Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ennek így nem sok értelme van. - 1100 mAh egy feloldáshoz szolgáló kényelmi megoldásért túl nagy ár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) sajo13 válasza Csapoati (#1) üzenetére


sajo13
senior tag

Szerintem meg igenis van értelme. Én szívesebben használnék ujjlenyomat olvasót, mint hogy jelszavakkal, feloldó mintákkal babráljak, mikor gyorsan fel akarom oldani a telót. A mai ujjlenyomat olvasók már 0.5 mp alatt teszik a dolgukat, szinte hozzáérsz a telefon hátuljához és már fel is van oldva. Nem kell a kijelzőt tapizgatni. Az emberek 80-90%-a nem használ semmilyen jelszót, kódot, szóval nem rossz dolog az ujjlenyomat-olvasó.

A 2100 mAh-s Redmi 2 pro is elketyeg 3-4 napot. Itt nagyobb az aksi, de erősebb a SoC, szóval hasonló aksiteljesítményre lesz képes, mint a Redmi 2. (A 4000mAh-s "alap" változat nyilván tovább bírja majd)

(#3) Csapoati válasza sajo13 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Önmagában van értelme, az én telefonomban is van. De csak ezért kihozni egy másik Redmi 3 verziót úgy, hogy az akksi negyedét lecsípik, szerintem relatíve értelmetlen lépés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) icemad válasza sajo13 (#2) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az emberek 80-90%-a nem használ semmilyen jelszót, kódot, szóval nem rossz dolog az ujjlenyomat-olvasó

Dögöljek meg,ha értem, de ha ennyi ember nem használ jelszót, akkor ujjlenyomatos feloldást sem fog... Én sem használok, pedig a telefonom tudja.

A 2100 mAh-s Redmi 2 pro is elketyeg 3-4 napot.

MUHAHA... Készenlétben talán...

(#5) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

nem értem ezt a hírt. Az öcsém pont tegnap vett egy Pro-t, és igen van benne ujjlenyomat olvasó

@(#6) bozarjoska
Óó, akkor már értem, köszi :D :D

Sütievagyok :D

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6) bozarjoska válasza CharlieDrop (#5) üzenetére


bozarjoska
őstag

Csak az Redmi Note 3 pro és nem Redmi 3 pro :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Maximum1


Maximum1
őstag

Itt azt írja hogy a procit 1,5GHz-ról 1,8-ra van emelve, az aksi meg maradt, majd kiderül mi lesz.

(#2) sajo13 engem nem hoz lázba az ujjlenyomatos okosság, 2 éve létezik a Smart Unlock, én azt használom egy mi-band-el.

(#8) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Gyanús az a 3Ah, én is irreálisan nagy különbségnek érzem..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#9) Potrien


Potrien
senior tag

Én inkább a nagy akkura szavazok!
az ujlenyomatolvasó az én és a feleségem iphone-jában sem működik tökéletesen,--nem tökéletes technologia sajnos.

(#10) gerii válasza ZolkoW (#8) üzenetére


gerii
addikt

Szétkapós videóban látszik az elrendezés, ehhez ha hozzáadják a nyomiolvasót, ami nem foglal sok helyet, akkor sem kell módosítaniuk semmit, szóval remélhetőleg marad a 4,1Ah.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ezerszer inkább a nagyobb akkut választom, mint az ujjlenyomat-olvasót... Nem is értem ezt hogy gondolták. Amiben még bíztam, hogy a frissített variánshoz végre kiadnak valami férfiasabb hátlapot is, nem csak ezeket a bazári mintásakat, meg az aranyszínűt... De sajnos úgy fest csalódni fogok...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Potrien válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


Potrien
senior tag

Én nagyon tartottam a hátlaptól, de komolyan mondom élőben nagyon jól néz ki!

(#13) Fejvadi válasza icemad (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez is divat lett. Én sem használok semmi védelmet és elsőként kapcsolom ki a PIN kérést.

(#14) tothmaxy182 válasza Potrien (#12) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Sajnos még élőben nem láttam, de képeken nagyon nem tetszik... Vagyis azt sem mondhatom, hogy nem tetszik, csak egyszerűen kicsit csicsásnak tűnik. De lehet, hogy élőben más. Mindenesetre igazán lehetne belőle mintázat nélküli variáns is, legalább akkor biztosra tudnék menni. :)

Minden szavam magánvélemény!

(#15) Igric


Igric
tag

Nagyon remélem, hogy nem igaz ez a kisebb akku dolog.
Erősebb órajel jöhet. :DD

(#16) Halkow.


Halkow.
senior tag

De Drága az-az ujjlenyomat olvasó!

(#17) Maximum1 válasza tothmaxy182 (#14) üzenetére


Maximum1
őstag

Én is féltem tőle, úgy voltam vele ha nem tetszik akkor megy a homokfúvóba, végül is fém a hátulja.
Szerencsére tetszik. :DDD

(#18) judas13


judas13
addikt

3ezresre csökkentett aksi??
Gratula!!

