Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

ex Spreadtrum - hogy fogják ezt majd optimalizáni? :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Csapoati válasza ghiottone (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sehogy, a lényeg, hogy eladjanak belőle jó pár darabot a márkanév miatt (már ha valakinek még pozitív a HTC imidzse...).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Jézus...

(#4) madgie


madgie
titán

A One-t (M7) kellene inkább újradizájnolni, semmi más nem kéne abba, csak kisebb káva, normális üzemidő, meg értelmes kamera (egy is elég).

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Emlékszem az S-re, anno sajnos még tudatlanok voltunk és megszivattuk magunkat egy ilyen hulladékkal. A folytatással sincs gond, megismétlik önmagukat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy hiányzik ez a régi Sense
Azta mekkora dolog volt az annó

Minden részletét imádtam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) janeszgol válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

A beszédhangszórója kiváló volt, és akkoriban a kamerája sem volt rossz. Plusz az érintő 5 pontos volt. Sajnos a bekapcsológomb elromlása szériahiba volt ennél is!
Amúgy a hírhez: felesleges. Ez is pont ugyan ott készül, mint a többi, csak HTC lesz rá szitázva. Manapság nagyon sok az egy kaptafa telefon. Gondolom ugyan ott készülnek, egy kosárból szedik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Plazmacucci válasza janeszgol (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én arra emlékszem, hogy szenvedés volt használni, párom földhöz tudta volna vágni mérgében, én meg akkor Windows Phone 7.0-át csapattam, és csak röhögtem rajtuk (2011 eleje). Azt hiszem ezt a kis nyomorultat valamelyik frissítés vágta haza.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Depression


Depression
veterán

Hogy nem zek miért nem bírnak csődbe menni? Megint megfognak szivatni ezzel a telefonnal jópár embert.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a fostalicska UniSoc... Komolyan annyira retro...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) quailstorm válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

MSM7227-es telók között pedig a legjobb kb. ez volt. Más kérdés, hogy a hardver nagyon limites.
De később is jókat csináltak minimál Qualcomm hardverekből (ahhoz még volt Sense kernel).

(#13) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Pff..

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) CptAdamica válasza fornettisuti (#13) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egy frissítést sem tudnak kiadni, én inkább várnék még pár évig és utána térnek vissza frissített cegvezetessel/politikával.

Megyen!

(#15) Luck Dragon

Milyen jó volt azaz időszak mikor az M7-M8 páros volt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) janeszgol válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem van egy M9. Szerintem jobb, részletesebb képet lő nappal (nem gyári szoftver van rajta, de lehet azzal is), mint a Galaxy A7 2018 vagy a Galaxy A40.
Félhomályban/homályban már a Galaxy-k jobbak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Luck Dragon válasza janeszgol (#16) üzenetére

M9 is szuper volt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) monroe8609


monroe8609
aktív tag

:C egy wildfire s volt az első okos telefonom. Szerettem, pici volt, jó volt a kezelő felülete és viszonylag tényleg jó képet lőtt anno.
Viszont az akksija botrány volt..és a belső 512mb tárhely is sokszor okozott földhöz vágós pillanatokat :DD :W
A fiókban pihen :R

(#19) takysoft


takysoft
tag

Jé, a HTC még megvan? Ritkán hallami róluk.
Nekem csak egy HTC telóm volt eddig (HTC One X), de abban csalódtam. Gyenge support, idővel szériára jellemző hardveres problémák (levált a gps modul és a wifi, és ha nem szorítottam össze a jobb felső sarkán, akkor nem volt jel XD)

A Sense és a sebesség jó volt amúgy.

I will live forever or die trying

(#20) badacsony


badacsony
őstag

Four HTC Wildfire models leak, more may be on the way: [link]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#21) enginev3.0 válasza badacsony (#20) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát ez botrányos lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) Flashback válasza madgie (#4) üzenetére


Flashback
addikt

A régi M7-emet anyós használja. Kicsit néha a töltő kábellel szórakozni kell, meg a kamera kép este lila. De még mindíg egyben van, gyors és gyönyörű. Nem is értem miért nem vitték ezt a formát tovább.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.