Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

én konkrétan laptopot vettem tőle, és működik a mai napig :DDD

(#2) CséZé


CséZé
őstag

Helyesírási hibákért felelősséget nem vállalok!

akkor én vállaljak vagy ki?

(#3) kenwood3


kenwood3
őstag

Neked sosincs szerencséd a hardveraprón szval sztem hagyj fel az üzleteléssel :K :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát az százas, hogy egy apró sérülésről, ami csak akkor tűnik fel, ha megemlítik egy szót se szólnék ilyen esetben, főleg, ha semmi köze sincs a készülék hibájához.

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

nepperektől azért sem érdemes vásárolni, mert nagyon nincsenek tisztában a kacatjai valódi állapotával.

(#6) Újoncka válasza Alexios (#1) üzenetére


Újoncka
tag

Örülök neki :) hogy müxik! Használd egészséggel!

(#7) Újoncka válasza kenwood3 (#3) üzenetére


Újoncka
tag

Hát ez a sosincs :) :P Megesik :) azért szerintem ilyen közel 100 üzletből két ilyen nem a világvége :)
legyen 50 mert kb annyi vásárlásom volt :R

(#8) Újoncka válasza Pukkancs (#4) üzenetére


Újoncka
tag

Lehet hogy nem szolnál ha kell csinálok képet a sérülésről! Én elég lelkiismeretes vagyok ilyen téren! Pl volt egy HD5550 VGA-m 2x vettem vissza mire egyik kolléga akinek eladtam rájött hogy nem mind1 milyen bios van az alaplapon! Nekem minden gépben ment! Ami itthon volt!

És amíg nem jeleznek vissza akiknek eladtam valamit hogy korrekt rendben van minden nem igazán alszom jól! Én tudom hogy nem fogok átkúrni senkit de van akinek ez a hobbyja és megér neki tönkre tenni egy 2xxx napos reget akkor tegye! Persze lehet hogy volt melette 20-30 jó üzlete ez is megeshet bár ettől én még nem leszek boldogabb!

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Ezért kell ebayről rendelni, olcsóbban megvan.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Zolaash válasza tildy (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ménemaaszó? :DDD

Rip and tear

(#11) Újoncka válasza tildy (#9) üzenetére


Újoncka
tag

Ha tudnám hogy kell és lenne paypal om :) vagy mim :R

(#12) tildy válasza Zolaash (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert még csak 11 óra van itt:D:D

Csak azért mondom, mert nekem az elmúlt évben legalább 3 töltőm halt meg. Az eredeti elment örök vadászmezőkre egy éjjel, erre akkor jöttem rá, hogy az éjszaka közepén elkezdett csipogni, mint egy bomba :D:D .

Küldtek egy olyat, aminek a magasfrekvenciás hangját hallottam, ezért ki akartam cseréltetni, kaptam egy újat, amit egyszer véletlen esm kirántott a notimból és megszakadt a kábele, erre vissza a sípolós, amely egy éjszaka többé már nem sípolt, elment az örök vadászmezőkre, lett egy újabb, amit sikeresen én vágtam gallyra - szintén kábeles móka , megtört a csati, így ez azt hiszem az 5.
Még szerencse, hogy darabja 5 fontba került postával együtt :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Újoncka válasza tildy (#12) üzenetére


Újoncka
tag

Az nem is rossz :) Bár eBay-ról nincs véleményem meg nem is tudok róla rendelni lehet legközelebb megkérek valakit :) Aztán jutalmazom anyagilag a fáradozásaiért :)

(#14) Thunderzolee

Azért ne keseredj el, néha előfordul, h melléfogunk egy-két üzlettel. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) Újoncka válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


Újoncka
tag

Nem fogok elkeseredni szerencsére :) Nem ez fog anyagi csődbe juttatni! Viszont az illetőről megvan a véleményem!

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

lehet más nicket kellene választanod ;]

mondjuk ebből kiindulva nem remélek sok jót :((

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Újoncka válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


Újoncka
tag

A nickem tökéletesen jellemez Minden sz@rt besz@pok :) :DDD
Mi mást választhatnék ? Mindenkinek segítek akinek tudok árazás stb...
Naiv vagyok és hiszek az emberekben hogy miért? azt nem tom bittos azért mert sokan hisznek istenben is!

Lényeg hogy lejáratom ahol lehet :) !A legnagyobb feltűnés az volt hogy nem hiszem hogy egy gyár ahol a töltőt csinálják :) a hűtőpaneleket harapófogóval hajlítgatná elég morbid lenne! :W

(#18) Újoncka válasza tildy (#12) üzenetére


Újoncka
tag

De azért remélem eltemetted őket :) És évente halottak napján viszel virágot a sírjukra :) :DD

(#19) Mr.Csizmás válasza Újoncka (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne járasd le csak úgy, mert akkor te kapsz a modiktól. inkább használd akivel nem ajánlott üzletelni topicot, szépen leírod, hogy egy szétkúrt töltőt kaptál a pénzedért, egy hátsóutcai pc neppertől.

(btw. ha veszek valamit, mindig rákeresek az illető többi hirdetésére, értékelések, üzleti kibeszélős topic....)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Újoncka válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Újoncka
tag

Jogos :) a lejáratást nem is úgy értettem hogy rohanok utána az UTCÁN egy táblával hogy SVINDLER :D
Csak pl ez a blog a fekete pont és a csalók topik :) mást nem igazán tehetek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.