Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kromatika


kromatika
veterán

Az V7M egér tényleg jó áron van.Tetszik.

(#2) mate1396


mate1396
tag

Nekem az ASUS X550JK laptop tetszik :))

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Az a Canyon bill egész jól néz ki. Max 5k-t adnék érte.

(#4) L4CI2


L4CI2
aktív tag

A4tech b120 vajon tartós darab ? gyorsan lekopik a bill ?

(#5) trufa12 válasza kromatika (#1) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem a v7 van lassan 2 éve, tökéletes.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6) BlackSoft


BlackSoft
addikt

"A Canyon Hazard billentyűzet 13 500 forintba kerül."

1. JTC-s link (ahol 13,373 HUF áfával), ahol senki nem fog itt látni árat, és nem fogja tudni megvenni.
2. 13,500-ért a második legdrágább üzlet adja, máshol már 11ezerért vihető :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) EnterR


EnterR
veterán

Canyon Hazard eszméletlen jól néz ki. :DDD

PSN ID: marquuard

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Veszi valaki is az AMD laptopokat, vagy csak ilyen is van kategória. :F
A Canyon Hazard (k)durvára sikerült. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) csiki_92 válasza pusszycat (#8) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Mi nemrég vettünk egy FX-7500-as Lenovo notit, meglepően jó. :)

(#10) kaszaking


kaszaking
tag

a Canyon billentyűzetet érdemes megvenni? Jó cuccokat csinál a Canyon?

(#11) Balrog


Balrog
tag

Nekem is Bloody V7 egerem van és szintén csak jókat tudok mondani róla. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nagy a súlya. A cikk viszont picit félrevezető mert nem csak a TL8, de a V7M is tudja az 1ms-os válaszidőt. 4800Ft-ot szerintem simán megér. :C

A billentyűzetről viszont most hallottam először. Lehet, hogy benevezek egyre.

[ Szerkesztve ]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#12) nyunyu


nyunyu
félisten

Annó nagynevű grafikuskártya-márka volt a Hercules

Ja, meg a nyolcvanas evek elejen produkaltak valami 720x348 felbontasu 1 bites szinmelysegu videokartya szabvanyt, amit azota is herculesnek hivnak, ha emlekszik meg valaki a zold-fekete/sarga-fekete monokrom monitorokra.

Par jatekot csak CGA emulatorral tudtal rajta futtatni. :DDD

Egyebkent a Hercules markanev meg a kilencvenes evekben is meno volt, nagyon komoly VGA kartyakat gyartottak akkoriban.
Multimedia cuccokat is gyartottak kb. a 2000-es evek elejen, valahol talan meg megvan a Hercules Fortissimo II hangkartyam.
Kb. akkor kezdtek hanyatlani, amikor megvette oket a Guillemot, de lehet, hogy az mar a kovetkezmeny volt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) Tyrel


Tyrel
őstag

Tyű ennek a Canyon Hazard-nak a kinézete nekem nagyon bejön, mutatós darab... :)

De ilyen árral?!... Ennyiért már lehetne mechanikus is, ha meg nem az akkor 10 rugó alatt el kéne férnie ÁFA-val együtt, ha világít ha nem... :(((

Mondjuk szívesen vennék róla egy tesztet, hátha valami rendkívüli minőségű membrános megoldást alkalmaz amitől nagyon kellemes a használata és mégis megérhet ennyit?... :U

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#14) nyunyu válasza Tyrel (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

De ilyen árral?!... Ennyiért már lehetne mechanikus is, ha meg nem az akkor 10 rugó alatt el kéne férnie ÁFA-val együtt, ha világít ha nem... :(((

Mutass 15k-ert kaphato mechanikus billzetet.
Ja, hogy nincs annyiert?

Kivancsi leszek, mikor fogynak el az orszagban levo Tesoro Durandal keszletek, mert a 21k koruli ara az meg a regi arfolyamon lett szamolva, mostani arfolyamon tuti nem usznad meg 25k alatt.
Vilagitosat sem kapnal 35k alatt.

Kinai cseresznyem most 17.6k-ba kerulne a masfel evvel ezelotti arfolyamon kicsengetett 14.4k helyett.
De ez egy csapnivalo billzet, minosegre a 2-3k-s membranos billzetekkel vetekszik.
Egyeduli pozitiv tulajdonsaga az, hogy mechanikus, igazabol a benne levo barna kapcsolok miatt vettem, alkatresznek. :DDD

Mondjuk szívesen vennék róla egy tesztet, hátha valami rendkívüli minőségű membrános megoldást alkalmaz amitől nagyon kellemes a használata és mégis megérhet ennyit?... :U

Membranosak tonkremennek max 3-4 ev alatt.

