Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ezeket a dolgokat, és, hogy mit kell tenni ilyenkor tenni, azt oktatják az iskolában? Vagy sokkal fontosabb még mindig basic nyelv?
Hozzám rendszeresen német T-com-osnak tűnő számlaelmaradások érkeznek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) Syl válasza Depression (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

> mit kell tenni ilyenkor tenni, azt oktatják az iskolában?

Sokkal fontosabb dolgok mennek manapság az iskolában: a foci meg a h...an

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) velizare válasza Depression (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

dolgoztam egy közép-belső kongói, babakék színű telekommunikációs cégnek, amely minden dolgozónak évente 1 szabadnapot biztosított arra, hogy a lakóhelye vagy a munkahelye környéki iskolákban tartson előadást a gyerekeknek a biztonságos internetezésről.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) VágniValó válasza Depression (#1) üzenetére


VágniValó
addikt

Pár évvel ezelőtt a Telekomosok, amikről beszélsz legalább kinéztek valahogy, és a linkek olyan site-ra navigáltak ami külcsínre megegyezett az eredetivel, annyi, hogy ha bármelyik más menüpontra kattintottál arra nem reagált, sőt még 3 hónapos certificate-el rendelkezőt is láttam.

A cikkben szereplő ehhez képest összecsapott gány munka, de MNB-ről van szó totál érthető, hogy így rápörögnek.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) xeon forever


xeon forever
addikt

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Gondolom a mamik meg papik nem nagyon tudnak angolul, aki meg tud lehetne annyi esze, hogy a pénzét ne küldözgesse csak úgy random számlaszámokra. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.