Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borisz76


Borisz76
veterán

"Végül egy mondat a videózásról: az Olympus SH-1 Full HD felbontásban akár 240 kép/mp-es sebességre is képes!"

Na ez már döfi !!!! Ráadásul ugye - a cikk szerint - videózás közben is működik az optikai képstabilizátor.

Egy próbavideót keresek is gyorsan....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3) HThomas


HThomas
senior tag

Nem találom, hogy az Stylus SH-1 optikájának milyen a fényereje...

Ahham, máshol látom, hogy F3.0-6.9. Nem túl izgalmas...

[ Szerkesztve ]

(#4) sad_Vamp válasza HThomas (#3) üzenetére


sad_Vamp
őstag

kár érte... ha a fele lenne akár érdekes is lehetne így marad az LX7

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) HThomas válasza sad_Vamp (#4) üzenetére


HThomas
senior tag

LX7... hehe, nekem is pont az van :) Az egyetlen problémája az, hogy nincs rajta EVF, a külön megvehető meg drága.

(#6) sad_Vamp válasza HThomas (#5) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hát számomra az nem kényszer :) Amióta digik vannak sose használtam, szóval ha megvenném, biztos, hogy nem hiányozna rá. Volt lehetőségem kipróbálni is, nekem nagyon bejövős volt. Arra amire nekem kell bőven elég kell hogy legyen.

Amúgy a Pana milyen időszakonként frissíti LX-eket általában?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#7) HThomas válasza sad_Vamp (#6) üzenetére


HThomas
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy az LX sorozatot lezárták, nem lesz több gép. Az LF1 tekinthető utódnak, bár az nagyon más, és sok tekintetben rosszabb. De annyira nem követem, talán a Pana topicban többet tudnak mondani :)

(#8) vond válasza Borisz76 (#1) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, én mindenhol máshol azt olvastam, hogy FullHD-ben "csak" 50/60p-t tud. A másodpercenként 240 képkocka kisebb felbontásokon érhető el.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9) anaqer válasza HThomas (#3) üzenetére


anaqer
veterán

Nem - ráadásul a szenzorméret (1/2.3"...) ilyen ár mellett elég vicces.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#10) Goose-T válasza anaqer (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Pedig veszett jól néz ki. Mindegy, az XZ-2-met így biztos nem veri. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) schawo válasza HThomas (#3) üzenetére


schawo
titán

F3.0-6.9
1/2.3"
134 990 Ft

Ezek mit szívtak?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) HThomas válasza schawo (#11) üzenetére


HThomas
senior tag

Én az árat nem is néztem... klassz.
Biztos azt hiszik, hogy a csodastabi és a kinézet majd eladja :)

(#13) schawo válasza HThomas (#12) üzenetére


schawo
titán

A csoda stabi egy kompakt egybeobjektíves gépen semmi extrát nem ad. Pont olyan, mint egy fasza optikai. Cserélhetőnél azért poén, mert olyan, mintha az összes objektívedben a legjobb optikai stabi volna. De itt csak bugyuta marketingmaszlag. És amúgy sem a tengelyek száma a kulcs a jó stabihoz. Csak elsőre pont beletaláltak valamibe az öttengelyessel. És most megpróbálják bevetni marketing hívószónak. Azóta kiderült, hogy a 3-tengelyesük is képes olyan stabilizálásra.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) CYBERIA válasza schawo (#13) üzenetére


CYBERIA
őstag

Azért azt túlzásnak érzem, hogy a 3 tengelyes képes lenne olyanra. Nem rossz az sem, de az 5 tengelyes érezhetően jobb.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#15) schawo válasza CYBERIA (#14) üzenetére


schawo
titán

Valószínűleg kicsit jobb. A lényeg az lenne, hogy ebben teljesen felesleges megoldás.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16) CYBERIA válasza schawo (#15) üzenetére


CYBERIA
őstag

Hát az igaz, ebben nekem is overkillnek tűnik.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#17) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

TG-3-al készült képek és teszt, videó ahogy nézem nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.