Az a hátlap meg úgymond vmi Lenovos bazári félpálcás gagyiságnak tűnik számomra...ha fém ha nem..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Borzalmas az a hátlap!

(#20) dokee78


dokee78
félisten

Inkább gondolnának ránk és lenne benne B20 LTE. :W

(#21) Watchdog válasza dokee78 (#20) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Nem is értem, Kínában hogy tudnak meglenni B20-as nélkül. Ott is vannak nagy távolságok, sőt... vagy mi ülünk rossz lovon?

(#22) ibenny válasza Fejvadi (#13) üzenetére


ibenny
senior tag

És ezt teljesen biztonságosnak érzed..? :W

(#23) ollie válasza sajo13 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Okosórával, okoskarpereccel, de akár lokáció alapján is kikapcsolható a kódkérés vagy feloldóminta (pl, ha otthon vagy, vagy van a csuklódon egy aktivitásmérő, nem kell feloldómintát használni). Szerintem sokkal fontosabb a nagy akku, mint az ujjlenyomat olvasó, és mondom ezt úgy, hogy a mostani telómban van (Redmi Note 3 Pro).

***

(#24) tothmaxy182 válasza ibenny (#22) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Miért, ha éppen ellopják a telefonodat, akkor a PIN-kód elgáncsolja a tolvajt? Vagy megpróbál a lelkére beszélni, hogy tegye vissza a telódat a helyére?

Minden szavam magánvélemény!

(#25) ibenny válasza tothmaxy182 (#24) üzenetére


ibenny
senior tag

Nem csak ilyen esetet lehet elképzelni - de pl., hogy csak egyet mondjak, munkahelyen sem nagyon ildomos az eszközöket lezáratlanul hagyni, a számítógépekre általában policy is vonatkozik. Semmilyen eszközt nem szabadna lezáratlanul tárolni, még otthoni körökben sem (pl. a gyerek se férjen csak úgy hozzá a személyes adatokhoz).

[ Szerkesztve ]

(#26) Csapoati válasza ibenny (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tilthatóak az appok a telefonomon. Sok sikert a kicselezéséhez. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) ibenny válasza Csapoati (#26) üzenetére


ibenny
senior tag

Bevallom, most nem értem teljesen, hogy mire gondolsz.

(#28) Criminal017 válasza Watchdog (#21) üzenetére


Criminal017
őstag

Kínában nincs B20, máshogy oldják meg.

(#29) Csapoati válasza ibenny (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha valahol otthagyom a telefont, bekapcsolom a child mode-ot, aminél minden egyes app beállítható, hogy hozzáférhető legyen-e ebben az állapotban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyit nem ér egy ujjlenyomat olvasó..

Finn the human

(#31) ibenny válasza Csapoati (#29) üzenetére


ibenny
senior tag

Köszi, így már világos, igen, ez is egy megoldás. :)

(#32) berzser67


berzser67
tag

Én eddig is jól megvoltam az ujjlenyomat olvasó nélkül is. Csak ezért uj telót csinàlni? Nem nagyom értem?

(#33) berzser67


berzser67
tag

Vàrom a tesztet nagyon.

(#34) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Pár napja vettem ilyen telefont, és az árához képest egy csoda. Minden tekintetben, még a különleges akksi nélkül is ár/érték bajnok. Egyedüli negatívum, amit valamiért nem emelnek ki a tesztek sem: nem lehet a kártyára telepíteni az appokat. (Nekem ez spec nem probléma, mert 15-20 kis appnál nem használok többet.)

(#35) Csapoati válasza SolidMetal91 (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon engedik azt már egyik gyártónál sem. Átpakolhatod az adatok egy részét, de magát az appot nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) torma99 válasza Csapoati (#35) üzenetére


torma99
aktív tag

Én meg azt nem értem, hogyha az M már tudja azt, hogy az sd-t összerakja a belső tárhellyel, akkor a cégek miért tiltják ezt a lehetőséget (Samu,LG és a többiek) egy jó minőségű microsd-t ha megvesz az ember nincs sok félnivalója. És akkor nem kéne megvenni a 32/64 gigás változatokat (mondjuk de, mert sonyéknál már három windowsnyi méretű az android..)

(#37) ollie válasza torma99 (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert rádugod a telót a PC-re, és rögtön leáll az összes app működése, ami át van helyezve az SD-re.

***

(#38) Maximum1 válasza ollie (#37) üzenetére


Maximum1
őstag

Van még aki rádugja?

(#39) ttt1 válasza Maximum1 (#38) üzenetére


ttt1
őstag

Ém Wifi file transfer-t használom :)

(#40) torma99 válasza ollie (#37) üzenetére


torma99
aktív tag

Akkor ez csak egy szoftveresen kezelhető probléma, amit megoldhatnának a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#41) icemad válasza ollie (#37) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak akkor, ha leválasztja az sd kártyát USB csatlakozásnál. De ilyen megoldást nem nagyon használnak már. Inkább az mtp módot erőltetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.