Lehet ugyan gepelni egy 5 eves MS Ergo4000-en, de nem erdemes, annyira csapnivaloan jarnak a gombjai annyi idosen, mehet a kukaba.
Pedig uj koraban talan az a legfinomabb membranos billzet, elvezet volt rajta gepelni.
2005-os megjelenese ota elhasznaltam belole kettot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15) b.


b.
félisten

Az A4tech egerek meglepően pontosak, csak kicsit hangosan klikkelnek. Ernyiért teljesen rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) trufa12 válasza b. (#15) üzenetére


trufa12
addikt

Így így . :) eléggé hangos de hát olcsó húsnak kicsit híg a leve :D szokták vala mondani

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) kissz84


kissz84
tag

Nekem Bloody ZL5 Sniperem van , Deathadder mellet használom azt kell mondjam nekem jobban bejött mint a Razer

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#18) trufa12 válasza kissz84 (#17) üzenetére


trufa12
addikt

Akkor miért nem adod el a razert valakinek ? :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#19) hemaka válasza EnterR (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem néz ki rosszul az a két billentyűzet. A bloody-ért adnék 5k-t, a másikért max. 9-et. :D

(#20) Garada


Garada
őstag

Ez a sárga fekete kombó bitang jól néz ki billentyűzet esetében.

(#21) pusszycat válasza Garada (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nemcsak billentyűzet esetében...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) Garada válasza pusszycat (#21) üzenetére


Garada
őstag

:Y Hát ez nagyok király.

(#23) CyDoN


CyDoN
senior tag

Elég jó árban vannak az A4tech egerek, és a billentyűzet se vészes.
Tetszetős :C

(_._)

(#24) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az egér egész tetszetős :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#25) kpal


kpal
veterán

A4 cuccok nagyon barátiak árban, engem megvettek. :)

(#26) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem ezek azok az A4Tech egerek amiknél fizetős DLC (!) van csakhogy minden funkcióját aktiválni lehessen az egérnek?! És hogy erről amúgy semmi nem tájékoztatja a kedves vevőt vásárlás előtt?!

[ Szerkesztve ]

(#27) foxymaci


foxymaci
senior tag

260 ezerért dell tn paneles gép lenyűgöző........

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#28) BookerDeWitt


BookerDeWitt
tag

Ez a Canyon billentyűzet nagyon tetszik! Sárga fekete öszeállítás a nagy kedvenc,csak ritka!
Nem vagyok híve bill.ben az alsó-közép kategóriának,mert volt probléma,de ezzel megpróbálnám! :)

(#29) Raysen623


Raysen623
addikt

Canyon Hazardot mindenkinek!!!! Baromi jól néz ki és formabontó :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) pulutodurumo válasza SunMount3r (#26) üzenetére


pulutodurumo
őstag

No igen. De azok a funkciók már szinte csalásnak számtanak. Például: sorozat lövés egy pontra, a fegyó visszarúgásának kiszűrésével. Nekem is ilyen van, egy percig nem gondolkodtam a vásárláson. Jó az magában.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#31) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

A citromsárga bill lehetne mechanikus is és akkor jó is lenne. Nem is értem az emberek miért vesznek 10 ezer felett membránosat.

(#32) |DavidWoody|


|DavidWoody|
tag

Hat aki Asus notibol az fx-eset veszi 165ert nem az intel+gtx850m-et annak elment az esze.

-woody-

(#33) redhunter válasza SunMount3r (#26) üzenetére


redhunter
senior tag

De ezek azok az egerek,és egyébként mindenhol ki van irva hogy miről is van szó.Sőt a gyártó oldalán is.Mert azért gondolom hogy utána néz az illető mielőtt megveszi.Egyébként pedig 15 dollárért olyan dolgot lehet aktiválni ami nagyon sok fps-ben tiltva is van ,mert aktivált core 3 maggal az egér ugyanazt produkálja mintha no recoil progit használnál.De a sima használat és a rövid sorozatos lövés az aktiválás nélkül használható természetesen.Szval az a része az egérnek max vér istvánoknak való.De ettől függetlenől nagyon jó egerek,nálunk a klánban 4 is van .

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#34) stephan0s_


stephan0s_
csendes tag

Egy kérés az összefoglalók íróihoz.

Szeretem ezeket a hardveráttekintőket, de pl. a laptopba beépíthető kereteket csak nagyker forgalmazza, ők: http://www.jtc.hu/ (Máskor meg gyakran a http://mobildigital.hu/ a forgalmazó, ami szintén nagyker.)

Ilyet máskor is láttam már, nekem az nem segítség, hogy nagyker árulja, mert nem vagyok viszonteladó. Örülnék, ha a tényleges kiskereskedelmi forgalmazó lenne megadva, nincs energiám ezt az infót is megszerezni, meg szerintem a forgalmazónak is jó lenne. Köszi!

(Aztán lehet, hogy benéztem, és meg van adva, ha ez a helyzet, akkor elnézést.)

