyurnom :))

Nem is nagyon talalok idosebbet nalam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) Kolondrum válasza Alexios (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen kérlekszépen, mert akkor a sokadik képemet hurrogták le és ezért lett ez ami (mellesleg azóta megszerettem).
Tudod megy a igazság keresése ezerrel. ;)

(#17) Alexios válasza Kolondrum (#16) üzenetére


Alexios
veterán

Értelek, de ez van, legyél HG te is, aztán lehet neked is :DDD Amúgyis a te nickedhez jobban illene valami symbian-os, vagy e90-es avatar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

amúgy a kicsi díszítősor ahol a sok logó van egymás mellett, miért tartalmazza a Genius márka logóját?? ilyenre nincs valami szabály? :F

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) Realradical


Realradical
őstag

Hmm, még 258 hsz. A képet már ki is néztem. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#20) Psychonaut válasza Alexios (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aminek ugyebar nincs arca, de legalabb ceglogo (marmint a Symbian logoja).

SZERK: DemonDani: a Genius logo a hazai kepviseletnek a PH!-s "arckepe". Cegek megkaphatjak a sajat logojukat, ha kivannak tamogatast nyujtani Prohardveren a felhasznaloknak.

SZERK2: Kerdes: Regebben volt olyan, hogy a kesz arckepen egyszer meg lehetett kisebb modositast kerni (tehat az alap maradt ugyanaz). Ez a lehetoseg megmaradt, vagy eltunt a ket evente uj arckep lehetosege miatt?

[ Szerkesztve ]

(#21) Воланд válasza DemonDani (#18) üzenetére


Воланд
titán

De, van, olvasd el ismét a bejegyzést.

[link] ,[link]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) TazLeacher válasza Psychonaut (#20) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Aminek ugyebar nincs arca, de legalabb ceglogo (marmint a Symbian logoja).

Az első még probléma lehet, a másodikat kritizálni nem lenne túl korrekt egy Android avatár mellett, ami pontosan ugyan olyan céglogó.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23) kenwood3 válasza Chaser (#11) üzenetére


kenwood3
őstag

" ha 1 évig nem fórumozol jó esélyed van rá hogy nem tudnak belekötni semmibe :DD "
Lehet így lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#24) koshmar válasza kenwood3 (#23) üzenetére


koshmar
őstag

Jobb is, mert ha itt vagy, mindig kész a baj. ;] :D :R

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#25) Psychonaut válasza TazLeacher (#22) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez az Android logoja. Ez NEM az Android logoja.

[ Szerkesztve ]

(#26) 7


7
addikt

Kérdés:

A képtárhelynél hogyhogy nem a fórum saját képfeltöltője a preferált, hanem az ImageShack?

(#27) TayRol válasza Deviance (#15) üzenetére


TayRol
veterán

pedig eleg sokan vannak. ;)

(#28) Karma


Karma
félisten

Mert eddig nem volt egyéni avatarkérés? Miről maradtam le? :F

“All nothings are not equal.”

(#29) Воланд válasza Karma (#28) üzenetére


Воланд
titán

Március 17 óta szünetelt. Átalakították a szabályrendszert.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) Kolondrum válasza Alexios (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Próbáltam, de nem szabadott, felismerik, márka stb... Mert a zöld izét nem ismerik. aham! :U

Psychonaut! Bakker ha tudom, hogy ebben a formában szabad akkor ma az az enyém, én erről nem tudtam, kicsit más mégis ugyan azt sem szabad, úgy tudtam.

Minden a vélemény megvan és soha nem fog megváltozni az egészről!

[ Szerkesztve ]

(#31) Chaser válasza 7 (#26) üzenetére


Chaser
titán

Nem bíznak a rendszerben:D Amúgy tényleg jó kérdés.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) Goose-T válasza TayRol (#27) üzenetére


Goose-T
veterán

Mondjuk én. :DDD

Tök jó, a cikk alsó sormintájában ott van az avatarom. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#33) 7 válasza Chaser (#31) üzenetére


7
addikt

Igazából azok a kérések, tanácsok emlékeim szerint valami régi első hozzászólásból kerültek átemelésre, azért maradt meg az ImageShack elsődlegesnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Remek hír, köszönet. :C
Még egy évtized, elérem az őstag rangot, és lesz is egyéni arcképem. :D
(Mert nem vagyok egy "bőbeszédű" alak.)

Apropó, mondjuk a következő játéknál lehetne kisorsolni mondjuk egy egyéni avatart azok között, akik még nem jogosultak. Vagy ez hülye ötlet?

Nem tagadom, ez a hsz is azért született, mert így már egyel kevesebb kell. :D

(#5) BiP:
Nekem tegnapelőtt kellett mindenhova újból bejelentkeznem. Csodálkoztam is.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#35) Angel1981


Angel1981
veterán

Hehehe - egészen 1 héttel ezelőttig csak 600 nap volt a követelmény, most meg már 800, pedig már számoltam vele, hogy nyár végén kérvényezem... :( :)
Egyébként jó, hogy kitolták az időkövetelményt.
Egyébként ha minimum őstag rang kell, akkor hogyhogy látni nagy ritkán fanatikus rangban lévőket egyéni arcképpel? :F

(#36) Plebi válasza Daffchy (#14) üzenetére


Plebi
senior tag

Én is kezdtem neki örülni, de úgy néz ki hiába, sajna itt a hozzászólás szám ami számít más nem...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#37) Psychonaut válasza Angel1981 (#35) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg regebbi kovetelmenyrendszer alapjan kaptak kepet.

