Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Nyilván tökre megérte. Ja nem. :DD

Vamos a la playa.

(#2) Graphics válasza juuzer (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt innen megmondani? Nem tudjuk mennyire volt sikeres a Redmi K30-as széria, és nem lehetetlen ezért is került kiadásra ott.

Ez olyan, mint az autógyártásban is. Adott márka adott típusa más kontinensen más néven is megjelenik. Sose volt belőle hiszti. Mobiloknál meg folyamatos.. Pedig ugyanarról van szó.

Nem beszélve pl. az élelmiszeriparban is adott régióhoz igazítják a márkanevet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) MikeWazowski válasza juuzer (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ok, mert Te ezeket így tudod.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) joey04


joey04
titán

hiánypótló!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) RoBos


RoBos
senior tag

Hmm, tényleg nincs szinte semmi különbség a K30S vs. Mi 10T között, csak egy dolog, a B20 támogatás.
Ja nem, meg az ár és nem is kicsit, a 8 GB-os K30S B20 nélkül olcsóbb.

(#6) mbotnd válasza RoBos (#5) üzenetére


mbotnd
tag

A Kínába szánt termékek általában olcsóbbak.

(#7) #40047616


#40047616
törölt tag

Mindeközben meg mindenki a Huawei-t szapulja akik ugyanezt csinálják, csak ők a korlátozások miatt rá vannak kényszerülve.

(#8) Gerybut


Gerybut
tag

Mehh, de unalmas már.. visszatérhetnének az évi 1 "zászlós" telefonhoz a gyártók, mert ez már giccs. Vagy akkor ne akarjanak már eladni killerként egy ilyen telefont, OP8T detto. Tök felesleges.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#9) #40047616 válasza Gerybut (#8) üzenetére


#40047616
törölt tag

Op 8t-nek igenis van létjogosultsága szerintem mert a sima 8 és a 8pro közé helyezték tudásban. Azért a Oneplus 4 mobilt adott ki idén ha jól tudom. A Xiaomi, Huawei, Samsung hármas havonta ad ki ennyit kis túlzással.

(#10) kecso2009


kecso2009
tag

Lehet tudni hogy mikor kerül magyar piacra? Illetve mennyiért?
Valaki diòhéjban el tudná magyarázni hogy ez hogy van? Nem a poco f2 pro a k30 pro?

(#11) Graphics válasza kecso2009 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálunk nem kerül piacra.

K30 Pro-ról itt szó se volt.

K30S-ről szól a hír.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) kecso2009 válasza Graphics (#11) üzenetére


kecso2009
tag

Ezt kb már követni nem lehet mit csinálnak a xiaominál

(#13) ghiottone válasza #40047616 (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

6. Most jött ki 2 új Nord is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) #40047616 válasza ghiottone (#13) üzenetére


#40047616
törölt tag

Arról nem hallottam. Azt tudom hogy szürke színben is megjelent a nord mostanában de az nem számít plusz típusnak.

(#15) #40047616 válasza ghiottone (#13) üzenetére


#40047616
törölt tag

Most olvastam a hírt hogy tényleg kijött két új nord. Igazad van ez így már 6 de ez sem olyan vészes szám szerintem hogy a frissítések rovására menjen.

(#16) RoBos válasza kecso2009 (#12) üzenetére


RoBos
senior tag

A lényeg, h a Xiaominál lévő K-s sorozat mind ázsiai piacra készül, úgy mint a K20, K30 és majd a K40-es széria is...
Ezek kisebb változtatásokkal rebrandelve (más néven) kerülnek global piacra, mint pl. T-s sorozat Mi 9T, Mi 10T, stb. vagy Poco néven.

(#17) kecso2009 válasza RoBos (#16) üzenetére


kecso2009
tag

Köszönöm! :)

(#18) Voloka válasza juuzer (#1) üzenetére


Voloka
tag

S ezt a következtetést miből is vontad le? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.