[ Szerkesztve ]

(#35) kromatika


kromatika
veterán

Canyon Hazard bejövős. :K

(#36) bbdzyx válasza redhunter (#33) üzenetére


bbdzyx
senior tag

És mit is játszotok a "klánnal"?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#37) SunMount3r válasza redhunter (#33) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ok, ha fel van tüntetve a dobozon is. Csak én a miatt aggódom, hogy nehogy egy új tendencia legyen belőle, hogy a "gamer" cuccokhoz már olyan DLC-kel áljanak elő a gyártók, amikkel a következő körben pl. a "bal click"-et lehet megvenni etc... Gondolom azért ilyen nem lesz, de a érzékeltetés miatt túloztam. Meg alapból is, egy hardware eszközhöz DLC-t ajánlgatni elég büdi nekem, ez olyan mintha a driver frissítésért is fizetni kellene, na ne mááár... :N

[ Szerkesztve ]

(#38) ozsvar válasza SunMount3r (#37) üzenetére


ozsvar
tag

Pont erről akartam írni én is. Az A4 Tech V7M egér egyáltalán nem újdonság, már tavaly nyáron is elérhető volt, mert kérésre vettem kettőt, és a kibontásnál jöttünk rá, hogy "néhány" funkciója fizetős. (Habár aki keres, talál crack-et hozzá.)
Ettől független elég jó áron adják, és meglepően jó minőségű (az árához mérten). Nyilván, aki "hardcore gémer", az csak röhög az ilyen cuccokon, de kezdőknek, vagy mondjuk egy wireless genius/hama/stb. után megváltás lesz. :)

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

(#39) M1k3p


M1k3p
újonc

Üdv mindenkinek :)

Lenne 1 kérdésem. Miért van az hogy ha van nekem egy AMD FX-6300-as procim (3,5 mhz) de ebből csak 1,4 mhz-et ismer fel, mert 0,876 voltot (Core voltage) ad neki...

Face: Lugosi András (Székesfehérvári)
E-mail: m1k3pp@freemail.hu

Kép itt található ha értelmetlenül vagy kevés információt adtam volna:

http://itcafe.hu/dl/upc/2015-02/09/538486_ua6gmcvfgyn0ipsg_cpuz.jpg

http://itcafe.hu/dl/upc/2015-02/09/538486_ua6gmcvfgyn0ipsg_cpuz.thumb.jpg

Előre is nagyon köszönöm, további szép napot mindenkinek :)

(#40) BlackSoft válasza M1k3p (#39) üzenetére


BlackSoft
addikt

A hsz-t, és annak körülményeit nem kommentálnám, de nagyon a tartalmát sem akarom, inkább csak válaszolok a kérdésre :DDD

Ha böngészés közben nézed, akkor nem is lesz magasabb az órajel, mert nincs rajta semmi terhelés. Indíts el egy 3Dmark-ot, és akkor monitorozd a CPU-t, meg sem fog moccanni 100%-ról, és 3,5Ghz-ről a bench végéig...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#41) davidsone


davidsone
addikt

semmi érdekes ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) FiachraBán válasza SunMount3r (#37) üzenetére


FiachraBán
tag

Én is gondolkoztam nemrég egy ilyen egéren, aztán az MSI DS100-as egeret vettem 4.5-ért :)
Nem bántam meg :D

(#43) Yodamest


Yodamest
addikt

Az A4tech a szegény ember Razere :P
Még nem volt szerencsém a márkához, de ezzel a bloody szériával nagyon betaláltak szerintem, tuti ilyet vennék ebben az árkategóriában.

(#44) ciao


ciao
senior tag

nem egy szupermodell kecsességével és korlátozott használhatóságával, hanem egy jó kiállású háziasszony sokoldalúságával jellemezhető.

hehe :K

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#45) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A Canyon bill-el meglepem magam :-) Köszi :-)

Wasabi...

(#46) Kronos3000 válasza stephan0s_ (#34) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Google a barátod. :C
Több is van keresgélj....

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#47) shiftac


shiftac
aktív tag

Az a Canyon billentyűzet izgató, még jó, hogy folyadékálló :DDD (kicsit kanos vagyok ;] )

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#48) Payskin válasza nyunyu (#12) üzenetére


Payskin
tag

Kösz, hogy megírtad, én is azért jöttem, hogy leírjam, nem mostanában orientálódik a hangkeltők világába, hanem a 2000-es évek elején már meglepően jól, félprofi megoldásaik voltak PC-s hangkeltés terén, nem is beszélve más multimédiás cuccaikról. Én is őrzök tőlük egy Aureon 7.1 hangkártyát és egy tévékártyát is. A CeBIT-en mindig élmény volt a Herkulésekkel személyesen találkozni, mert nagyon jó cuccaik voltak és jó arc volt a PR-osuk. És igen, szegények, aztán eltűntek kicsit a süllyesztőben...

(#49) pusszycat válasza Kronos3000 (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha meg van lökd fel y-ra és egy linket ide, had sipákoljunk. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) t-zotya


t-zotya
csendes tag

Az V7M egér tényleg jó áron van. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.