Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

Nem lett volna egyszerűbb a 3k-t beépíteni az árba, ha amúgy is fel kell tölteni?OMG!

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#2) pit stop


pit stop
addikt

Z kártyás árát mondjuk nem szerették volna csökkenteni legalább 120 környékére? :W Persze csak a többi változott :(

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#3) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha én régi ügyfél vagyok és veszek egy telefont amibe be szeretném rakni a 10 éve használt kártyámat akkor feltölthetem a saját számomra a 3000 forintot?

Ha pedig egy pl Vodafone Smart 3-at akarnék venni akkor rakjak le az asztalra vásárláskor 33 ezret + 3 ezret még a feltöltésre?
Tehát 36 ezerrel kell elindulni? :U :DDD
Szépen megoldották, pár hónapja 26 ezer+3 ezer volt a feltöltés.

A cikkben az "akár jó is járhatunk" mondat e tükrében viccesnek hangzik,hisz nem a 2 héttel ezelőtti akcióhoz kellene viszonyítani ,hanem a 2-3 hónapival korábbival,ami eddig sem volt kedvező.
De hár ez nem egy telefonos bolt,mint tájékoztatott nemrég egy Vodafonnál dolgozó fórumtárs.
Ők szolgáltatást adnak el! :P

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Mekkora egy ... cég :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Te jo eg a Note II meg mindig milyen draga :W

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Uramisten....ezek az árak....van olyan aki még ott vásárol?????

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Galaxy Y kiirthatatlan es meg dragult is. :D 3 eves telefon...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) #13110016 válasza Csapoati (#7) üzenetére


#13110016
törölt tag

Első androidos telefonom volt:D Bár nem sokáig használtam.

(#9) kenwood3


kenwood3
őstag

" A Vodafone-nál elég eseménytelenül telt el a december és a karácsonyi időszak, nem voltak drasztikusabb akciók"

Lassan 5 éve vagyok vodás , azelőtt 10 évig T-mobilos voltam. Amióta a vodánál vagyok, azóta nem volt semmilyen akció

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#10) Paul119 válasza Csapoati (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Apám nővére is ilyet vett, hiába mondtam Ha minden áron olcsó droidot akkar akkor inkább y300 :(
kenwood3: 11év után hagytam ott a sunyiba a vodat és mentem át a thez.. Kapásból a mobilnet meghosszabbítására kaptam 7800ftért egy galaxy s3at :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Benetnes


Benetnes
tag

Betegek ezek nem szolgáltatók!
Nem értem, hogyan lehet egy lassan 2 éves telefon ilyen szemtelenül drága?
Régen volt különbség a kártyafüggetlen ár és a kártyás ár között is most meg......
A kártyás ár az egekbe, előfizuval meg kb a független árhoz közelít!
Komolyan most ez a menő, hogy madár emberre építenek aki azt sem tudja hogy mit vesz!
Nekem ne magyarázza senki hogy a Samsung Galaxy Note II 170.000 mert azt kiröhögném, 95-100.000 és 135-ért már a Note 3 is megvan!
Vagy az Galaxy S3-on az a cirka NEGYVENEZER felár egy szolgáltatófüggő telefonon?
A környező országok meg röhögnek rajtunk mert náluk még az utcaseprő is vígan Iphone 5s-el nyomul ami 150 euró (45000ft) és nincsenek rejtett költségek még csak meg sem ingatja az a havi 24 euró (7200ft) havidíj a fizetését ami Minimum 800-1000 euró (240-300.000ft)! Azért azt se felejtsük, ez kolátlan sms+perc+2gb net!
Itt 22.000-es 2 éves rablánc mellé még 20-60.000-et le kell raknod
Mikor fog valamelyik "szolgáltató" egy normális árképzéssel előállni ahol a hűségedért kapsz is valamit?

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Olyan kíváncsi lennék rá,hogy ez egy fizetett hirdetés e a vodának,csak csak egy cikk a Ph.n

(#13) Csillag01 válasza Benetnes (#11) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Sztem soha.ez 1 olyan orszag ahol minden forditva tortenik mint mashol.

Asus Rog Phone 6

(#14) Csapoati válasza #13110016 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A baratnom tavaly cserelte le, mielott falhoz vagta volna. :D Pedig max mailezik, messengerezik vagy logikai jatekokat jatszik rajta, de ma mar ezekre is harmatgyenge.

Amig kartelleznek (lasd a RED tipusu elofizuk...), addig egyik sem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Vangelis válasza Csillag01 (#13) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És jönnek, hogy mennyire veszteségsek... mármint a voda.....