SymbianOS: tippem szerint a ceglogok a vedettseguk miatt tilosak, igy egy tancolo zold robot (ami bar az Android robot is lehet) mar belefer, hiszen az konkretan ugy, abban a formaban nincs levedve. Persze ez csak az en gondolatmenetem.

[ Szerkesztve ]

(#38) Plebi válasza Angel1981 (#35) üzenetére


Plebi
senior tag

Mióta a piaci és közösségi hozzászólás nem ér annyit mint a fórumos hozzászólás, azóta sokakat visszaminősítettek és megfosztották őket rangjuktól.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#39) Воланд válasza Plebi (#36) üzenetére


Воланд
titán

Miért, egy szakmai fórumon minek kellene számítania? Valaki beregisztrál, majd évekig be se jelentkezik, tehát nem aktív tagja a közösségnek, de attól még neki jár az egyéni avatar, mert már x ideje "tag"?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) wody21 válasza Deviance (#15) üzenetére


wody21
tag

Áh megelőztél 16 nappal és sok-sok hozzászólással : ) Emiatt szerény személyem őstag rangra nem is "gyúr". Read-only-wody-nak akkor nem lehet soha egyéni arcképe? : )

(#41) kenwood3 válasza wody21 (#40) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem lehet !

Mi az az ekezet dragasag??

(#42) Psychonaut válasza wody21 (#40) üzenetére


Psychonaut
addikt

De, ha atvalt write-only-wodyba. :D

(#43) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Köszönjük :R :R

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#44) jerry311


jerry311
nagyúr

nincs vita arról, hogy "XY miért kapta meg, pedig ...". Tessék elfogadni és arra törekedni, hogy értelmes, konstruktív hozzászólásokkal váljunk hasznos tagjaivá a fórumnak;

Na, itt fejeztem be én az egyéni arckép reszelgetést, mert azt éreztem bármit is csinálok vele, az illetékes elvtárs egyéni ellenszenve miatt, sohasem lesz elfogadva. Nem, nem velem volt baja (remélem), hanem azzal a rajzfilm figurával, ami képen van. Ezt abból gondolom, hogy többen bepróbálkoztak vele, de sehogy sem volt jó. Olyan indokkal lett elutasítva, ami alapján több már elfogadott arcképnek sem lenne helye az oldalon.

Hogy ezzel mit lehet kezdeni? Semmit, mert nincs vita. Ezt meg is érteném, ha nem egyéni vélemény, hanem objektív szempontok alapján történne az elbírálás.

(#45) Plebi válasza Воланд (#39) üzenetére


Plebi
senior tag

Szerinted a hozzászólás szám azt jelenti, hogy mennyi ideig és milyen gyakran vagyok fenn? Állandóan olvasom az oldalt, állandóan olvasom a fórumot és hozzá is szólok, de azért mert reggeltől estig nem írom tele a fórumot attól még jólesik egy saját kép. Ha annyi számot mutatna az, hogy nem írtam tele baromságokkal a topicokat mivel olvasok és az 1hsz sem tabu, meg nem vagyok lusta, akkor már rég a legmagasabb rangom lenne.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#46) kenwood3


kenwood3
őstag

Úgy látszik , hogy nehéz volt megérteni a szabályokat [link] :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#47) DemonDani válasza Kolondrum (#30) üzenetére


DemonDani
addikt

Cseréld ki a Symbian OS logóban az Y-t meg az I-t :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#48) Воланд válasza Plebi (#45) üzenetére


Воланд
titán

Nem csak baromságokkal lehet teleírni a fórumot. Mint már említettem, ez egy szakmai fórum, ahol vannak szakmai témák, ahol a kevésbé hozzáértők kérnek segítséget (plusz ott vannak az it-s hírek, ahol ki lehet fejteni az adott cikkel kapcsolatos véleményt, lehet vitatkozni, persze kulturált keretek között). Na ezekben a fórumokban lehet válaszolni a kérdésekre (már ha tudod a választ, értesz az adott területhez) és ennyi. Nem kell hsz-t gyűjtögetni, nem kell +1-et írni minden hír alá, lehet értelmesen is fórumozni.

Az, hogy te itt vagy és olvasod, hogy mások mit írnak, esetleg néha-néha hozzászólsz valamihez, még nem tesz a közösség aktív tagjává. Az egyéni arckép pedig azoknak jár akik ennek a közösségnek az aktív (és nem passzív, read-only) tagjai.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49) banhammer


banhammer
veterán

Kitiltás után vissza lehet könyörögni magunkat a PH-ra?

Mi a fene...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#50) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, ha ki lett tolva 800 napra a limit, akkor az őstag rangot miért nem toltátok ki eggyel magasabbra?:) Szerintem az jobban megszűrné a kérvényezők listáját, mint a 800 nap, és értelme is több lenne imho szerény véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.