Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

A Car Cup Charger hatalmas! Venném, csak előbb egy autó kell... :B

Egyébként mi volt ez, Corsair termékbemutató? Ezek a házak kb. már tavaly kijöttek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) adika4444


adika4444
addikt

Ez a Lenovo 11,6 laptop nevetséges...
99900 Ft-ért az Acer-től megkapom a gigabit lant, ezt a felbontást, 11,6 kijelzőt, 3540 Pentium procit. 139k-t biztos hogy nem szánnék 3540-es Pentiumra...

üdv, adika4444

(#3) codmester válasza adika4444 (#2) üzenetére


codmester
tag

A emmc-se rossz
Van akinek megfelel gimibe (pl nekem) aki csak office,netre,filmre használja

(#4) Khelben


Khelben
nagyúr

Sosem értettem ezeknek a hátrahajtható gépeknek a koncepcióját. Tabletnek nehéz, hátrahajtani kínszenvedés, ha mégis kell a billentyűzet, hajthatom vissza, stb. A Flip ráadásul egy rettenetesen elcseszett darab. Normál notebookként használva ha kinyitom a kijelzőjét, akkor hátradől az egész, mert az érintős felső rész nehezebb, mint az alsó.

(#5) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Ezek a Corsair házak nem csúnyák :)

(#6) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Corsair házak rendbe vannak, jó látni hogy van ips paneles monitor is emberi áron.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Amúgy időközben elstartoltak a Mastercase házak is.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#8) F e Z o


F e Z o
veterán

Az R9-eknél elég vastagon fogott a cégek ceruzái... :(
Az Alcor powerbank-ek egész elfogadható árral rendelkeznek. :R

H2O über alles!

(#9) korion


korion
senior tag

nem is írok semmit,csak az ASUS :(

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#10) MZperX75


MZperX75
addikt

Lesz Nano teszt?

(#11) CirrMee


CirrMee
addikt

teljes kilépítésű Fiji lapka

Odab*sz... :R

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#12) tatala77 válasza AxBattler (#1) üzenetére


tatala77
tag

Dettó, de nekem autóm is van:)

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#13) F e Z o válasza CirrMee (#11) üzenetére


F e Z o
veterán

Gondolom a hangja is.

H2O über alles!

(#14) mg1992mg válasza Stanbacsi (#5) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Carbide 300R-em van, és egy rossz szavam nincs rá! :)
Megérte az árát.

(#15) Tsebacsi válasza Khelben (#4) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem Yoga 2 13 van, és direk azért vettem, mert lehet hajtogatni. Ágyban marha kényelmes fekve is, és nem vészes a súlya sem. Számomra sokkal használhatóbb, mint egy tablet, és a háttérvilágításos bill is nagy ajándék.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) icp1970


icp1970
senior tag

Carbide 300R :K

(#17) rgranc válasza Tsebacsi (#15) üzenetére


rgranc
aktív tag

Én a gyereknek vettem szétszedhetős ASUS Transformer bookot (nem 13 colos ugyan, csak 10-11), nekem az jobb ötletnek tűnt, mint a hajtogatás: amikor nem kell a billentyűzet és/vagy a benne lévő 500 gigás HDD, akkor lekapja a kijelzőt, és tabletként tudja hordozni, nem kell az alsó részét is.

Powerbank: 3500 forint körül volt Kínából nyár végén - szeptember elején a 10000 mAh-s Xiaomi, ahhoz képes sokkalom annak az itthoni árát is, az ilyen 2600 mAh-sok árát meg főleg...

[ Szerkesztve ]

(#18) gyiku


gyiku
nagyúr

a kepeke inkabb a 450d van, az 550d nem ilyen :N

hüllő

(#19) pusszycat válasza rgranc (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én napelemes powerbankot vettem ``5000 mAh`` így ingyen töltök. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Den Hadnagy válasza pusszycat (#19) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ez működik is a valóságban? Milyen gyorsan tölti fel a nap? Linked van hozzá? Köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#21) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Felpörög a piac... 250ezres kártyákkal? Ez a két cucc ami ajánlott VGA terén? Hátő.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#22) pusszycat válasza Den Hadnagy (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért ne működne? [link]
8 óra töltés ha csutkára van merülve.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) Den Hadnagy válasza pusszycat (#22) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Bocsi, úgy értettem, hogy használható-e. Köszönöm az infót.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#24) Milka 78 válasza gyiku (#18) üzenetére


Milka 78
nagyúr

450d-m van...STOP...Annak nem ilyen az eleje...STOP...Ne beszélj zöldségeket...STOP....VISZLÁT!!!!...STOP :P

[ Szerkesztve ]

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"30%-kal gyorsabb a hasonlóan kis méretben kapható GeForce GTX 970-nél. A legerősebb csöppség elég erős árat is kapott: kereken 250 000 forintba kerül"
Annyiért nem ilyet, hanem csúcs TitanX szintű 980Ti-t lehet kapni. Ezt így komolyan gondolták az AMD-nél?

"az Asus R9 Fury X ... csak” 234 800 forintba kerül, így ár/teljesítmény mutatóban hozza a GeForce GTX 980 Ti szintjét"
Ugyanannyi pénzért -10% teljesítmény az ugyanaz a szint?

