Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ermisukrám


ermisukrám
tag

Nem is tudom, értem én hogy pénz mozgat mindent, de a rambus mindig is egy nyerészkedő piócának tűnt a piacon...

Aki másnak izébizé annak nyelve szabadlapos

(#2) Supra válasza ermisukrám (#1) üzenetére


Supra
tag

Nekem is, bár ez csalóka lehet.

Gondolom lassan elfogynak a perek, most újra belépnek, hogy majd kilépve ismét tömegesen perelhessenek. Már ha van olyan hülye a szervezet meg a többi tag, hogy hagyja.

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#3) nbg válasza Supra (#2) üzenetére


nbg
senior tag

Azert eleg durva lenne ugyanazt megegyszer megjatszani, ennyire csak nem hulye senki...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha jól sejtem igencsak egyoldalú lett a történet bemutatása...

(#5) HUfantom


HUfantom
őstag

cikk: "aktuális opcióknál gyorsabbak, kevesebbet fogyasztanak, illetve olcsóbbak is"

Ki hiszi ezt el, nem is létezik ilyen :D

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#6) Reggie0


Reggie0
félisten

Szabadalmat megis hogyan lehet titokban bejelenteni?

(#7) Rive


Rive
veterán

Aha. És még vissza is engedték őket.

Nem lehetett volna inkább felgyújtani azt a céget és beszántani még a telephelyet is?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8) #06658560 válasza Rive (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mármint a JEDEC-et?

(#9) #65675776 válasza #06658560 (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem, a RAMBUS-t.

(#10) #06658560 válasza #65675776 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amennyire tudom a JEDEC tagok szivatták a Rambust előbb, utána csak visszakapták.

(#11) #65675776 válasza #06658560 (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Úgymint?

(#12) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A rambus és a "aktuális opcióknál gyorsabbak, kevesebbet fogyasztanak, illetve olcsóbbak is" feltételezés, egy oldalon, bennem azt a régi viccet juttatja az eszembe, hogy a betegnek és az orvosnak is van 3 tulajdonsága, de mivel senki sem tökéletes, ezért a 3-ból, egyszerre mindig csak 2 tulajdonság teljesülhet -> ha tényleg jobb memóriák érkeznek, akkor azok csak drágábbak lehetnek, erre garancia a rambus jelenléte!

Valóban jó lenne, ha rövidítenék, vagy eltörölnék a szabadalmi tulajdonlás idejét -> EZ lehetne a garancia arra, hogy a bejelentett technológiák egy-két éven belül a köz számára is elérhetővé, megfizethetővé váljanak!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#13) dfdfdf válasza #65675776 (#11) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ez engem is érdekelne

(#14) #06658560 válasza #65675776 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Valami fejlesztéseket lenyúltak a többiek, amiket JEDEC-en belül osztottak meg a többiekkel, hogy rendes, szabványos lehessen ami készül. Pontosan nem tudom, PH topikban volt. Szerintem egy éven belül.

(#15) #65675776 válasza #06658560 (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

A buszmultiplexelésen tört ki a vita, de már azután, hogy a RAMBUS kilépett a JEDEC-ből. Ez volt az első, ami miatt nekiállt perelni a Micron-t és a Hynix-et, majd később mindenki mást.

Egyébként nem nyúlták le tőle. Szimplán a RAMBUS mint JEDEC tag látta, hogy a DDR-hez ez majd kell (kb az egész DDR-nek ez az alapja), és a többiek tudta nélkül bejegyeztette saját szabadalmaként. AMivel egyébkétn a JEDEC alapszabályát szegte meg, ugyanis abban szerepel, hogy a tagok kötelesek megosztani a többiekkel a szabadalmi beadványaikat, pont az ilyen esetek elkerülése végett. Semmi más célja nem volt a RAMBUS-nak, mint peralapot generálni. Visszaélt a JEDEC tagsággal, lényegében iparikémkedésre használta. Mert a többi tag tartotta magát a szabályokhoz, és tisztességesen viselkedett a többiekkel szemben.

Na ez az, amiért a JEDEC közelébe sem engedném többé a céget.

(#16) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Én azt hittem, hogy ők már csak a perekből élnek. :DDD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#17) Kotomicuki válasza oraihunter (#16) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, ahhoz kell némi "jogalapot" is szerezni előbb - má', ha nyerészkedni is akarnak - , olyat meg csak ott kapnak, ahol még tudják, hogy mi az, hogy RAM -> JEDEC! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#18) dfdfdf válasza Kotomicuki (#17) üzenetére


dfdfdf
őstag

de lopni tudni kell -> RAMBUS

(#19) Kotomicuki válasza dfdfdf (#18) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Biza, még a wintel kartell is elpirul ezen cég üzelmei láttán!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#20) ermisukrám válasza oraihunter (#16) üzenetére


ermisukrám
tag

jólhitted

Aki másnak izébizé annak nyelve szabadlapos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.