Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Ez a Technaxx kit nem épp egy best buy... Egy rögzítő és egy kamera ennyiért minden csak nem olcsó. :U

(#2) csabsz13


csabsz13
aktív tag

érdekes, hogy kb. pont 2 éve vettem meg az ASUS r290 nonref kártyámat 4 GB rammal. anno nem sok féle kártya volt a piacon 4 GB-val. most pedig már a 750esek is azzal mennek :Y
ki tudja azt használni egyáltalán? mert a 2 GB simán elfér bármire most már, de a 4?!

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

280 ezerért csak 4 Gb RAM fér egy Lenovo laptopba?

PS/2-es egeret meg gyártanak még?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Analog303


Analog303
tag

Én azt nem értem minek nyomják ezeket a 750 TI-ket egyáltalán? ... 2 éve beleestem abba a hibába,hogy vásároltam egyet...kár volt...viszont ezek szerint veszik,de ennyiért? Meg mire?

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#5) davidsone


davidsone
addikt

az impact lap nagyon ott van...
...az ára is :U

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) gerii válasza Dilikutya (#3) üzenetére


gerii
addikt

Ennek örülni kell, eggyel kevesebb alkatrész sül meg. ;]

(#7) Sanya válasza csabsz13 (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

úristen, mi lesz most.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) schray válasza csabsz13 (#2) üzenetére


schray
tag

Simán kihasználja, az AC: Unity meg a GTA5 is teletolja kb, a witcher3 is többet használ mint 2Gb, mindezt CSAK fullHD-ban

[ Szerkesztve ]

71% víz

(#9) Májkii válasza csabsz13 (#2) üzenetére


Májkii
senior tag

Nem használja ki, GTX 960/R9 380 szintig nincs értelme 4GB-os kártyákat választani.

(#10) Dilikutya válasza schray (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem konkrétan a 4 Gb-ra gondolt, hanem a 750Ti-re. Megeshet, hogy nem elég oda az ereje, ahova 4 Gb VRAM kell. 1080p-ben még szerintem meg lehet lenni 2 Gb-al, bár lehet, hogy 1-2 dologból visszább kell venni pár játéknál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) bszunyoghy válasza Analog303 (#4) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

Én nagyon örülök hogy van ilyen kártya. Tökéletesen elég mindenre itthon, bár az enyém nem Asus és olcsóbb is volt.(KFA 2). Szuperul belement a HTPC házamba.

(#12) Milán13 válasza atike (#1) üzenetére


Milán13
tag

Sziasztok!
Milyen kamerarendszert ajánlanátok ehelyett?
Üdv, Milán

(#13) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

"Intel Ethernet vezérlőjét játékokhoz optimalizálták"

Heh? Gamer téren lemaradtam valamiről? ;]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#14) #29810176


#29810176
törölt tag

Ez most valami hirdetés?

(#15) #29810176 válasza istvankeresz (#13) üzenetére


#29810176
törölt tag

Amúgy ez szerintem picit sántít :DD

(#16) istvankeresz válasza #29810176 (#15) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Mit lehet egy nyamvadt ethernet-en optimalizálni a játékokhoz? Ha CS-zel, akkor tudja, hogy mikor van lövés és annak a byte-jai gyorsabban mennek át???? Vagy mi? ;]

Lassan jön a gémer áram, 250V lesz a falban.... :W

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#17) fornettisuti


fornettisuti
veterán

olyan billentyuzet nincs ami csak feheren vilagit? nekem ennyi eleg lenne persze nem tobbtizezerert hanem par ezresert.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18) Analog303 válasza istvankeresz (#16) üzenetére


Analog303
tag

LOL

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#19) Zen7


Zen7
tag

Ha már említették a cikkben PCX-et, 60 ropi alatt van az i5-6500 ha esetleg érdekel vkit :U

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#20) Praston válasza istvankeresz (#16) üzenetére


Praston
tag

Ezen most hangosan felnevettem! :C :D

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#21) Franklin válasza istvankeresz (#16) üzenetére


Franklin
addikt

KillerNIC-ről nem hallottál még?

