Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

Sensei RAW-ot nem ajánlom. Én is azt hittem, hogy csak külcsínben tér el a Sensei-től, de nem. A drivere is le van butítva, de nagyon. Alig lehet benne valamit állítani. Pl.: a LOD-ja elméletileg 2mm, de egy jó egérpadon fél centiről is be-be jelez, ami nagyon zavaró tud lenni. Míg senseinél ezt lehet állítani driverben - kérdés mennyire sikeresen - addig raw-nál nem. Lényegében Raw-nál beállíthatsz 2 cpi értéket, a led milyen stílusban villogjon, aztán ennyi...

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

HP Pro 610 G1 nagyon tuti - ezt a hardvert eddig csak a Thinkpad-ben láttam, kétszer ennyiért! :Y :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) whited


whited
addikt

Ez a multi core x6 mennyire lehet életképes ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

A Kana V2 nagyon jó áron van, vegyétek. (igaz hamarosan érkezik a V3, de ki tudja milyen lesz...) :

(#5) PR0JECTNR56 válasza hemaka (#4) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+1, ennyiért egész jó vétel a Kana v2.

(#6) #97716736 válasza lemusz (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Pontosan :K

(#7) Locutus


Locutus
veterán

Ezek közül én a vöröskét kérném :P

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8) #97716736 válasza Locutus (#7) üzenetére


#97716736
törölt tag

Rajta nincs árcédula ;]

(#9) Button


Button
aktív tag

szépek ezek az X555-ök, kár hogy ezzel vége is
2 cellás akksi, meddig van még lejjebb? :O

(#10) atomanti19


atomanti19
aktív tag

A sensei raw-nál tényleg macerás a LOD. Megvettem, kezdtem megszokni de teljesen nem lehet megszokni mert random bebolondul ha fel emeled. És fél centiről még simán "belenyúl".

[ Szerkesztve ]

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#11) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Ha megveszem a Klipsch fülest, megkapom ajándékba azt a gyönyörű vörös hölgyeményt? :) Képes vagyok 5x többet is fizetni érte, amennyiben igen :D

(#12) Reggie0 válasza AxBattler (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Kar, hogy nincs hozza kihajthato es leveheto bill., valamint a wacom digitizer. Ugy mar lehetne a tc1100 utodja.

[ Szerkesztve ]

(#13) hallador válasza AxBattler (#2) üzenetére


hallador
addikt

Nekem is nagyon tettszik, ez a tablet. Kellene, láttam élőben elfogadnám.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#14) AxBattler válasza Reggie0 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, legalább egy Wacom-ot, meg egy "mappát" adhatnának hozzá ebben az árkategóriában!

(#13) hallador
Ár/érték arányban nagyon jónak tűnik, bizony!
Már csak az üzemidőre lennék kíváncsi, remélem hozza a T100 szintjét.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#15) rjg válasza Bandi995 (#11) üzenetére


rjg
őstag

Ilyen avatárral ez érdekes kijelentés. ;-)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16) speed471 válasza rjg (#15) üzenetére


speed471
aktív tag

Miért nem láttál még 2 vörös lezbit összemelegedni :DDD ?

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#17) ghost364 válasza rjg (#15) üzenetére


ghost364
senior tag

Legalább a nickje Bandi995. :C

[ Szerkesztve ]

(#18) Bandi995 válasza rjg (#15) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Félreértés ne essék, én is férfiak számát erősítem. :D Nálam ez ilyen, ha tehetném, a házat is vörösre festeném, annyira szeretem a vörös hajszínt :)

speed471 ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) Klaus Duran válasza Bandi995 (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:R ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) MrPetya19 válasza hallador (#13) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hol láttad élőben?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#21) speed471 válasza Bandi995 (#18) üzenetére


speed471
aktív tag

:C :))

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#22) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ezek a billentyűs tabletek túl vannak árazva,de alaposan. :Y

Wasabi...

(#23) Habugi


Habugi
addikt

Nem hiszem el!!!! :C :C

Végre vége ennek az ergónómiai ipari hulladék forradalomnak gyártásnak.
Az első WCG óta beragadtam a Logi G1 / MS Intelli 1.1A vonalra, utóbbiból 4db-ot vettem cirka 6éve, az utolsó van már használatban, illetve egy kincstári aminek még jó az elektronikája csak a teflon "lábait" hullatta el.

Komolyan csípjen meg valaki, normális "kétkezes" egerek!! :Y

Ki is próbálok egy Kana-t és/vagy Senseit! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#24) oPalRx7


oPalRx7
tag

Amúgy vicc, alig lehet "nagyteljesítményű" laptopot venni, mindenhol U meg U meg U....

(#25) putti


putti
aktív tag

Az összes közül a vörös hajú csajszit vinném haza.... Miután hazavittem, kapna egy mélyformázást és ha ezenkívül még normális is, örökre felinstallálnám a lakásra és magam mellé társfájlnak..... De most jut eszembe, nekem már van egy házisárkányom, maradok nála. Ennyit az őszi hardverekről.

[ Szerkesztve ]

(#26) hallador válasza MrPetya19 (#20) üzenetére


hallador
addikt

A munkahelyem HP partner több 100 HP termékkel, és van 2. (Nem Magyarországról van szó)

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#27) oettinger01


oettinger01
őstag

Az a füles nagyon bejövős darab, a billentyűs tablet nem rossz elgondolás de az ára nem szimpatikus még ;]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#28) Chiller válasza putti (#25) üzenetére


Chiller
őstag

Nekem Madison Scott művésznő jut róla eszembe, bár még nem láttam vörösre festett hajjal.

(#29) AxBattler válasza Chiller (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, tényleg, de Ő mindig szőkében tolja az ipart. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#30) Misi_D


Misi_D
tag

Tudom, h rövid hét meg minden, de 25-26-i hétvégén nem volt hazai pálya?

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.