Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha hozzák a szintet a fejlesztők, akkor ez az év híre! :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) l.skywalker válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen! Csak azt remélem, hogy megtartják a játék klasszikus nézetét. Én imdátam és mai napig imádom, ahogy a mozgás, látvány, az el- és visszatűnő épületrészek változnak.

Nagy kedvenc.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Shepard


Shepard
tag

Igazán komáltam a régi epizódokat, még az FPS is egész elviselhető lett, bár azt nálam inkább a nosztalgia és hangulat vitte el a hátán.

Alig várom, hogy újra hallhassam az ájm komin és hasonló klasszikus dialógusokat.

(#4) SyMbioTe

Hopp, ez ígéretes, remélem én is, hogy az alapokat megtartják a régiekből. FPS nézetes azért már nem volt az igazi.
Commandos II Remastered pedig azonnali vétel lesz azt hiszem. :C

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#5) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Ez nagyon jó hír. Huhh mennyit toltuk még fősulin a koleszba. Jó volt 1-2 gép valakinek, az már igen menő volt.

(#6) batman91


batman91
őstag

Ez egy jó hír, imádtam az összes részét! :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Végre bejelentették, Steam adatlapja trailerrel, képekkel

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.