És igen, azt csinálja, hogy a játékok packetjeit előnyben részesíti a többi netes alkalmazással szemben.

Hogy a gyakorlatban mennyi haszna van, nem tudom, de gugli és jutub a barátod :-)

(#22) #29810176 válasza istvankeresz (#16) üzenetére


#29810176
törölt tag

Amint bejön a árulják a gamer áramot 2 előfizetést is kötök. Attól biztos jobb leszek lolban. Dátumot nem tudtok vajon mikor jön?

(#23) robertosz91 válasza fornettisuti (#17) üzenetére


robertosz91
tag

Azt nem tudom, hogy van-e olyan ami csak fehéren világít, de a CM Octane-ban van fehér is, nekem olyan billentyűzetem van (igen gagyi :) de sajnos már csak ritkán játszok így nekem megfelel)
Nekem a fehér nagyon zavaró a legkisebb fényerőn is.

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

(#24) Dilikutya válasza Franklin (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

QoS-nek hívják a technológiát, és már egy pár ezres router is tudja. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) #56474624 válasza Analog303 (#4) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ugyan, 1 éve is még teljesen jó vétel volt. Nálam szempont volt az, hogy nem akartam tápegységet cserélni. Ma már a 950-est venném ugyanazon az áron. De 30-35-ért ma is jó vétel. Mellesleg ugyanezzel a logikával a 750 alatti 740 mennyire felesleges? Árban kicsi, teljesítményben nagy ugrás, még kirívóbb, mint a 750 ti-950 eset.

(#26) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez a Skiller Pro+ árilag még éppen a határ eset lenne, amit még kiadnék egy ilyen világító bill.-zetért. Tetszik a sok média gomb is, belőném fix pirosra vagy fehérre és pá. Csakhogy megint sehol sem találtam belőle magyar kiosztásút, erről nincs valami infó, vagy egyáltalán nem is lesz a jövőben sem?

(Amúgy igazán ráérhetne már az egyik gyártó, hogy legalább egy fix színben világító, vezeték nélküli bill.-zetet is összedobjanak, én pl. nagy hasznát venném és szerintem lenne piaca is...)

(#27) Vesa válasza SunMount3r (#26) üzenetére


Vesa
veterán

Ha jól látom, a karakterek nem világítanak, csak háttér fény van, ami epic fail... Sötétben meg annyira sem látod a karaktereket, mintha egyáltalán nem világítana.
Egyébként a sharkoon pl. házak eseten kvázi ipari hulladék, nem sok bizalmat szavaznék más termékeknek sem.

A fix 1 szinnek meg nincs értelme, mivel a több színűt is használhatod így, csak kiválasztasz egy szìnt es beállítod fixen. Ennyi. Nem kötelező karácsonyfakent hasznalni.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#28) SunMount3r válasza Vesa (#27) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Itt pedig eléggé úgy tűnik, hogy a billentyűk is világítanak.

A fix 1 szinnek meg nincs értelme, mivel a több színűt is használhatod így, csak kiválasztasz egy szìnt es beállítod fixen. Ennyi. Nem kötelező karácsonyfakent hasznalni.

--->"...belőném fix pirosra vagy fehérre és pá."- Ezt pedig pontosan így értettem.

(#29) SunMount3r válasza SunMount3r (#28) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igaz elnéztem, az a video a sima Pro verzióról volt, ahol tényleg rendesen világítanak a billentyűk, de ebben a videóban látszik, hogy a Pro+-on csak elég halványan és csak közelről kivehetően világítja át a gravírozást a fény, fél méterről már semmit sem ér. Bár lehet optikai csalódás, de úgy tűnik hiába a Pro+ jelölés, ez az sima Pro-hoz képest el lett fuserálva, így tényleg nem sokat ér. :(

[ Szerkesztve ]

(#30) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kapunk S-Dub és HDMI képkimenet, amire közvetlenül ráköthető egy megfigyelő kijelző.

