Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Kraken BT Kitty... népszerű lesz! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

A 13,5 kg súly a házhoz csak nekem tűnik soknak?

***

(#3) AxBattler válasza ollie (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

A 13,5 kg súly a házhoz csak nekem a mostani házkínálathoz képest tűnik soknak?. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) #16939776 válasza ollie (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

55L-es ház 0.8-as acél lemezből, és van még rajta 2db kb.: 50x45cm-es üvegtábla is.

Pont jó. :)

Mindent egybe véve elég egységes a kínálat ahhoz, hogy egy srteemer rákattanjon a márkára, és ezzel vegye körbe magát. Jól munkát végeztek.

[ Szerkesztve ]

(#5) ollie válasza #16939776 (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jogos.

***

(#6) 5150


5150
aktív tag

Állati viccesre sikeredett hiradás :DD

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#7) , válasza AxBattler (#1) üzenetére


,
addikt

Nem akarom elhinni, hogy ezért bárki is pénzt adjon ki.

(#8) 5150 válasza , (#7) üzenetére


5150
aktív tag

Van, aki még punciért is fizet. Pont ezért ne?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#9) , válasza 5150 (#8) üzenetére


,
addikt

Azért mindenki fizet így vagy úgy (közvetlenül vagy közvetve). Na de egy cicafüles fejhallgatóért ki képes pénzt kiadni?

[ Szerkesztve ]

(#10) Piszmaty76 válasza , (#9) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ázsiai streamer csajszik. :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#11) ollie válasza , (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lányok.

***

(#12) yennayo válasza , (#9) üzenetére


yennayo
junior tag

lány streamerek, nekók, ázsiaiak ;)

(#13) BeStronk


BeStronk
tag

Már csak egy Wireless Viper Mini hiányzik :)

(#14) Synthwave válasza 5150 (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA



:' D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.