[ Szerkesztve ]

(#26) bajusz15


bajusz15
senior tag

Mikor legutoljára néztem a híreket - talán július - a nano-t mintha 970 verőnek írták volna, közel azonos vagy picit magasabb árral. Vegyétek-vigyétek! ( PH! tesztben - ha lesz - azért verje a 980Ti-t! :)) )

(#27) yankoo


yankoo
tag

A TP-Link "kisebbik" változatát használom M5250 teljes megelégedéssel. Ajánlom mindenkinek. Az akksi 8 órát kényelmesen kibír, egy hátránya van, hogy nehéz rájönni mikor van ki vagy bekapcsolva : ) T..kom 3G sim kártyát vettem bele 3Gb adatforgalommal havonta, igaz még sosem használtam ki eddig a 3Gb-ot, de letöltésnél 1.2Mb/s-al kényelmesen megy : )

(#29) gyiku válasza Milka 78 (#24) üzenetére


gyiku
nagyúr

550d-m volt, az meg plane nem ilyen :N

hüllő

(#30) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Egy olyan Opsidian 750D-t szívesen elfogadnék! :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#31) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Van itt minden öcsém' :DDD

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#32) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Az AMD mintha direkt tönkre akarna menni.Ha jót gyártanak brutálisra árazzák,nehogy már tömegesen vigyék a népek.Ha kevésbé értékelhető teljesítményűt,akkor is mintha csak azért is intel karjaiban kössön ki akinek kevés a garasa.(FM2+ árazás)

Wasabi...

(#33) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A nagyobbik T-Link mobil roulter már 20ért beszerezhető.
De egyet áruljatok el srácok; miért egy olyan oldalt linkeltek a cikkben, ahonnan a júzer nem tud vásárolni? Speciel egy nagykereskedést?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

azok az amd arak, pfff

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) csongi válasza raskolnikoff (#21) üzenetére


csongi
veterán

+1
Valóban az a cél a gyártóknál, hogy Konzolozzon az ember? Így az életbe nem foga PC ágazat feléledni.
Ha lenne egér bill kombó támogatásuk, már én is konozoloznék.

(#36) F e Z o válasza csongi (#35) üzenetére


F e Z o
veterán

Tudtommal van egér és billentyűzet hozzájuk, csak mocskos drágán.

H2O über alles!

(#37) Milka 78 válasza gyiku (#29) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor csak 450d-lehet mi??? :DDD

(#38) davidsone


davidsone
addikt

cuki az a kis radeon :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#39) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Biciklire szerelhető mobiltöltő nincs? Dinamóról működhetne + napkollektorról.

(#40) Espla


Espla
aktív tag

Jó az Asus N751JX, de én már kivárom szerintem a Skylake-el szerelt DDR4-es verziót.
Hátha beficcen vele egy AC wifi is.
Szal, nekem csak annyi a kérdésem, hogy mikorra várható az új generáció? Karácsony előtt?
Mert már júniusban demózták kiállításon, akkor miért hallgatnak róla azóta?

(#41) coolpet


coolpet
senior tag

En egy jo minosegu jolosszerakott Munkara hasznalhato laptoptesztet latnak szivesen, amiben pl bennevan a HP Probook 430/450 G2.

Persze a 200K alatti arszinten.
I3 tok eleg melora is, Ha nem CAD-ezel vagy videot vagsz.

(#43) Khelben válasza coolpet (#41) üzenetére


Khelben
nagyúr

430, 450
Jó minőséget meg ne 200k alatt keress. Nekem pl. nem elég az I3, pedig nem CAD-ezek és videót sem vágok :P

(#44) b. válasza F e Z o (#36) üzenetére


b.
félisten

Állítólag Xbox one ra jön frissítés amivel kompatibilis lesz több egér- bill párossal.Onnantól kezdve akár egy PC . :D [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#45) davidsone válasza b. (#44) üzenetére


davidsone
addikt

akkor maradok a PC-nél ;] :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#46) Whysperer


Whysperer
addikt

Valaki amgyarázza el nekem,hogy

egy 100 ezeres R9 390 ami húzva 390x-t tud miért nem az a legjobb vétel . e szerint?

CSupán 4 fpsért fizessen valaki 2,5x annyit?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47) syler123 válasza pusszycat (#19) üzenetére


syler123
veterán

Ingyen nem töltesz, mert ennek a powerbanknak is volt egy ára. Ráadásul gondolom a műanyagot is meg fogja enni a nap, nem tudom milyen minőségű anyagból van. Tehát kiteszed reggel és este már töltheted vele a telefont, akár fullosra? Aliexpress-en mondjuk 10 dodó, annyit megérhet már csak a powerbank miatt is. 1 teló töltésére elég kb?

(#48) coolpet válasza Khelben (#43) üzenetére


coolpet
senior tag

Mi jot csinalsz hogy nem eleg egy mostani I3-as proci teljesitmenye?
Egy M2-es SSD-vel bovitve a lapos atlag(office, prog, web) munkara nagyjabol eleg.

Azert neztem ezeket a tipusokat, mert elegge jol ossze van rakva, es nem 300 az ara.

(#49) pusszycat válasza syler123 (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

5000 mAh szóval egyszerre feltölthetsz 2 átlagos akkus telefont. Tetszik,h kijelzi a benne lévő akku tölt. szintjét.
Mondjuk lehetne 10000 mAh. De van több típus.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) haxiboy


haxiboy
veterán

A 750D brutális. Én is ilyet használok, és imádom :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.