Ez odab.sz :-)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31) kpal


kpal
veterán

960 kellemes :)

(#32) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Anno mikor a 775 bejött vettem a p5WD2 Premiumot asustól 55k HUF ért.
Akkor is sokalltam, de 130 ?:O Azért már autót kapsz :D
Összehasonlításképp én ennyiért egy Dual Xeon x5650 et raktam össze supermico lapba 32GB ddr3 ECC rammal.(Igen használtan)
(ez hozza több szálon az 5960x teljesítményét pl rendernél, amire nekem kellett)
És ma ennyiért kapok egy alaplapot. Azt a betyárját.
Legalább egy 10Gb es NIC lenne rajta, nem ám Gamer....

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#33) csabsz13 válasza schray (#8) üzenetére


csabsz13
aktív tag

azt tudom, hogy már kell simán a 4 GB - mint írtam nekem is annyi van a kártyámon és látom hogy tele teszik már bőven a játékok, de egy 750es kártyára is? mert ha azt olyan beállításokkal hajtod meg, hogy 4 GB RAM beteljen, akkor szerintem csak diavetítést kapsz.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#36) Bundyta


Bundyta
tag

és hard-core gamereknek való PS/2 portja is van.

Miért? Az USB csatolós billentyűzetek lassabbak, rosszabbak, mint a PS/2-vel szereltek?

Mi a különbség a csatolón kívül?

Gondolok itt arra, h USB-n 1kHz-es mintavétellel is lehet adatot bevinni a PC-be, PS/2-n... azt nem tudom.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#37) MageRG válasza Dilikutya (#24) üzenetére


MageRG
addikt

+1
Az még hagyjám, de a késleltetés/válaszidő/latency még 1001 más dologtól függ, aminek 95%-át nem tudod a végponton befolyásolni.
Értelmetlen lehúzás, mint a "gémer" cuccok nagy része.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#38) MageRG válasza Bundyta (#36) üzenetére


MageRG
addikt

Az álmoskönyv szerint az USB buszon osztoznak az eszközök, míg ha PS/2-re dugod a billentyűzetet, akkor van egy dedikált csatornád.
A másik, hogy egy megfelelő PS/2-es billenytűzettel - elméletben - akárhány billentyűt lenyomhatsz egyszerre.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#39) Sinistral


Sinistral
csendes tag

Hasonló kaliberű gamer notebookot az Asus is kínál, bár a G551JW-ben [...], a hűtés pedig dupla ventilátoros.
Egy ventillátoros lesz az, nem? :F

"Aki átlépte már, csak az tudja hol a határ"

(#40) Bundyta válasza MageRG (#38) üzenetére


Bundyta
tag

Köszi az infót, erről fogalmam sem volt!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#41) fornettisuti válasza Bundyta (#40) üzenetére


fornettisuti
veterán

en sem tudtam

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#42) Piftuka


Piftuka
veterán

Amikor az ASUS "gamer" alkatrészeit nézem, mindig az jut eszembe, hogy a "hőskorban" a Tyan mennyivel egyszerűbben meg tudta oldani a tetszetős kialakítást.

Nem volt tele sarkokkal sem az alaplapjuk, sem az ATI VGA-ik, mégis, amit piszkosfehér nyákra építettek - maximális professzionalizmussal -, az együtt annyira jól nézett ki, hogy száz másik "gamer" cuccot szégyenkezésre késztetett; bármiféle tuning, vagy "hűtőbodra dzsungel" nélkül.

De még a DFI fluoreszkáló csatlakozós "LAN PARTY" alaplapjai is különbek voltak.

Most pedig ez a fekete-vörös-acél kombináció mindenütt... ennyit változott az ízlés azóta?

"Aquila non captat muscas."

(#43) schray válasza Piftuka (#42) üzenetére


schray
tag

Igazad lehet, ennyit változhatott... rákerestem a DFI Lanpartyra és borzasztónak találom :D

71% víz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.