Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Inkább az UG2 kapna egy full remaket :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

vagy az NFS III az eredeti soundtrack-kel :)

(#3) - = Zk = - válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Úristn' az mekkora egy játék... vagy a 4 ami még nekem nagyon adta... karrier móddal.. áááh :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Samott válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Samott
addikt

De mennyire, pont ezert jottem. Az UG2 volt a kedvencem... :) Trash a legjobb fajtabol. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez most akkor a 98-as, a 2002-es, vagy 2010-es Hot Pursuit remake-je lesz? :F ;] Mondjuk mindegy, nagyjából mind szar volt. Talán a 2002-es volt a maga idejében a legszórakoztatóbb, de az akkori nfs-ekhez képest az is gagyi lett. Ott debütált a szöges csapda, meg a hordóbomba a helikopterről, vagy mi. Itt lehetett először rendőrködni is, asszem, na erről sem sikerült azóta sem leszakadniuk. Pedig akkor is szép nagyot buktak vele, utána váltottak az underground vonalra, aztán jött a shift, a carbon, és így lett még pár jó évük. Aztán a Most Wanteddel visszajött a rendőrösdi, és azóta nem szabadulunk tőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ebben még jó volt a sebességérzet, aztán Frostbitera váltottak és többé nem bár a legutolsót még nem próbáltam.

/s

(#7) Kisgépkezelő válasza parandroid (#5) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A 2010-es rész remasterje lesz a hírek szerint.

(#8) Plague666


Plague666
tag

Igazán jöhetne az eredeti hot pursuithoz is egy új változat, no nem remaster, mert mobiltelefon szintű lenne a graf, hanem egy mafia nagyságrendű remake. Belső nézettel,az eredeti pályákkal, hangokkal, zenékkel, el ninoval és italdesign scigherával.
A 2010 egy egyszer végigjátszós valami, burnout crash cam-mel és olyan open world jelleggel, hogy küldetésen kívül nincs rendőr. A remasterért is kb 5 euró, amit maximum kiadnék. Látszik, hogy öregszünk, de sajnálom a mai gyerekeket, hogy ilyenek méltóak ma a remasterre,és főleg a switches kisgyerekek meg most majd úgy veszik meg, mint valami epic epizódot.

(#9) Dany007 válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


Dany007
veterán

wohoooo! A kedvenc! Megvan a teljes album! :) Omg mekkora máááár az a zeneeee... Good old time... :)

(#10) Sirandrish válasza parandroid (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

2010es..benne van a cikkben is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) melega válasza Sirandrish (#10) üzenetére


melega
őstag

Én végignyomtam a rendőrök oldalán. Élveztem az egész játékot nagyon, de ez nekem már nem lenne érdekes unom.

(#12) parandroid válasza Sirandrish (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó-jó, nyilván, csak arra próbáltam rámutatni, hogy ez mégiscsak egy remake remake-jének a remake-je lesz. Nyilván, aki ezzel találkozik először, annak újdonság, mert újszülöttnek minden nfs új, de mi ott voltunk már az első Hot Pursuitnál is, és valamiért mégsem a nosztalgia az első dolog, ami így a harmadik remake kapcsán az eszembe jut. Pedig akkoriban bizony a játék minden egyes indításakor libabőrösek lettünk az ea logótól - a 90-es évek végéről, 2000-es évek elejéről beszélünk, az nfs, sims, nba 96-98-2000-2001 ikonok napi használatban voltak a desktopon! 2010-re ez a régi dicsőség azért már erősen múlóban volt. Mostanra meg... Még egy nfs? Meh...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13) GodGamer5 válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Vagy egy coolllection ami a Porsche 2000-ig minden részt tartalmaz, csúcs grafikával. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) parandroid válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a factory driver mód, te jó ég! A maga idejében mekkora ötlet volt már! De úgy az egész játék egyben hatalmas teljesítmény volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15) melega válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


melega
őstag

Azok az igaziak.

(#16) D.Va


D.Va
senior tag

Kövezzetek meg de én imádtam ezt a 2010-es Hot Pursuitot, csak az a baj vele hogy rövid. Igaz nincs benne sok minden de tök jó szálguldozni benne, inkább ezt veszem elő mint egy Forza-t egy kis könnyed versenyzésre...
Bár a Hot Pursuit 2 remake még jobb lenne :K
Underground 2 remake-re meg hiába várunk, szerintem nem is lenne jó ötlet, úgyse hozná már azt a hangulatot amit akkor átéltünk akkor az újdonság erejével...
"Underground 3" egyébként is a 2015-ös NFS.

(#17) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nem tudom mi értelme van a 2010-es remasterednek. Nemrég felraktam a 2010-es verziót. Teljesen vállalható még ma is. Egyáltalán nem érzem elavultnak, vagy csúnyának. Én sokkal jobban örülnék az 1998-as NFS III Hot Pursuit remastered verziójának :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) D.Va


D.Va
senior tag

Így van, szerintem is nagyon szép még mai szemmel is :)
Talán csak Win10 kompatibilissá teszik, lesz benne 4k meg több monitoros támogatás, esetleg kap pár új verdát meg versenyt. Szerintem jöhet.

(#19) csibe1 válasza Cingáriusz (#17) üzenetére


csibe1
addikt

Jöhetne, az is meg a Porsche is :) :K
Emlékszem még valamelyik újság cédén volt fent a demója egy téli havas pályával, egy csomószor végigtoltam. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#20) D.Va válasza csibe1 (#19) üzenetére


D.Va
senior tag

Porshe-vel működik az unires amivel natív 4k-ban is futtatható a Porshe 2000 :)

[ Szerkesztve ]

(#21) csibe1 válasza D.Va (#20) üzenetére


csibe1
addikt

Mi az az unires? Textúrapakk?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22) D.Va válasza csibe1 (#21) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem, ez a játék felbontását állítja be. (pl 3840 × 2160)
Bocsi, nem tudom a pontos nevét, nekem már régóta megvan, egy dll fájl, meg egy text fájl. Csak be kell másolni (bármilyen) játék mappájába (ahol a játék indító .exe-je van, beírod a txtb-e hogy milyen felbontást akarsz (pl 3840 × 2160, vagy bármi más tettszőlegesen) és olyan felbontásban indul el a játék! Nemrég pl a Colin McRae Rally 4.0-nál használtam, és tökéletesen fut az is 4k-s felbontásban. Persze vannak játékok amiknél nem működik.

(#23) csibe1 válasza D.Va (#22) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :R :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24) Cingáriusz válasza D.Va (#22) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én a Porsche-t a 3Dfx-es gépemen tolom, 21-es CRT monitoron, 1024x768-ban :)

(#25) D.Va válasza Cingáriusz (#24) üzenetére


D.Va
senior tag

Széép, nekem is van egy P1 gép meg egy 150MHZ-es AMD-s gép, azt hiszem az egyikben Woodoo1 a másikban meg Woodoo 2 van :DDD Olyan rég kapcsoltam be nem is emlékszem :B
De nekem csak 17" Crt meg 2 14" CRT, meg egy 10" szines CRT van hozzá :U 21-ről csak álmodoztam anno :P

(#26) D.Va válasza csibe1 (#23) üzenetére


D.Va
senior tag

A felbontás mod-ot elküldhetem ha érdekel :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.