Csodálkoznak?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16) Ádám16


Ádám16
addikt

Note II kártyás csomagban 170. Sietek Vodafone, remélem még valahol nyitva vagytok a környékemen...
:(((

(#17) halkow


halkow
őstag

Borzalmas árak vannak :O függetlenbe majdnem fele ennyibe kerülnek

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) Rusi válasza Silentfrog (#12) üzenetére


Rusi
senior tag

Megsúgom neked: a második! :U (tudod, mi leírjuk, mi és hogyan változott a három szolgáltatónál, ti meg véleményezitek, az árakat nem mi szabjuk nekik)

Egyébként az "akár jól is járhatunk" kijelentés nyilván annak szólt, hogy vannak készülékek, amelyek legalább 3 ezer forinttal lettek olcsóbbak, tehát itt a kötelező feltöltéssel együtt sem fizetünk többet, mint a korábbi ár. Az, hogy hónapokkal ezelőtt mennyibe került XY telefon, totál lényegtelen, a változást mindig az előzőleg érvényes árlistához lehet viszonyítani, nem pedig a tizenkettővel ezelőttihez. És nem is fogom visszanézni, hogy XY telefon a 6 hónappal ezelőtti árlistán 2 ezerrel kevesebbe került, mint most. Ettől függetlenül semmi gond vele, hogy valaki ezt leírja, de ezért légyszíves ne engem szídjatok, hanem az adott szolgáltatót. Nem tudok fejben tartani fél évre visszamenőleg három szolgáltató komplett árlistáját (még a sajátomat se, ahol dolgozom :D ).

Mobilaréna (2010-2017)

(#19) Biznisz Elek válasza Benetnes (#11) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Ez azrt nem mindenhol vqn igy de tobbsegeben igaz. Viszont az is igaz ha itthon ez igy menne akkr tizbol kilenc "ugyfel" visszaelne vele. Megvenne maj eladna nem kis haszonnal es nem fizetne tovabb az elofizetest.

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#20) 8th válasza kenwood3 (#9) üzenetére


8th
addikt

Én már ideját sem tudom mi óta. Engem kedden hívtak. Fel akartak ajánlani egy akciós díjcsomagot. Ha most váltok feltöltőkártyásról havidíjas előfizetésre fel tudnak ajánlani egy olyan csomagot aminek 1690 a havi díja ami 100%-ban lebeszélhető és ezen felül is mindössze 40 forintos percdíjért hívhatok bárkit. Kérdeztem nekem miért jó ez? Azt mondja most 46,5 a percdíjam akkor pedig csak 40 lesz. Itt majdnem elröhögtem magam. Mondom oké de ha átmegyek Bluemobil-hoz ott 33 -ért hívok bárkit bármikor és nincs előfizetési díj sem. Hebegett habogott és ilyet mond: de akkor megváltozna a hívószámom. Számhordozással nem. Itt hosszú csend következett... akkor nem érdekli az ajánlatunk? Köszönöm nem, viszhall. Komolyan, amilyen jó volt a voda 10+ évvel ezelőtt most olyan szar lett. Kabaré ami ott folyik. Ezt a kártyát is csak azért tartom életben mert csomó helyen csak ezt ismerik. Évente egyszer dobok rá 3k-t, hogy ne vesszen el és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#21) kenwood3 válasza 8th (#20) üzenetére


kenwood3
őstag

Én amikor még t-s voltam , akkoriban a vodánál voltak a legjobb teló ajánlatok, amióta ott hagytam a T-t, azóta meg a T.nél. Ha nem lennék flottás, azonnal mennék vissza a t-hez :K Telót akkor "vettem" tőlük utoljára, amikor átvittem a számom hozzájuk és használt mobil beadása miatt ingyen lehetett alaptelefont kérni, azóta meg csak a Hardverapró nevezetű szolgáltatónál vásárolok telefont :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#22) autox3c válasza Benetnes (#11) üzenetére


autox3c
tag

Amíg nálunk az a módi, hogy minden jöttment csöves megveszi nagy előfizuval 1 Ft-ért az s4/iphone stb csúcstelókat, hogy aztán havidíj fizetés nélkül továbbadja haszonnal, addig nem hiszem, hogy népszerűbb lesz a nagyobb ártámogatás a készülékeknél.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#23) autox3c válasza kenwood3 (#9) üzenetére


autox3c
tag

Inkább csak te nem figyelted, maradjunk ebben.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#24) kenwood3 válasza autox3c (#23) üzenetére


kenwood3
őstag

Inkább ne, mert minden 7-en nézem az árlistát ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#25) autox3c válasza kenwood3 (#24) üzenetére


autox3c
tag

Melyiket?

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#26) kenwood3 válasza autox3c (#25) üzenetére


kenwood3
őstag

A flottás és a vitamaxost

Mi az az ekezet dragasag??

(#27) Silentfrog válasza autox3c (#22) üzenetére


Silentfrog
veterán

És erre csak a Vodafone jött rá? :U

És én is mindíg figyeltem a híreket és az árlistát,de nem sokszor volt az az érzésem,hogy most kell vennem a vodátol telefont.

[ Szerkesztve ]

(#28) autox3c válasza kenwood3 (#26) üzenetére


autox3c
tag

A vitamax egyértelműen az olcsóbb készülékekre fókuszál, azok között vannak akciók, tehát ne a prémium telókat nézd, mert azok sosem lesznek durván leakciózva prepaidben.
De akkor mondok neked prepaid akciót kapásból 2-t:
-feltöltéshez ajándék 1GB net
-visszakapod a telefonod árát fél éven keresztül (tv-ben nyomták 1000-el)

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.