Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

:Y :Y :Y :Y :Y
Akkor is maradok a Dreamcast-nél
Sonic Adventure ugyis a DX lesz :O
Reméljük A Sonic Advnture 2 is kijön rá és akkor megtudjátok legalább mi a grafika az igazi zene és a nagyon jó játékmenet

Amugy mi a problem a dreamcast játékok grafjávak??? ezt nem értem minek feljavítani

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akkor lesz pár törött Box és PS3 joy is Crazy Taxi oltárán :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) RepeatSector válasza Sirandrish (#2) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Crazy Taxi xbox classicon is megvan a 3 abban bent van az 1,2,3 pályái karakterei

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Sirandrish válasza RepeatSector (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem igazán értem hogy kapcsolódik ez az én hozzászólásomhoz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) RepeatSector válasza Sirandrish (#4) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én sem :DD
De a crazy taxi minden platformra megjelent.

+ Most én szoptam nagyot bannolták a boxom

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6) Sirandrish válasza RepeatSector (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem kéne flashelni :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) RepeatSector válasza Sirandrish (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

1 játékom van ami másolt ezért az 1ért flasheltem a boxom mert az eredeti már az első videó után befagy Sonic The Hedgehog 2006
1xer jártam a cuccal liveon és akkor nem volt benne backup csak a régi azonosítómat másoltuk át tesóm boxáról és abba pedig csak eredeti game volt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) Sirandrish válasza RepeatSector (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

De azért bannolnak nem?
nekem is volt boxom anno én ezt megusztam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) RepeatSector válasza Sirandrish (#8) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha csak flasheled azért nincs bann ha bent hagysz backupot akkor egyszerre ban

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#10) Sirandrish válasza RepeatSector (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

mármint ha írottal mész Live-ra vagy elég ha irottal tolod alapba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Megint bombáznak a régi emlékek. Bár nekem nem volt Dreamcastem, a Crazy Taxi sorozattal sokat játszottam régen. Óriási feelingje van. :))

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) RepeatSector válasza Sirandrish (#10) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha írottal tolod kihuzod a net kábelt akkor nincs ban, amugy mehetnél livera ha nincs benne másolt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#13) Sirandrish válasza RepeatSector (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah értem...magyarul a túlzottan pofátlan emberek kapják a bannt?
Igazából így ez marhajó mert így ki tudják próbálni irottan és ha ér neki annyit hogy Live-ra is menjen akkor megveheti használtan is olcsón...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) RepeatSector válasza Sirandrish (#13) üzenetére


RepeatSector
senior tag

igen erre tök jó csak most jön a problem engem azért bannoltak mert tesóm boxából szedtem ki az én id-met csak ez a fos korruptnak vélte felfedezni, és én egy progival újra működésre bírtam és amikor felmentem live-ra akkor egyszerre ban-t kaptam pedig akkor még flashelve sem volt, a vinyóra telepítést vissza állítottam egy sima rendszer frissítéssel meglehet oldani de sajnos live-ról örök ban

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#15) Sirandrish válasza RepeatSector (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hogy lehet hogy Origi lefagy ? nem csak a tieddel volt valami gebasz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) RepeatSector válasza Sirandrish (#15) üzenetére


RepeatSector
senior tag

túl karcos volt a lemez mert amíg nem volt jó booxom kölcsön adtam és haverom agresszív kishuga agyonkarcolta amikor vigyáztam rá akkor 2perc alatt széttörte a gc kontrolleremet
De amugy tök normális ;]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#17) Sirandrish válasza RepeatSector (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

és miért nem vettél akkor használtan egy másikat?
gondolom 2-3K-nál nem drágább az a game

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) RepeatSector válasza Sirandrish (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

mert magyarországon nem nagyon lehet beszerezni egy webshopban láttam 8k-ért de ők is csak ntsc-set tudnak rendelni belőle, sokáig kerestem kb 2hétig aztán meguntam neki ugrottam megflasheltem, de engem nem azért bannoltak hanem a profil visszaállítás miatt

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) Sirandrish válasza RepeatSector (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem én csak kérdeztem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.